פוענח תיק הרצח הכפול בדאלית אל כרמל

הותר לפרסום: המשטרה פענחה את תיק הרצח הכפול בדלית אל כרמל, ברצח נרצחו שני הצעירים עופר אבו סעדה וקרלוס אבו תמימה שניהם תושבי עוספיה, ובתום החקירה הוגשה הבוקר הצהרת תובע נגד תושב רכס הכרמל החשוד במעורבות ברצח.

26.07.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
פוענח תיק הרצח הכפול בדאלית אל כרמל

 

ניתן לפרסם כעת, בתום חקירה אינטנסיבית ועם הסרת צו אסור הפרסום, כי משטרת ישראל פענחה את תיק הרצח הכפול בדלית אל כרמל, במהלכו נורו למוות לפני כחודשיים וחצי, שני תושבי עוספיא- עופר אבו סעדה וקרלוס אבו תמימי, בעת שישבו ברכב, סמוך לכיכר השוטר.

ראשיתה של החקירה בתאריך 8.5.20, עם קבלת דיווח במוקד 100 סמוך לשעה 23:30 בדבר אירוע ירי בדלית אל כרמל, במסגרתו נורו 2 יושבי רכב סמוך לכיכר השוטר, ע"י אלמונים שנמלטו מהמקום ברכב, כאשר גורמי רפואה שהוזעקו נאלצו לקבוע את מותם במקום.

בתוך כך, חוקרי ימ"ר חוף ניהלו חקירה מורכבת,בסיוע נקודת המשטרה ברכס הכרמל,  תוך ביצוע תרגילי חקירה מגוונים ואיסוף מידע באמצעים טכנולוגים שונים, לצד עבודת זיהוי פלילי מקיפה בזירה ומחוצה לה, וכאמור כל אלה הביאו לפענוח הרצח ומעצר תושב המקום בחשד למעורבות.

עפ"י החשד עולה, כי בעת שעצרו הקורבנות עם רכבם סמוך לחנות באזור כיכר השוטר, נפתחה אש לעברם ע"י החשוד שנמלט מהמקום ברכב מסוג מאזדה, שנמצא לאחר מכן שרוף ביער בקרבת העיר נשר.

 

 

לציין, כי במהלך החקירה ניתחו חוקרי הימ"ר את ממצאי התיעוד בזירה ובציר הבריחה של החשוד והבחינו כי הרכב המעורב הוא למעשה רכב גנוב משנת 2019 "שהולבשו" עליו  לוחיות רישוי "משוכפלות" הזהות ללוחית של הרכב המקורי ממרכז הארץ.

כאמור, בתום החקירה נאספו הממצאים שאפשרו הבוקר את הגשת הצהרת התובע נגד החשוד, תושב עוספיה בן 32 ובימים הקרובים יוגש נגדו כתב אישום ע"י פרקליטות מחוז חיפה ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

 

עוד בנושא: " שני צעירים נורו למוות בדאלית אל כרמל "

 

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים