פייסל חטיב לקח חלק בועידת המשפיעים של ערוץ 12

ועידת המשפיעים השנייה של חברת החדשות של ערוץ 12, לקחו בה חלק מנהיגי המדינה, מערכת המשפט בישראל, כלכלנים ואנשי מפתח, בין המשתתפים היו מספר דרוזים שהגיעו מהגליל העליון ישירות מבית ג'אן.

08.09.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
פייסל חטיב לקח חלק בועידת המשפיעים של ערוץ 12

פיסל חטיב ושבל כרמי מנסור

 

פייסל חטיב איש תנועת הליכוד פעיל במפלגה, הגיע לועדה לחוש איך המוחות הגדולים חושבים ומתכננים את הדברים שלהם במדינה ובחוץ לארץ.

עבור פייסל זו הייתה הזדמנות נדירה ומיוחדת ,להשתתף באירוע כזה גדול וחשוב, פייסל אומר "כל זה בזכות חבר יקר אבי מצמרת מנהיגי המדינה, שהזמין אותי, ועל זה תודה ענקית".

פייסל: "פגשתי פנים אל פנים אנשי ציבור, שרים בכירים, אנשים מצמרת מערכת הביטחון ואכיפת החוק, ראשי ערים, מנכ"לים בחברות ציבוריות, וכמובן עיתונאים מובילים".

"מאוד ריגש אותי לפגוש חברים ותיקים ולהכיר אנשים וחברים חדשים והתרגשתי לשמוע את ניאומו של גיבור ישראל ,יו''ר ארגון  נכי צהל, וגם ניאומו של ראש העיר באר שבע , על החזון שלו ועל הציפיה שלו ממנהיגים על איך תראה  מדינת ישראל בעוד 30 שנה".

פייסל:"ראש העיר דימונה  ריגש בדבריו על נושא הקמת שדה התעופה האזרחי בנבטים, על איך להפוך את הערים לעיר חכמה  וישוב חכם ועל איך מצילים את המוחות של ההווה למען עתיד העם והמדינה, האירוע הינו חד שנתי והייתי מזמין כל ראשי הרשויות ומנהיגי העדה להשתתף ולקחת חלק באירוע כה חשוב".

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים