רצחו חבר של עד תביעה נגדם

פרקליטות מחוז חיפה- פלילי הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר שני כתבי אישום נגד ארבעה נאשמים בני משפחה אחת ( 3 בגירים וקטין) המייחס להם עבירות של רצח בכוונה תחילה, ניסיון לרצח ועבירות בנשק.

26.03.2019 מאת: פורטל הכרמל
רצחו חבר של עד תביעה נגדם

כתב אישום נגד 4 בני משפחה מאום אל פחם בגין רצח בכוונה תחילה, ניסיון לרצח ועבירות בנשק על רקע סכסוך משפחות 

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עוה"ד  ענבל ברנסון ומירה מטאנס  עולה כי על רקע סכסך משפחות וכן כתב האישום בגין ירי  שהוגש ב2/12/18 על רקע הסכסוך  כנגד קרוב משפחה של הנאשמים, החליטו הנאשמים  להמית בין משפחה היריבה שהינו עד תביעה בתיק הירי.

ביום  12.1.19 הצטיידו הנאשמים  באקדח ובתת מקלע מאולתר ובתחמושת ונסעו הארבעה  ברכב אל כביש עפר, בשכונת בידר דבאלה הנושק למטע זיתים, ממנו ישנה גישה רגלית אל כביש המוביל לביתו של מוחמד פהמי ג'בארין, דודו של עד התביעה . באותה העת, שהו מספר אנשים ובני משפחתו של עד וחברו סאהר בן חאלד מחאמיד ז"ל.

שניים מהנאשמים אשר המתינו במטע הזיתים פרק זמן של כ-15 דקות, כשהם רעולי פנים ומצוידים בנשק, ליציאתו של העד  מהבית, על מנת לירות לעברו באמצעות הנשקים ולגרום למותו.

בהמשך, סמוך לשעה 22:35 יצאו ממתחם הבית שני אופנועים. על האופנוע השני השייך לעד , נהג המנוח כשלראשו קסדה ומאחוריו ישב העד.

נאשמים הבחינו באופנוע, ירו לעברו באמצעות הנשקים,  ונמלטו מהמטע הזיתים אל קצה כביש העפר, לשם הגיע הרכב  כשנאשם הנוסף  נוהג בו ונמלטו מהמקום.

כתוצאה מהירי, נפגע המנוח מארבעה קליעים. כמו כן, נפצע העד מקליע ששפשף את רגלו השמאלית. כן פגעו באופנוע שני קליעים נוספים.

המנוח המשיך בנסיעה מספר מטרים, אז איבד שליטה, האופנוע התהפך .המנוח הובהל למרכז רפואי "העמק" שם נקבע מותו.

הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להורות על מעצרם של הנאשמים עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.

 

תגובות

מומלצים