קנס 5000 ₪ לבעל עסק לשטיפת רכב שפעל בניגוד לחוק

כוחות משטרה מתוגברים עורכים סריקות במרחבים הציבוריים ומבצעים אכיפה ממוקדת בהתאם לתקנות החירום וצו בריאות העם כנגד אלה המפרים את הצו ומסכנים בכך את בריאות הציבור.

04.04.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
קנס 5000 ₪ לבעל עסק לשטיפת רכב שפעל בניגוד לחוק

 

המאבק הלאומי לבלימת התפשטות נגיף הקורונה בישראל: משטרת ישראל ממקדת אכיפתה בהתאם לתקנות החירום וצו בריאות העם, במסגרתה רשמה קנס בסך 5000 ₪ כנגד בעלי עסק לשטיפת כלי רכב שפעל בניגוד לחוק בעיר עכו

כוחות משטרה מתוגברים עורכים סריקות במרחבים הציבוריים ומבצעים אכיפה ממוקדת כנגד אלה המפרים את הצו ומסכנים בכך את בריאות הציבור, כאשר במהלך הסופ"ש שוטרי תחנת עכו ערכו ביקורת חוזרת בעסק לשטיפת כלי רכב במרכז העיר  לאחר שהוזהר בפעם הראשונה כי עליו לסגור את המקום.

בתוך כך, עם הגעת השוטרים למקום הבחינו כי בעל המקום ניסה להסוות את פעילותו במקום באמצעות בד כהה שתלה לאורך הגדר המקיפה, אולם כאשר נכנסו למקום הבחינו בכלי רכב באמצע הליך השטיפה כשלקוחות ממתינים במקום.

כאמור, בית העסק נסגר ונרשם כנגד בעליו קנס בסך 5000 ₪ כנדרש. 

נשמעים להנחיות -מצילים חיים

משטרת ישראל תמשיך בפעילות מוגברת, במטרה לסייע למשרד הבריאות במאמצי האכיפה של תקנות החירום המיוחדות וצו בריאות העם וקוראת לציבור להישמע להנחיות והוראות משרד הבריאות, שכן אי קיומן משבש את המאמץ הלאומי במאבק בהתפרצות הנגיף והתפשטותו בישראל.

 

תגובות

מומלצים