תושב מגאר ותושב כפר כנא חשודים בסחיטה

בתום חקירה סמויה שארכה מספר חודשים שוטרי משטרת ישראל עצרו 2 חשודים בחשד לסחיטה באיומים ובכוח ועבירות לפי חוק איסור הלבנת הון בהיקף של מליוני שקלים באזור הצפון.

13.05.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
תושב מגאר ותושב כפר כנא חשודים בסחיטה

צילום דוברות המשטרה

 

בשעות הבוקר המוקדמות עם סיום שלב החקירה הסמויה שארכה מספר חודשים וכללה שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים פשטו בלשי משטרת ישראל על בתיהם של שני חשודים בשנות ה-30, מכפר כנא, ומכפר מג'אר, כשהם מצויידים בצווי חיפוש ומעצר חתומים על ידי בית המשפט.

על פי החשד נהגו החשודים לפעול בגזרת מחוז צפון בגביית סכומי כסף מאנשים, בעלי עסק ופרטיים, שלוו כסף מהשוק האפור ולא עלה ביכולתם לשלם את החוב תוך שהם סוחטים אותם באיומים לפגוע בהם ולעיתים בבני משפחתם באם לא ישלמו את הסכום הנדרש. כמו כן על פי החשד ביצעו החשודים בכסף שגבו עבירות לפי חוק איסור הלבנת הון בהיקף כולל של מליוני שקלים.

במהלך החיפושים נתפסו מכשירי פלאפון ומסמכים רבים. החשודים יובאו היום לדיון בבקשה להאריך את מעצרם בבית משפט השלום בקרית שמונה.

משטרת ישראל רואה בחומרה עבירות הפוגעות במרקם החברתי ותמשיך להילחם עם כלל האמצעים העומדים לרשותה על מנת לחזק את תחושת הביטחון בקרב הציבור ולהביא את העבריינים לדין.

 

תגובות

מומלצים