פענוח רצח כפול בבסמת טבעון

בתום חקירה מורכבת שנוהלה על ידי שוטרי מרחב אשר במהלך כחודש וחצי, פוענח הרצח הכפול שבוצע בבסמת טבעון של ביאן בושקאר ואברהים סעדי המנוחים, החשודים נמלטו לשטחי הרשות הפלסטינית ונעצרו.

08.11.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
פענוח רצח כפול בבסמת טבעון

 

ראשית הפרשה עם קבלת דיווח בתאריך 20.9.19 בדבר אירוע ירי שבוצע במהלך אירוע שהתקיים בסמוך למסגד ביישוב, במהלכו נפגעו ארבעה תושבים. בתום ניסיונות החייאה, נקבע מותם של שניים מהפצועים.

לאחר הרצח ברחו החשודים לשטחי הרשות הפלסטינית, והם נעצרו בג'נין על ידי כוחות מיוחדים של משטרת ישראל - יחידה 33 בלהב 433. החקירה המסועפת של האירוע כללה פעולות רבות, לרבות ניתוח פורנזי של ממצאים בזירה והפעלת אמצעים טכנולוגיים מתקדמים.

הבוקר (שישי) הגישה משטרת ישראל הצהרת תובע נגד שני החשודים, תושבי בסמת טבעון (25 ו-22). בימים הקרובים יוגש נגדם על ידי הפרקליטות כתב אישום ובקשה למעצר עד תום הליכים.

צוות החקירה המיוחד הצליח לאסוף את כלל הממצאים והראיות הנדרשות בתיק, הכולל מאות עדים ונחקרים, על אף ולמרות חוסר סיוע מצד עדים ונוכחים בזירת האירוע.

משטרת ישראל תמשיך בפעילותה המבצעית, החקירתית והמודיעינית לסיכול אירועים נוספים, לצד חיפוש ותפיסות אמצעי לחימה ואכיפה חסרת פשרות, עד להשבת הביטחון האישי לאוכלוסייה, בדגש על החברה הערבית.

 

תגובות

מומלצים