אזהאר גן
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

ד

אמין כיוף חדש

תעופה

פאדי נטור

מאוחדת דאליהסקר
מה אתם מעדיפים קולנוע או תיאטרון ?
 חינוך
קניון אמין כיוף אמצעי
הולכים לבית הספר, כמה כסף זה יעלה לנו?
20/08/2007,  מאת: פהימה חלבי
הורי בחנות הספריםלקראת פתיחת שנת הלימודים, יצאנו לבדוק כמה כסף אנחנו צריכים לשלם עבור כל ילד רק ספרים...מי קובע באיזה ספרים הילדים שלך לומדים השנה...פגשנו את סועאד והבי וילדיה ואת בעל חנות ספרים חסאן חלבי ושאלנו אותם על ההכנות האחרונות...פתיחת שנת לימודים להורים שילדיהם לומדים בתיכון זולה יותר, תלמידים ביסודי ובחט"ב עולים יותר...השנה נשלם יותר מהשנה שעברה..."השנה פחות עמותות עוזרות". 
"התלמיד לומד את כל המקצועות כמו שלומדים בכל בית ספר אחר"
12/08/2007,  מאת: אמלה חלבי וחסין חלבי
אייל עיסמיאייל עיסמי, מנהל בית ספר תיכון טכנולוגי בעיר הכרמל, למרות ש- 90% מכלל התלמידים הם מדליה ורק 10% הם מעוספיה, אייל היום פותח שנה שלישית כמנהל...כל מה שלא ידעתם על בית הספר הטכנולוגי, מי התלמידים שמופנים ללמוד בו, מי המפעיל של בית הספר ואיך התלמידים מקבלים את הבית ספר, אייל עיסמי- מנהל בית הספר עונה בדייקנות על כל השאלות.
ילדי עמותת "תמוז" התחילו בגיוס כספים למען תלמידים במצוקה בעיר
18/08/2007,  מאת: פריד באשא
בלאל,אומימה , נע'םבלאל חלבי, אומימה חלבי ונע'ם מקלדי מעמותת "תמוז",  מסתובבים מדלת לדלת ומתרימים כסף למען תלמידים שאין להם יכולת לפתוח את שנת הלימודים, פגשנו אותם לשיחה באחת השכונות, בלאל: "הכסף הזה מיועד לקנית ספרי לימוד ואפילו בגדים, התושבים מגיבים טוב מאוד, יש לנו 10 צוותים להיום בדליה, ניתן לתרום כל סכום  מ5 ש"ח עד 20 ש"ח ואפילו יותר".
משחקית אלואדי
שיחה עם שיח' סלמאן בדר, מנהל בתי הדין הדתיים הדרוזיים
28/07/2007,  מאת: חסין חלבי, פהימה חלבי, אמלה חלבי

שיח' סלמאן בדרבביקור מעמיק בבית הדין הדתי הדרוזי המרכזי בעכו, התארחנו אצל שיח' סלמאן בדר, מנהל בתי הדין, שנתן לנו סקירה כללית על בתי הדין הדרוזיים.

