מותקאל חלבי
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

פאדי נטור

אמין כיוף חדש

תעופה

מאוחדת דאליה

דסקר
עד כמה אתם סלחנים ?
 חינוך
משחקית אלואדי
הממשלה שגתה בהעברת החינוך בגילאי 0-3 למשרד הרווחה
22/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

גניםהקושי המצטבר שקיים במעבר שבין מעונות היום לגני הילדים בטרום טרום חובה הוא קריטי, כאשר האחריות נמצאת בידי משרד הרווחה אין למשרד החינוך ולרשויות הקולטות את התלמידים כל מידע על צרכיו של הילד.

כבוד לילדים? לא בבית ספרנו
22/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

ילדים הסובלים מבעיות קשב וריכוז עדיין לא נרגעו מהתעודות שקיבלו הכוללות הערכות קשות. קשות לדימוי העצמי. קשות באופן כללי ובעיקר לא עושות כבוד לילד ומציגות אותו באופן מושחר.

שמואל אבואב מונה למנכ"ל משרד החינוך
21/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

שמואל אבואבשר החינוך נפתלי בנט, הודיע על החלטתו למנות את שמואל אבואב לתפקיד מנכ"ל משרד החינוך. בהתאם לנוהל, יביא השר בנט את המינוי לאישור הוועדה בראשות נציב שירות המדינה ולאישור הממשלה

קניון אמין כיוף אמצעי
מסלול המורות החיילות לא ייסגר
20/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

הדרכותלאחר מאמץ משותף של חברי כנסת, שרים וארגוני סביבה וטבע, משרד הביטחון החליט לתקן את העוול ולהשאיר בתפקידן עשרות רבות של מורות חיילות שמגיעות במדי צהל להדריך את תלמידי ותלמידות בתי הספר.

מנכ"לית משרד החינוך מיכל כהן ביקשה לסיים את עבודתה
20/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהמיכל כהן כיהנה בתפקיד המנכ"לית קרוב לארבע שנים היא ביקשה משר החינוך, נפתלי בנט, לסיים את תפקידה במשרד החינוך לאחר תשע שנים של עבודה במטה משרד החינוך וכארבע שנים בתפקיד מנכ"לית.

הוכרזו הרשויות הזוכות בפרס החינוך
19/02/2017,  מאת: אמלה חלבי

עכופרס החינוך היישובי מוענק ליישובים שבלטו בהשקעה יתרה בחינוך וביצוע תכניות בתחום החינוך ביישובם, פרס כספי בסך 100 אלף ₪ יוענק לרשויות הזוכות אשר יושקע בפרויקטים חינוכיים.

משחקית אלואדי
להגביל את עלויות נשפי סיום הלימודים
17/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהבמהלך דיון הוועדה לזכויות הילד בהוצאות המופרזות סביב מסיבות סיום לימודי התיכון, קראו בני הנוער להגביל את העלות ל-200 ₪.

התלמידה מאלאשראק רעדה מפחד
16/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

זריםהסיפור של ההורים שהזמינו לביתם משטרה לבדוק את תלונת הבת שסיימה לימודים בבית ספר  דתי אלאשראק ונתקלה בשני בני מיעוטים, פחדה מהם וברחה, לדברים

תכנית יוקרתית עתודה מדעית טכנולוגית
15/02/2017,  מאת: אמלה חלבי

טכנולוגיים ומדעיים תכנית זו מהווה שינוי מגמה חיובי בבחירת המקצועות המדעיים והטכנולוגיים בבתי הספר והיא תספק למדינת ישראל מנהיגים בתחום המדע, חוקרים, רופאים, מהנדסים ומומחים בתחומים טכנולוגיים ומדעיים נוספים

קניון אמין כיוף אמצעי
יום קהילה ומשטרה ביסודי ב עוספיה
14/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

יום קהילה ומשטרהלתלמידים הוצגו יחידות ואמצעים המשמשים את כוחות החירום וההצלה בשגרה ובחירום ושיטות עבודה שונות של כוחות הביטחון, כדי לשפר את תחושת הביטחון האישי ושידעו שיש על מי לסמוך בשעת צרה.

חקלאות זה בידיים שלנו!
14/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהלראשונה יציינו במערכת החינוך כל רחבי הארץ את שבוע החינוך לחקלאות במטרה לעורר את השיח על חשיבותה של החקלאות בישראל

ד"ר סער הראל מונה למנהל מחוז חיפה במשרד החינוך
13/02/2017,  מאת: אמלה חלבי

תמונה לדוגמהועדת הבוחנים לבחירת מנהל מחוז חיפה החדש במשרד החינוך בחרה היום, ב', את ד"ר סער הראל, הוא משמש כיום מנהל 'האגף הארצי במשרד החינוך לטיפול וחינוך בילדים ונוער בסיכון

קניון אמין כיוף אמצעי
תרגיל מוסדות חינוך 2017
13/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תרגיל בבית ספרדובר צה"ל מוסר כי מחר (ג'), 14 בפברואר 2017, יקיים פיקוד העורף תרגיל בכלל מוסדות החינוך בישראל, בשיתוף משרד החינוך והרשויות המקומיות.

בלעדי: נתוני המתמטיקה 5 יחידות בדליה ועוספיה
09/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

מהנא פארס ושר החינוךשיח' מהנא פארס, מנהל האגף לתכניות לאומיות במשרד החינוך, בשיחה לפורטל הכרמל, אומר "למרות המספרים הקטנים יש מגמה של עלייה גם בדאלית אל כרמל ועוספיה, ברונסון לומדים 27 תלמידים ובדליה 25 תלמידים".

תלמידי סאג׳ור סרטון קצר נגד בריונות ברשת
09/02/2017,  מאת: חלא חלבי

 אורט מקיף סאג׳ור עשרה תלמידים מבית ספר אורט מקיף סאג׳ור השתתפו ביחד עם תלמידים מבית ספק אורט רמת יוסף בבת ים בסרטון קצר נגד בריונות ברשת, סרטון

קניון אמין כיוף אמצעי
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 71 - 105 מ 3425

קניון אמין כיוף אמצעי

נדים קבלאן

סאמר והבהמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
פלטיניום
פלטיניום
מודעות פרסום