שבעה בני משפחה מואשמים בתקיפת מאבטחי בית חולים

פרקליטות מחוז חיפה- פלילי הגישה הבוקר לבית המשפט השלום בעיר כתב אישום ובקשת מעצר נגד שבעה נאשמים, בני משפחת עבאס מכפר כנא בגין עבירות של תקיפת עובד ציבור, הפרעה לשוטר בשעת מילוי תפקידו ואיומים.

10.05.2018 מאת: פורטל הכרמל
שבעה בני משפחה מואשמים בתקיפת מאבטחי בית חולים

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עוה"ד ארנון בהרב עולה כי  ביום 1/05/18 הגיעו הנאשמים יחד עם קרובי משפחה נוספים  למחלקת טיפול נמרץ בבית החולים רמב"ם , לבקר את קרובי משפחתם אשר טופלו באותה העת במחלקה.

בסמוך לשעה 19:20 החלו בני המשפחה להיכנס למחלקה ולצאת ממנה כרצונם ועמדו בפתח הכניסה למחלקה.  בהתאם להנחיית הצוות הרפואי של המחלקה, הורה המאבטח  לבני המשפחה שרק שני בני משפחה יכולים לשהות במחלקה בו זמנית וביקש משאר בני המשפחה להמתין מחוץ למחלקה.

בעקבות כך החלה המולה בכניסה למחלקה במהלכה כעשרה בני המשפחה הקיפו את המאבטח, אחזו בו והכו בו באגרופים. המאבטח  התיז גז פלפל והתרחק למסדרון , בהמשך הגיעו למקום מספר מאבטיחים  שגם אותם  תקפו הנאשמים בצוותא בסמיכות לחדרי ההמתנה ובכניסה לחדרי הניתוח.

עם הגשת כתב האישום ביקשה הפרקליטות מבית המשפט להורות על מעצרם  של הנאשמים  עד תום ההליכים המשפטיים נגדם.  בבקשת המעצר צוין כי : " אירוע של תקיפת מאבטחים בבית חולים בצוותא ובסמיכות למקום כה רגיש- חדרי ניתוח ומחלקת טיפול נמרץ- הוא אירוע המצביע על מסוכנות. אלימות קשה זו, שנבעה עקב בקשה של המאבטח לאפשר התנהלות תקינה של מחלקת טיפול נמרץ, מלמדת, כי אין מדובר במסוכנות אך ורק כנגד המאבטחים שהותקפו אלא מסוכנות כנגד כלל עובדי בית החולים והמטופלים ".

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים