שני תושבי בית ג'אן ננשכו על ידי כלב ואושפזו בבית חולים

כלב אקיטה אמריקאי תקף את רידאן חרב שהסתובב בכפר ונשך אותו בפלג גופו העליון, אמל אסעד שהגיע בריצה כדי להגן עליו, ננשך אף הוא בידיו וברגלו, התוצאה: שניהם אושפזו זה לצד זה במחלקה האורטופדית ב"זיו". רידאן: "ללא התושייה של אמל, אני לא יודע איך זה היה מסתיים. זה היה מפחיד".

15.06.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
שני תושבי בית ג'אן ננשכו על ידי כלב ואושפזו בבית חולים

אמל אסעד (מימין) ורידאן חרב משמאל, צילום: דוברות המרכז הרפואי זיו

 

אמל אסעד ורידאן חרב שניהם תושבי הכפר בית ג'אן, אך מעולם לא נפגשו ולא הכירו האחד את השני. אחרי הפעם הראשונה שהכירו, זה הסתיים בכך ששניהם אושפזו זה לצד זה באותו החדר שבמחלקה האורטופדית במרכז הרפואי זיו.

בסוף השבוע האחרון יצא רידאן לסיבוב רגלי בכפר כשלפתע הגיע מבין השיחים כלב אקיטה אמריקאי והחל לתקוף אותו. הוא נשך אותו נמרצות בידיים ובפלג גופו העליון. בשלב מסוים רידאן נפל לקרקע וקרא לעזרה. את צעקותיו שמע אמל שהיה בבית סמוך.

"לא חשבתי פעמיים. ראיתי אדם במצוקה וכלב שתוקף אותו. מיד רצתי לכיוון הכלב והדפתי אותו בכל הכח כדי שחלילה לא יפגע בקורבן שלו קשה יותר", מספר אמל שמשמש כשוטר ביום יום.

במצב הזה הכלב הניח לרידאן והחל לתקוף את אמל שנפל לקרקע. הכלב נשך אותו בידיו וברגליו ושרט אותו בפלג גופו העליון. רגע לפני שהכלב פגע בפניו של אמל שמוטל על הקרקע, הוא דחף את זרועו בעוצמה לפיו של הכלב.

"העדפתי כמה חורים ביד מאשר פגיעה בלתי הפיכה בפנים", סיפר אמל.

רידאן אמר: "ללא התושייה של אמל, אני לא יודע איך זה היה מסתיים. זה היה מפחיד"

השניים פונו חבולים למרכז הרפואי זיו ושם זכו לקבל טיפול רפואי וחיסונים נדרשים ואושפזו במחלקה האורטופדית בניהולו של פרופ' אלכסנדר לרנר, למשך יומיים.

 

תגובות

מומלצים