קתרינה עבוד, הצלחה של ילדה גדולה שלא תעצר
20/07/2007,  מאת: פהימה חלבי
קתרינה עבודקתרינה, ילדה שאיבדה את אבא רני, שוטר מגב, לפני שנתיים בתאונת דרכים, קתרינה למדה בבית ספר יסודי ג', השנה סיימה את הלימודים ביסודי ועולה לחט"ב, היא זכתה בתואר התלמידה המצטיינת בכיתה, אצל המחנך נאג'ם קרא, קתרינה ילדה חכמה ומשדרת כוח ועונה לשאלותינו על הזכייה ועל החיים שלה, היא מתגוררת עם עוד 2 אחים ואימא בבית, קתרינה:"אני ילדה טובה מאוד", בחט"ב היא תשולב בכיתת המצטיינים.
ניסים אבו חמד: "הארוחה החמה הופסקה, אבל הכסף ממשרד החינוך המשיך לזרום עבור תוכנית דוברת"
12/07/2007,  מאת: פהימה חלבי וחסין חלבי
ניסים אבו חמדניסים אבו חמד, יו"ר ועד ההורים הישובי, כלכלן במקצועו, בגיל 23 היה עצמאי ויזם מפעל יחיד במינו במגזר הדרוזי והערבי, מפעל לאלקטרוניקה, עבד עשר שנים במפעל שהקים וכשסיים נשאר בתחום הייעוץ הכלכלי, היה תקציבן בבית חולים שער מנשה שלוש שנים והיום עובד בחברת עלמי נאטור חשמל..."כל הפרסומים של נתנו לבתי הספר כסף, הם לא עושים לנו טובה"..."הבעיה שועדי הורים נתפסו בסטיגמה של עובדי תחזוקה".
בני עוספיה
מלאר חלבי, עולה לכיתה ח' בחט"ב קופטאן דליה, עם הרבה בטחון אישי
14/07/2007,  מאת: פהימה חלבי
מלאר חלבי מלאר חלבי, תלמידה שפחדה לעלות ללמוד בחט"ב והופתעה לגלות דברים אחרים...בחופש עוזרת לאימא בעבודות הבית ולדוד בעסק שלטים...פעם אחרונה שנסעה מחוץ לישוב לטיול היתה לטכנו מדע בחיפה...אני מאוד מעריכה את המורים שלי בחט"ב...תלמידה מאוד אמיצה, חזקה ומשדרת הרבה כוח.
כרמל נסר אלדין, אישיות בעלת השפעה בחינוך בעיר
10/07/2007,  מאת: נזיה חלבי, אמלה חלבי, חסין חלבי, אינאס חלבי
כרמל נסר אלדיןכיו"ר ועד הורים שמעורב מקרוב, כרמל נסר אלדין מדבר על תוכנית דוברת ועזיבתו את תפקיד ניהול המתנ"ס, על פרס החינוך ועל ועד ההורים היישובי, שבחים למחלקת החינוך בעיר ועוד דברים שתופתעו לדעת...כרמל: "חברת המתנ"סים לא מוכנה לשתף פעולה עם עיריית הכרמל"... " תוכנית דוברת, תוכנית טובה"..." חל שיפור משמעותי השנה בבתי הספר היסודיים "..."הפרס נבנה על בסיס מפתח במתכון מסוים.
تعقيب رئيس البلدية بالنسبة للاحتفال في شفاعمرو
12/07/2007,  מאת: نزيه حلبي

תמונה להמחשהرد رئيس البلدية على ما نشر في موضوع احتفال جائزة التربية والتعليم في قاعات شفاعمرو بما يلي: "قرار إقامة الاحتفال في مدينة شفا عمرو كان بناء على لجنة مختصة عينت لهذا الأمر"..."لا توجد في الكرمل قاعات مجهزة بشاشات الكترونية كبيرة"..."حصلنا على تخفيض بقيمة 20 شيكل في كل وجبة".

משחקית אלואדי
כיתת אומ"ץ בתיכון רונסון, "חוויה מהנה ותורמת"
09/07/2007,  מאת: אנואר ח'אלד
אינאס זידאן  ורינאן  כמאלשיחה עם רכזת כיתת אומ"ץ , סאוסן חדיד ( אבו רוכן ),  בת 30, נשואה ואמא לשני ילדים, יארא ושיבל ,בעלת תואר ראשון בחינוך  גופני וספורט ותואר שני  בחינוך  מאוניברסיטת חיפה, מלמדת בבית ספר אורט רונסון מאז שנת 2000 , רכזת  תוכנית "אומ"ץ" שנה רביעית ברציפות.
החינוך בכרמל, נסעו, אכלו ובזבזו המון כסף
07/07/2007,  מאת: פהימה חלבי
חינוךהחינוך חגג לעצמו הצלחות ובמקום לתת פרנסה למסעדות דאלית אל כרמל עוספיה, העדיפו לתת פרנסה למקומות אחרים, מבירור שעשינו יוצא שלשכת ראש העיר היתה זו שאירגנה את כל הנושא ובחרה את המוזמנים, אתם יכולים לקבל אינפורמציה מורחבת מלשכת ראש העיר שעמדה אחרי כל האירוע.
עלי אבו רוכן, נשאר בבית ללא בית ספר
04/07/2007,  מאת: אימאן ארקאב
עלי אבו רוכן ואימאן ארכאב עלי אבו רוכן, בן 16, תלמיד כיתה י' שמתחילת שנת הלימודים שעברה לא למד והיה בבית, כששאלנו אותו על הסיבות בגללן הוא לא לומד, הוא טען שהוא נשאר בבית כי בתיכון רונסון לא התקבל ללימודים, הוא לא רצה להמשיך ללמוד בחט"ב בעוספיה כי לא היה מרוצה מהלימודים בכלל, הבעיה שלו היתה שלא קיבלו אותו ברונסון.
קניון אמין כיוף אמצעי
עבדאללה זאהר: "אנא מכם לא להתייחס לשמועות"
05/07/2007,  מאת: פורטל הכרמל
עבדאללה זאהרמתברר שחלק גדול מהתלמידים\ות שכחו מה זה כבוד ההורים"!!!
,חלק מזערי מהתושבים אומרים שטעינו,ובכל זאת הרוב הצדיק תמך ופרגן על רעיון ההצמחה עצמה ומתברר שישנם חלק מאנשים מסוימים ללא כל  סיבה מפיצים (שהמופת נסגר) , לכן!!  ,אני פונה לכל המרואיינים\ות ,המראיינים\ות המגיבים\ות כאחד דרך האתר.
"ועד ההורים בעוספיה ומנהל החט"ב זלזלו בתלמידים"
01/07/2007,  מאת: פורטל הכרמל
לינה - עביר - אימאןאימאן ארקאב, לינה עזאם, עביר ללאוי: "אנו היום שמחים שבית הספר החדש בדליה לא יפתח, אבל אנחנו נלמד רק בבית ספר רונסון ולא נסכים ללמוד עוד בחט"ב בעוספיה" ..."ועד ההורים צריך להתביש כי הוא לא התייחס לתלמידי בית הספר בשוויון, רק מה שעניין אותם כיתות מופת"...עביר לשעבר בכיתת מופת: "אני ידעתי שהם עובדים עלינו ושכיתת מופת לא תמשיך להיות"...לינה: "רצו להעביר אותנו מבלי להתחשב בדעתנו, ההחלטה שלהם היתה לפי הקרבה".
תגובת עבדאללה זאהר, יו"ר ועד הורים בתיכון מופת: "הטענות מופרכות ביותר, תמיד ציינו ויישמנו שאנו ועד הורים של כל ביה"ס ולא רק של תלמידי/ות מופת".
נדחתה פתיחת בית ספר תיכון החדש בדליה
30/06/2007,  מאת: פורטל הכרמל
פרח חלבי מנהל מחלקת חינוךבישיבה שהתקימה עם ועדי הורים, מנהל מחלקת חינוך, מנהלי חט"ב וראש העיר, הוחלט לא לפתוח את שערי בית הספר התיכון החדש מהנסיבות שחסרים בו דברים רבים ...  בסופו של דבר, ועדי הורים בתיאום עם מנהל מחלקת חינוך מר פרח חלבי, כולם הגיעו להסכמה שמקובלת על כל הצדדים בעיר לטובת התלמידים.
משחקית אלואדי
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 91 92 93 94 95 96 97 98 99 הבא > סוף >>

תוצאות 3396 - 3430 מ 3447

בני עוספיה

נדים קבלאן

סאמר והבה

מאוחדת עוספיא

עמאר מנסורמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
משחקיית אלואדי
משחקיית אלואדי
מודעות פרסום