רימה זהר אלדין
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

ד

מאוחדת דאליה

פאדי נטור

אמין כיוף חדשסקרחינוך
משחקית אלואדי
משרד החינוך יתקצב חוגים לדליה ועוספיה
18/09/2017,  מאת: חסין חלבי

בית ספר בעוספיההבקשה של ראשי הרשויות הגיעה לתוצאות, לראשונה משרד החינוך נענה לראשי הרשויות ומאשר סכום 1,745,370ש"ח לשנה, דאלית אל כרמל ועוספיה, שני הישובים היחידים שמקבלים את הפרויקט בפריפרייה.

טבע אדם וחינוך
18/09/2017,  מאת: ד"ר אלי וינוקור

אלי וינוקורמשהו לא טוב עובר על כדור הארץ בתקופה האחרונה. למעשה, על פי תחזיות המדענים, הסופות הארווי ואירמה שפוקדות כעת את ארה"ב, הן רק סצנת פתיחה בסרט האפוקליפטי שמחכה לנו אם לא נשנה משהו מהותי בהתנהגותנו.

המחיר הפיזי והנפשי שמנהלי בתי הספר משלמים
17/09/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהלאחר שנתיים בניהול כמעט שליש ממנהלי בתי הספר החדשים פורשים, מנהלים רבים דיווחו על בעיות שינה והיו אף כאלה שחוו מחלות והתמוטטות נפשית, הנזק הכלכלי הנגרם מכל פרישה בראשית הדרך של מנהל בית ספר מוערך במונחים שקליים בכ- 300,000 ₪.

בני עוספיה
שפה ביוספרית משהו אחר ומיוחד!
17/09/2017,  מאת: פורטל הכרמל

רעותתפיסה חינוכית ייחודית בה מתקיימת שותפות חינוכית של כל מערכות החינוך הסובבות את התלמיד במועצה אזורית מגידו והמטרה לתת מענה לתלמידים לאורך כל שעות היממה, באדמה ובטבע.

תלמיד כתה ב' בחדשנית נפגע מרכב
14/09/2017,  מאת: פורטל הכרמל

גן הילדיםמפגע בטיחותי חמור מאוד של העדר מעברי חצייה ומשגיחים בהסעות ובמעברים בין בית הספר יסודי חדשני ואשכול הגנים שממול, האימהות מוחות על המצב ולא מוכנות לעבור על זה בשקט, לפרטים

ראשי הרשויות הדרוזיות נפגשו עם בנט ואבואב
12/09/2017,  מאת: פורטל הכרמל

הדרוזים והשר בנטהפגישה של פורום ראשי הרשויות הדרוזיות והצ'רקסיות עם שר החינוך נפתלי בנט ומנכ"ל משרדו שמואל אבואב, גולת הכותרת שיבוץ מורים מקומיים בבתי ספר דרוזים ותקצוב הסעות אלאשראק וחוג לכל ילד כמו בגליל.

בני עוספיה
מערכת החינוך הדרוזית פותחת שנת לימודים
11/09/2017,  מאת: פורטל הכרמל

אייה עזאםבתי הספר היסודיים בכרמל קיבלו את פני התלמידים העולים לכיתה א' יחד עם ההורים הנרגשים, פגשנו הרבה כאלה שהדמעה לא נפרדה מהם בדקות הראשונות, השוטרת אייה עזאם אחת הנרגשות, יום עצוב היה לילדה לוזאן מנסור, סרטון

אקדמיה לכל תלמיד בעוספיה, סרטון
10/09/2017,  מאת: חסין חלבי

שנת חינוך בעוספיהערב פתיחת שנת הלימודים בעוספיה, ראש המועצה וגיה כיוף כינס את המנהלים, ועדי ההורים והגננות, למפגש עדכון והמטרה לשנת הלימודים הנוכחית, להכניס בתלמידים את הרצון ללמוד, שכל ילד יחשוב רק על האקדמיה.

תלמידי תיכון מבאקה אל גרבייה כותבים בוויקיפדיה
10/09/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תלמידי באקה אלגרביהיו"ר קרן ויקימדיה העולמית פגש תלמידי תיכון בבאקה אל גרבייה הכותבים ערכים בוויקיפדיה הערבית, לאחר הצלחת התכנית במערכת החינוך דוברת העברית, החל פיילוט להפעלתה במערכת החינוך דוברת הערבית.

משחקית אלואדי
שנת הלימודים בכפרים הדרוזים תיפתח כסדרה
10/09/2017,  מאת: פורטל הכרמל

כפר בכרמללאחר הישיבה של פורום ראשי הרשויות בנביא סבלאן עה"ש, שבה דנו במחלוקות התקציביות עם משרד החינוך, הוחלט על פתיחת שנת הלימודים בכפרים הדרוזים בלי תקלות ולמצות את כל ההליכים והאפשרויות בטרם יינקטו צעדים דרסטיים.

הוצאה פרטית לתלמיד עבור שירותי חינוך
08/09/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תלמידיםפערים גדולים בין התלמידים מהמעמד הגבוה לבין התלמידים מהמעמד הנמוך, הפער מקנה לתלמידים העשירים סיכוי גבוה יותר להצליח בלימודים בבית הספר ובלימודים גבוהים מאשר התלמידים העניים.

יסודי מרשאן שפרעם פתיחת שנת לימודים דיפלומטית
07/09/2017,  מאת: פורטל הכרמל

המשלחת והתלמידיםלהכיר את האחר פרויקט שמפגיש תלמידים עם נציגי מדינות ושגרירים אמתיים, שנת הלימודים נפתחה בשפרעם בבית ספר יסודי מרשאן בסימן רב תרבותיות, רוני דעקה הוביל את המפגש

קנאפה גאלב
ריטלין עזרה לתלמיד או שקט למורה
05/09/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תלמידיםבפתיחת שנת הלימודים שוב עולה סוגיית הקלות הבלתי נסבלת שבה מופעלים לחצים כבדים על הורים לתת לילדיהם ריטלין, כמעט בכל כיתה יש תלמידים שמשתמשים בתרופה.

דלית אל כרמל תשולב בתכנית החונכים
03/09/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תלמידיםהמצב הכלכלי הקשה במספר ישובים בואדי עארה ובדלית אל כרמל הביא את השר דרעי לשלב אותם בתוכנית צומחים יחד, שתאפשר לתת תגבור לילדים מכיתה א ועד י"ב.

פותחים את שנת הלימודים תשע"ח
01/09/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תלמידיםמעל 2 מיליון ומאתיים אלף תלמידים פותחים את שנת הלימודים תשע"ח, מתוכם 163,000 תלמידי כיתות א', 180,000 עובדי הוראה, שנת הלימודים נפתחת בסימן של רפורמות גדולות, הדרוזים פותחים לימודים ביום  11/9.

קניון אמין כיוף אמצעי
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 3474

בני עוספיה

סאמר והבה

עמאר מנסור

מאוחדת עוספיא

נדים קבלאןמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
אלבסאתין סנטר
אלבסאתין סנטר
מודעות פרסום