עשרה טלפונים ניידים נתפסו בגופו של עצור

לבית סוהר ׳עופר׳ הובא עצור ביטחוני בן 21, מתחנת מעלה אדומים. במהלך קליטת העצור התקבלה אינדיקציה המרמזת על הימצאות אמצעים אסורים בגופו של העצור.

21.02.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
עשרה טלפונים ניידים נתפסו בגופו של עצור

צילום דוברות שב"ס

 

לאור הכחשת העצור, נבדקו מדדים שנמצאו לא תקינים והדגישו את החשד לפלילים. העצור פונה להמשך בדיקות בביה"ח ׳שערי צדק׳ ולאחר צילום אושש החשד ונצפו בבטנו גופים זרים. לאחר כשלוש שעות פלט העצור 3 חבילות עטופות בניילון ובתוכם 10 רט"נים מסוג ׳סרסור׳ שנועדו למסירה בתוך הכלא.

גונדר משנה חיים כהן, מפקד בית סוהר ׳עופר׳ : ״לאורך כל הליך הקליטה התעקש העצור כי הוא אינו נושא שום אמצעי אסור וניסה בכל דרך לסיים את הקליטה מהר ככל שניתן ולהכנס לאגפים. סוהרי היחידה, בעלי נסיון של שנים, הבחינו בהתנהלותו המחשידה והבינו שהעצור לא תמים כפי שהוא מנסה להציג עצמו. לבסוף שהוצג לעצור צילום הרנטגן של בטנו המלאה בטלפונים - הוא הודה במעשה וביקש עזרה מהצוותים שיוציאו ממנו את החבילות. נמשיך למנוע ולסכל פעולות טרור מתוך כותלי בית הסוהר״.

פעילות סוהרי בית סוהר ׳עופר׳ כמו גם של כלל סוהרי שב״ס, תמשיך  להתמקד, גם בתקופת הקורנה, בסיכול נסיונות החדרת אמצעים אסורים לבתי הכלא הביטחוניים והפלליים ובלחימה בפשיעה ובטרור אל ומתוך מתקני הכליאה, להגנה על תושבי המדינה.

 

תגובות

מומלצים