רימה זהר אלדין
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

אמין כיוף חדש

ד

מאוחדת דאליה

פאדי נטורסקרמפגעים
משחקית אלואדי
כתב אישום נגד קטין ושני בגירים בחשד לירי והצתת רכבה של עובדת סוציאלית
11/04/2016,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהפרקליטות מחוז חיפה הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד קטין ושני בגירים בני 32  ו 22 תושבי אום אל פאחם בגין קשירת קשר לפשע, עבירות בנשק החזקה נשיאה והובלה, הצתה, חבלה במזיד ברכב ואיומים

תאונה קשה הלילה בעוספיה
08/04/2016,  מאת: פורטל הכרמל

התאונהאחרי חצות ארעה תאונת דרכים בה רכב התהפך בשכונת אלמסיל בעוספיה, שני נפגעים טופלו ופונו ע"י מד"א כרמל, הרכב בו נסעו השניים, אבד שליטה בעת נסיעה והתהפך ככל הנראה ממי ביוב שזורמים על הכביש, באותו מקום לפני חודשיים התהפך מערבל בטון.

לא נגישים לבעלי מוגבלויות
06/04/2016,  מאת: פורטל הכרמל

נגישותעמותת "נגישות ישראל" ערכה סקר לגבי אתרי התיירות בישראל, הסקר חשף ממצאים בעייתיים ביותר, 63% מאתרי התיירות אינם נגישים לאנשים עם מוגבלויות, ביותר מחצי מהאתרים אין שירותי נכים.

בני עוספיה
תחנות הדלק הפיראטיות סיכון בטיחותי וסביבתי
05/04/2016,  מאת: פורטל הכרמל

תחנת דלקבפעילות משולבת של המשטרה, מנהל הדלק והגז ורשות המסים כנגד תחנות דלק הפועלות באופן פיראטי בכפר נחף נתפס ע״י השוטרים רכב מסחרי ועל תא המטען שלו מיכל דלק המלא בכ 2,200 ליטרים של דלק ועליו משאבת דלק ואקדח תדלוק .

תרופת הרזיה עלולה לגרום לנזק בריאותי ואף למוות
04/04/2016,  מאת: פורטל הכרמל

התרופהמשרד הבריאות מזהיר מהשימוש במוצר הרזיה לין מקס Lean max, המכיל חומר תרופתי פעיל בשם "סיבוטראמין", אשר נאסר לשימוש ושיווק על ידי משרד הבריאות כבר בשנת 2010, החומר הזה עלול לגרום לנזק בריאותי ואף למוות.

ירי לעבר בתי עסק בדליה ועוספיה
08/04/2016,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמההלילה נורו יריות מאלמוני שרכב על אופנוע לעבר בית עסק של מוצרי מזון שהבעלים שלו מחוץ לישובים ובמקביל נורו יריות לעבר בית עסק לרהיטים שממוקם בעוספיה הבעלים גם הוא מחוץ לכפרים, וגיה כיוף מגנה את המעשה

משחקית אלואדי
כלבת במושב אלקוש
06/04/2016,  מאת: פורטל הכרמל

התקבלה הודעה על כלב ביתי מסוג דוברמן גדול בצבע חום ממושב אלקוש, שנמצא חיובי לכלבת, נערכת חקירה לאיתור האנשים שבאו במגע עם הכלב.

צלב קרס וכתובות דאע"ש על אנדרטת טייסת העמק
28/03/2016,  מאת: פורטל הכרמל

מצפור הטייסיםשוב חבלה חמורה לאנדרטת מצפור טייסת העמק בכרמל, אלמונים חיללו את האנדרטה לזכרו של נווט חיל האויר סרן ליאור הררי, על האנדרטה התגלו אמש צלב קרס וכתובות דאע"ש, בערבית, העיתוי כואב, אתמול היה יום השנה ה-16, לנפילתו של סרן ליאור הררי, ב-27 למרץ 2000.

גולגלתו של וויליאם שייקספיר נגנבה
24/03/2016,  מאת: פורטל הכרמל

ארכאולוגים טוענים גולגלתו של המחזאי הנודע וויליאם שייקספיר ככל הנראה נגנבה, תצפית תת קרקעית של מקום מנוחתו האחרון של המשורר, באמצעות מכ"ם חודר קרקע, גילתה "הפרעה מוזרה בסוף הראש".

אולמי שפיק
באים לטייל בדאלית אל כרמל ונפגעים בתאונות
19/03/2016,  מאת: פורטל הכרמל

מטיילת שנפגעה בדליהכשכל אחד עושה מה שעולה לרוחו במרכז המסחרי התוצאות הן קריטיות, סוחרים מניחים כסאות ופחי אשפה על המדרכה כדי שרכבים לא יחנו ובינתיים מי שמשלם את המחיר אלה הולכי הרגל והמטיילים שנפגעים מרכבים, היום נפגעה מטיילת ע"י רכב במרכז המסחרי.

רבע מההרוגים בתאונות דרכים בשנה שחלפה היו נשים
14/03/2016,  מאת: פורטל הכרמל

תאונה ארכיוןבשנת 2015 נפגעו בתאונות דרכים 9,561 נשים, מתוכם 547 נשים נפגעו באורח קשה, רבע מבין כלל ההרוגים בתאונות דרכים בשנת 2015 היו נשים ואילו כ-70% מהנהגים שהיו מעורבים בתאונות דרכים היו גברים.

חולץ נהג שהיה תלוי ברכבו בין שמים וארץ
09/03/2016,  מאת: פורטל הכרמל

חילוץ רכב תלוירכב פרטי שרצה לחנות סטה מנתיב נסיעתו, פרץ מעקה בטיחות אשר היה מותקן במקום ונתלה בין שמים וארץ בגובה של למעלה מארבעה מטרים, צוות כיבוי אש בראשותם של רשף מרזוק חמוד ולהב קובי מזרחי הצליח לחלץ את האיש.

קניון אמין כיוף אמצעי
תופעה מוזרה של נטישת רכבים אחרי תאונה
06/03/2016,  מאת: פורטל הכרמל

רכבגולשים מעלים סוגיה שמחובתנו כתקשורת לשים עליה את הדגש ולעשות הכל שמקרים כאלה ייעלמו מהנוף של הכפרים בכרמל, רכבים טרקטורונים ואופנועים ננטשים אחרי תאונות שמתרחשות מתחת לאף של מצלמות שאמורות לתת ביטחון לתושב.

עוד תאונה מתחת למצלמות המועצה
06/03/2016,  מאת: פורטל הכרמל

תאונה בדליהתאונה קשה ארעה בכיכר ליד מגרש הכדורגל בדאלית אל כרמל, נהג שאבד שליטה על רכבו התנגש במעקה, הנהג ונוסעי הרכב נפצעו, נזק רב נגרם לרכוש הציבורי.

מכת כלבים משוטטים ברחובות דליה
05/03/2016,  מאת: פורטל הכרמל

כלביםמספר גדול של כלבים שמגיעים לכפרים גורמים לרשויות המקומיות להילחם בתופעה, הכלבים שברובם מאולפים מנסים למצוא אוכל בחצרות בתים ליד הסופרים ובפחי האשפה, דבר שהופך את החיים של חלק מהתושבים לגיהנום.

קניון אמין כיוף אמצעי
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 281 - 315 מ 4383

קניון אמין כיוף אמצעי

סאמר והבה

מאוחדת עוספיא

נדים קבלאן

עמאר מנסורמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
ראוי לבניין ותעשייה
ראוי לבניין ותעשייה
מודעות פרסום