אולמי שפיק
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

פאדי נטור

ד

מאוחדת דאליה

אמין כיוף חדש

תעופהסקר
עד כמה אתם סלחנים ?
 מפגעים
קניון אמין כיוף אמצעי
כתב אישום נגד תושב בית זרזיר בגין חטיפה ורצח אחותו
15/02/2016,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהפרקליטות מחוז צפון הגישה לבית המשפט המחוזי בנצרת כתב אישום נגד חוסין יוסף רחאל בן 22 מבית  זרזיר בגין עבירות רצח, חטיפה לשם רצח, הצתה וחבלה בכוונה מחמירה.

סמים ואלפי תרופות האסורות בשימוש נתפסו בכפר בצפון
10/02/2016,  מאת: פורטל הכרמל

התפיסה בצפוןבפעילות משותפת של כוחות המשטרה ופקחי משרד הבריאות, בוצעו חיפושים בכפר בענה ונתפסו אלפי תרופות וכדורים האסורים בשימוש שנמכרו בצורה פיראטית, בנוסף לכמות גדולה של סמים ותחמושת.

רבע טון של בשר מוברח הוסלק בדופן כפולה במשאית
10/02/2016,  מאת: פורטל הכרמל

הברחה במשאיתושוב ניסיון הברחה של בשר שסוכל ע"י לוחמי מג"ב, הבשר המוברח הובל בתנאים תברואתיים קשיים וככל הנראה היה בדרכו להימכר ברשתות המזון בארץ, דבר שמסכן את בריאות הציבור, סרטון.

משחקית אלואדי
חיידק סלמונלה התגלה בשני מוצרים של חברת "מאמא מרי בע"מ"
04/02/2016,  מאת: פורטל הכרמל

משרד הבריאות מפרסם כי חיידק סלמונלה התגלה בבדיקה שגרתית בכיסוני בשר באריזה שמשקלה 800 גרם ובכיסוני בשר "קייבסקי" באריזה שמשקלה קילוגרם, ותאריך התפוגה שלהן הוא ה-27 בפברואר וה-29 בפברואר בהתאמה.

מטוסים רוסים תקפו בכפר הדרוזי כפתין בסוריה
04/02/2016,  מאת: סמיר חלבי

כפתיןדיווחים שמגיעים מהמקורות שלנו בכפתין שבהר סומאק בצפון סוריה, בגבול הטורקי, מדברים על תקיפת מטוסים רוסים בכפר, התקיפה גרמה לנפגעים ולנזק רב ברכוש. 

דיילת בנתב"ג חשודה כי ניסתה להבריח מאות פאקטים של סיגריות
03/02/2016,  מאת: פורטל הכרמל

הברחת סיגריותבית משפט השלום בראשון לציון עצר ושחרר בתנאים מגבילים דיילת קרקע בנתב"ג, אשר על פי החשד לקחה חלק בהברחות של מזוודות ובהן ארגזי סיגריות לתוך מדינת ישראל.

משחקית אלואדי
נעצרה חוליית גנבי טרקטורים שפעלה בצפון
01/02/2016,  מאת: פורטל הכרמל

הטרקטורים הגנוביםלפני מספר שבועות סמוך למחלף אליקים, נעצרו חמישה חשודים בגניבת טרקטורים, בתום חקירה סמויה, עצרו לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל חולייה של גנבי טרקטורים שפעלו באזור הצפון.

כלבת במושב דישון בגליל העליון
31/01/2016,  מאת: פורטל הכרמל

בתאריך  30.1.16, התקבלה הודעה על כלבה משוטטת במושב דישון בגליל העליון, בגודל בינוני, בצבע "חום קוניאק", שנמצאה חיובית לכלבת.

בכיר בעיריית סכנין נחקר באזהרה
28/01/2016,  מאת: פורטל הכרמל

משטרהאיש עסקים חשוד כי פעל עם אחרים, בהם הבכיר בעיריית סכנין, כדי לשנות ייעוד קרקע תוך שימוש במסמך מזויף, החשודים נחקרו בביצוע עבירות זיוף בכוונה לקבל דבר, ניסיון לקבלת דבר במרמה ועבירות על פי חוק תכנון ובנייה.

משחקית אלואדי
מעל 120 חיילים נחקרו בחשד שהוציאו במרמה מיליונים ממשרד הביטחון
24/01/2016,  מאת: פורטל הכרמל

מעצרחיילים משוחררים נחקרו בחשד כי בעזרת שני חשודים עיקריים מעכו וקריית ביאליק, משכו את כספי הפיקדון מוקדם מהמותר, תוך שימוש במסמכים מזויפים ובצעירות שהתחזו לנשות החיילים, את הרשת חשפה המשטרה בשיתוף מס הכנסה חיפה.

סוכל ניסיון הברחת 1100 פאקטים של סיגריות
24/01/2016,  מאת: פורטל הכרמל

סיגריותכ- 1100 פאקטים של סיגריות שהמס בגינם עומד על כ 250,000 ₪, הוסתרו במזוודות ובמטען של שני עולים חדשים מגיאורגיה ומשפחותיהם, בחקירה התברר כי המטען ניתן לשניים על ידי אדם שלישי.

ההרוג בתאונה הבוקר ביגור תושב טמרה
22/01/2016,  מאת: פורטל הכרמל

התאונה ביגורכוחות גדולים של לוחמי האש וצוותי מד"א והצלה נלחמו להציל את המעורבים בתאונה שאירעה בכביש 75 בנתיב הנסיעה מלב המפרץ ליגור, בתאונה נהרג תושב טמרה נדאל חמזה בן 29, בתאונה יש עוד פצוע אנוש תושב כרמיאל

משחקית אלואדי
מג"ב עצר חולייה שגנבה מחקלאים
18/01/2016,  מאת: פורטל הכרמל

רכב העצוריםבתום חקירה סמויה שארכה למעלה מחודשיים, עצרו לוחמי משמר הגבול שבעה חברי חולייה שחשודים בעשרות גניבות של תוצרת חקלאית בתחומי מחוז חוף, רפ"ק אלי אמירדז'אנוב, והוסיף, "אני שמח שהצלחנו לשים את ידנו על כל חברי החוליה"

כתב אישום חמור בגין מכירת דלק מהול המסוכן לציבור
14/01/2016,  מאת: פורטל הכרמל

כסףכתב אישום בגין שורת עבירות חמורות ובהן עבירות על חוק המע"מ, הלבנת הון, קבלת דבר במרמה,  הדחת עדים ועוד, הוגש לבית המשפט המחוזי בחיפה כנגד שני תושבי הצפון, בפרשיית ענק של מהילת דלקים, עבירות מס ועבירות רבות נוספות.

בשביל לחנך את הילד קשרו אותו עם שרשרת לכסא
13/01/2016,  מאת: פורטל הכרמל

הילדבכפר קרע שבוואדי ערה, שוטרים שערכו חיפוש באחד הבתים, נדהמו לגלות נער בן 14 קשור ברגלו לכסא עם שרשרת ברזל, השוטרים עצרו את הורי הילד בחשד להתעללות וכליאת חסר ישע.

קניון אמין כיוף אמצעי
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 281 - 315 מ 4363

קניון אמין כיוף אמצעי

סאמר והבה

נדים קבלאןמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
טרביה ענק המזון עוספיה
טרביה ענק המזון עוספיה
מודעות פרסום