תא"ל עלאא אבו רוקן ביקר בשירות בתי הסוהר

ביקור מזכיר צבאי לנשיא המדינה בשירות בתי הסוהר הוא ביקור לא שיגרתי, הסגל הבכיר של שירות בתי הסוהר ערך היכרות עם המזכיר בבית סוהר איילון, תא"ל עלאא נחשף לפעילות במערך התעסוקה, עלאא "תפקידי לשמור על קשר עם שב"ס מטעם בית הנשיא".

27.09.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
תא"ל עלאא אבו רוקן ביקר בשירות בתי הסוהר

 

המזכיר הצבאי לנשיא המדינה, תא״ל עלאא אבו רוקן, ביקר בשב״ס, גונדר אשר וקנין, מ״מ נציב בתי הסוהר וקציני הפיקוד הבכיר נפגשו עם המזכיר הצבאי לפגישת היכרות וסקרו בפניו את הפעילות הארגונית והייחודית של ארגון הכליאה הלאומי שב״ס.

במהלך הסקירה הציג מ״מ נציב בתי הסוהר, גונדר אשר וקנין  את פעילות סוהרי הארגון ועמד על האתגרים המורכבים הניצבים בפני שרות בתי הסוהר בתחומים השונים, ביטחון, כליאה, טיפול  ושיקום שנועדו לשמור על ביטחון החברה והמדינה.

 

 

גונדר אשר וקנין הציג בפני המזכיר הצבאי לנשיא את השינויים אותם עומד לעבור ארגון שב"ס בתחום ״מרחב המחיה לאסיר", חלופות כליאה בקהילה, תוכניות הטיפול והשיקום ואת קשרי העבודה הברוכים לה זכה הארגון עם בית הנשיא בשנים האחרונות וציין ששיתוף פעולה הוא המפתח להצלחה.

תא״ל עלאא סייר בבתי הסוהר איילון ונחשף לפעילות במערך התעסוקה והתיקון, לתוכנית ׳רדיו פוקוס׳ ולאגפי הכליאה השונים. 

 

 

תא״ל עלאא אבו רוקן :" מתרגש לראות את העשייה ואת המקום הייחודי הזה.תפקידי הוא לשמור על קשר עם ארגון שב"ס מטעם בית הנשיא , הופתעתי מהדברים היפים שנעשים בארגון החשוב הזה ואשתף את הנשיא עם תחושותיי. אני יוצא עם המון תובנות חדשות מפה ומבטיח למלא את המשימה שלי במה שקשור לשב"ס" .

 

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים