אולמי שפיק
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

פאדי נטור

ד

תעופה

אמין כיוף חדש

מאוחדת דאליהסקר
עד כמה אתם סלחנים ?
 חינוך
קניון אמין כיוף אמצעי
מבחן תיאוריה במסגרת בית הספר
17/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תעבורהבשנת הלימודים הקרובה, 500 כיתות י' ייבחנו במבחני נהיגה עיוניים תיאוריה, לקראת הוצאת רישיון נהיגה, משרד החינוך ירחיב את התכנית לכל תלמידי כיתה י', לצד הרחבה ניכרת של אחוזי ההצלחה

מי תנהל את פיסג"ה דליה או אנגאם?
14/07/2017,  מאת: אמלה חלבי

אנגאם ודליהפורטל הכרמל מגלה כי הועדה העליונה תתכנס ותבחן שתי המועמדות דליה נסראלדין ואנגאם מלאק, ראש מועצת עוספיה וגיה כיוף ייפגש בראשון עם ד"ר הראל סער בסוגיה, לדברים.

מימון נסיעות לתלמידים בכבישי אגרה
13/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהבעקבות עתירה של הקליניקה למשפט ומדיניות בחינוך של אוניברסיטת חיפה משרד החינוך והרשויות המקומיות יממנו נסיעות בכבישי אגרה לתלמידים במערכת החינוך, החל משנת הלימודים הקרובה.

משחקית אלואדי
פיצוץ בבחירת מנהלת לפיסג"ה עוספיה דליה
12/07/2017,  מאת: אמלה חלבי

פיסג"החמש מתמודדות לתפקיד מנהלת מרכז פיסג"ה עוספיה דלית אל כרמל, הועדה ברוב של שלוש בחרה באנגאם מלאק, ושניים בחרו בדליה נסראלדין, המחוז במשרד החינוך ומטה פיסג"ה מסרבים לקבל את התוצאה.

והיב והבה ונתאי צ'סלר נפגשים לראשונה
07/07/2017,  מאת: חסין חלבי

והיב וניתאיהספרים של והיב והבה מתורגמים לשפות רבות, המפגש שארגן פורטל הכרמל בין והיב ונתאי בא להמחיש שניתן גם שסופרים ערבים יכבשו את לבו של הקורא העברי מה שלא קורה היום, סרטון

הצעת החוק להקמת מועצת הגיל הרך
07/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהח"כ טרכטנברג: "לא נאפשר להניע את הגלגל לאחור, המצב כיום, בו לכל משרד טריטוריה משלו, ובין המשרדים אין תיאום הוא מצב אבסורדי שממשיך לפגוע בילדים שלנו"

קניון אמין כיוף אמצעי
השפעתו של צמח הפיגם על מספר היתושים
04/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תלמידים זוכיםככל שריכוז השמן האתרי לצמח הפיגם גדול מספר היתושים בסביבה קטן, לתוצאה זו הגיעו תלמידי יסודי מטורעאן יחד עם תלמידים מבת ים, שהשתתפו בתחרות ארצית בחקר מדעי וזכו במקום הראשון.

סבסוד צהרונים לרשויות שמצטרפות
04/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמההחל משנת הלימודים הבאה משרד החינוך יסבסד צהרונים, חיסכון של מאות שקלים בחודש לכל משפחה, במסגרת איכותית ומפוקחת.

תלמידי דאלית אל כרמל ועוספיה בעשירון הנמוך
30/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תלמידיםפרסום הדירוג הסוציו אקונומי של כל בתי הספר בישראל לפי עשירונים משקף את הפערים הקיימים במערכת החינוך ומראה שדירוג בתי הספר בדאלית אל כרמל ועוספיה נמצא בעשירון השכבות החלשות.

קניון אמין כיוף אמצעי
אירוע סיום שכבת י"ב בקריית החינוך עתיד
29/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

בוגריםהטקס הרשמי לסיום 12 שנות לימוד לבוגרי י"ב ל 208 תלמידי המחזור השני של קריית החינוך העל יסודית עתיד דאלית אל כרמל תחת הכותרת "انطلاقة إنسان".

מיליון וחצי תלמידי בתי הספר היסודיים וגני הילדים פותחים את חופשת הקיץ
29/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

השר בנטשר החינוך בנט: " אני מאחל לכם חופשה נעימה נצלו את החופשה  לבילוי מהנה עם החברים, לשחייה בים, לטיול בנופי ישראל ולקריאת ספרים"

"החברה בעוספיה ודליה לא מעודדת לימודים"
24/06/2017,  מאת: חסין חלבי

כמאל כיוףכמאל כיוף מנהל אגף החינוך בעוספיה שפורש לפנסיה מוקדמת לטובת המשך לימודים וכתיבת שני ספרים על הכפרים עוספיה ודליה, פורש עם הרגשת עוצמה והישגים רבים, סרטון

קניון אמין כיוף אמצעי
מרים אדלסון תרמה לביה"ס הריאלי 5 מיליון דולר
23/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהבית הספר הריאלי בחיפה סוגר מעגל מרים אדלסון שסיימה את לימודיה בבית הספר הריאלי תרמה לבית הספר 5 מיליון דולר להקמת "מרחבי מייקרים" מתחמים של התלמדות מעשית במדעים.

פרס סמי מיכאל הוענק זו הפעם הראשונה
22/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

פרס סמי מיכאלהפרס הוענק לשלושה זוכים שולה מולה, ראונק נאטור ויואב ללום. 'פרס סמי מיכאל' הוא פרס ליחידים התורמים לחברה בכל הקשור בצמצום פערים ובמתן שוויון הזדמנויות.

תלמידי מחוז מחיפה ייצאו לחופשת הקיץ
20/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהשנה"ל תשע"ז הגיעה לסיומה והתלמידים על כלל שלבי הגיל וצוותי החינוך יצאו לחופשת הקיץ. במחוז חיפה מועסקים כ- 21,000 עובדי הוראה, כ- 203,000 תלמידים בכל המגזרים, אשר  יסיימו את שנת הלימודים התשע"ז

קניון אמין כיוף אמצעי
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 3425

משחקית אלואדי

נדים קבלאן

סאמר והבהמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
סטודיו אל אמל
סטודיו אל אמל
מודעות פרסום