תעודת דירוג גבוה למשרד עורכי דין זכי כמאל

חברת "דן אנד ברדסטריט" קבעה השבוע בתעודה מוזהבת, זו השנה הששית, כי משרד עורכי הדין זכי כמאל, בחיפה נבחר כאחד המובילים בארץ בתחום המשפט הפלילי.

05.04.2019 מאת: פורטל הכרמל
תעודת דירוג גבוה למשרד עורכי דין זכי כמאל

 

השבוע נתקבלה במשרד עורכי הדין זכי כמאל, תעודת הדירוג אשר קובעת  זו השנה הששית את משרד עורכי דין זכי כמאל כפירמה המובילה בתחום הפלילי וזאת לאחר בדיקה מעמיקה ואובייקטיבית של נתונים הכוללים את מספר התיקים שטופלו, מידת שביעות הרצון של הפונים למשרד, אחוזי ההצלחה והתקדימים המשפטיים אותם השיג משרד עו"ד זכי כמאל.

עורך הדין זכי כמאל אמר בתגובה:" בחירה זו הינה תעודת כבוד ותמורה כבירה לעבודה בשקידה בנחישות ובאמונה בצדקת הדרך , עקרונות שפעלנו ופועלים על פיהם, החל מהיום הראשון לייסודו של המשרד בשנת 1972 . אכן חרטנו על דגלנו את הערך של עבודה מאומצת, מקצועית, נאמנות וללא פשרות עם האמת והצדק. לא נחנו על זרי הדפנה לאחר שנבחרנו בפעם הראשונה ולא נעשה זאת גם לאחר שנבחרנו שוב ושוב. אנחנו מתייחסים לכל פונה אלינו כאילו שהוא עולם ומלואו, והתוצאות מדברות בעד עצמן. ההישג הינו התוצאה של השקעה ללא גבולות שלי כבעלים ושל צוות עורכי הדין והעובדים הנאמן והמסור שעובד אתי. מדובר בהישג שבצדו אחריות גדולה וציפיות גבוהות ביותר של הפונים אלינו, ציפיות שהננו נדרשים באופן יומי לעמוד בהן, ואנחנו עושים כמיטב יכולתנו לעמוד בציפיות לקוחותינו".

 

תגובות

מומלצים