אולמי שפיק
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

תעופה

ד

מאוחדת דאליה

אמין כיוף חדשסקר
האם אתם בעד קיצור החופש לילדים?
 

מטען נייד סולארי

מדור נפטרים
ש.א.א 1
שרידי גופת אדם נמצאו ליד האנטנה בכרמל
14/09/2007,  מאת: פורטל הכרמל
נמצאו שרידי גופת אדם ע"י אנשי רשות הטבע והגנים, בפארק הלאומי בכרמל ליד האנטנה,חניון צוק,  שרידי הגופה הועברו למכון לרפואה משפטית באבו כביר, מפקד תחנת חיפה נצ"מ דודו בן עטיה,  נבדקת אפשרות שהגופה היא של החייל הנעדר מהכרמל.
חסין אבו חמד, נטמן בדליה ללא ראש
27/08/2007,  מאת: חסין חלבי
הפגנה בדרך להלוויהבבוקר יום שישי 15.01.1971 רצחו מחבלים את חוסין אבו חמד,שעבד כטרקטוריסט מפלס דרכים בשלג לכוחות צה"ל בהר דב, המחבלים התעללו בגופתו, ערפו את ראשו ולקחו אותו איתם ללבנון...חוסין היה בן 28 במותו. הותיר אחריו אשה וארבעה ילדים, הובא לקבורה בבית הקברות בדלית אל-כרמל...שיחה עם הבן שריף שהיה כמעט בן שנתיים וחי את הכאב מיום ליום עם אימו ואחיו.בהמשך תמונות יחודיות מהקבורה וההפגנה דאז, למרות הפרש השנים באותו מקום נחטפו חיילי צה"ל.
ההורים של נידאל ז"ל: "החיסרון של נידאל בלתי נתפס ובלתי נסבל"
18/08/2007,  מאת: פואד חלבי ואמלה חלבי
וג'יה הנא והבן אכרםאבא, אימא ואח בשיחה על הבן נידאל שנרצח לפני שנתיים בחוף הכרמל ע"י עבריינים שירו לעבר פתח מועדון ופגעו בנידאל, חייל בגולני מגדוד 51 שהיה בחופשה ונקלע למקום במקרה...הנא האימא: "אדם שמאבד יקר לו, מנסה להעניק יותר אהבה לסביבתו, אבל מבפנים הוא איש מת"...וג'יה האבא: "אני לא יודע כלום על הרוצחים, אני מלווה את הדיונים, נתפסו שבעה עבריינים מטירת הכרמל"...אכרם האח:"המקרה של נידאל זה לא רק לתת את הגוף, זה הנשמה, זה שמחת החיים וכל דבר שמזכיר אותו בבית, בכל פינה יש לו זכרון"...זכרון אבוד.
משחקית אלואדי
אימא של כרמל ז"ל: "כשהגעתי למקום התאונה הוא עוד היה לכוד ברכב"
05/07/2007,  מאת: אימאן ארקאב
כרמל ז"ללפני מספר שבועות, פגשנו את כרמל בבניין אלמנזול בעוספיה וראיינו אותו, היום הוא איננו, כרמל נהרג בתאונת דרכים, שבוע אחרי האסון פגשנו את אמו של כרמל ז"ל, גב' רג'אא מנסור, יו"ר נעמת בעוספיה שריגשה אותנו עד דמעות במילים שלה על הבן כרמל, "הוא היה הבן הבכור בבית...כשהגעתי למקום התאונה בשלב שהוא היה עוד תקוע בתוך האוטו ועוד לא פינו אותו, המראה היה מאוד קשה"...הכרמל מבכה את כרמל.
הרוג מעוספיה בתאונת דרכים
01/09/2007,  מאת: פורטל הכרמל
מואיד ז"ל סלמאן ומרזוק עאמרההרוג בתאונת הדרכים שאירעה בכביש 4, סמוך למושב עין איילה, הוא מואייד אבו רוכן, בן 68 , מעוספיה, מחקירת התאונה עולה שנהג המכונית הפרטית, סטה מנתיבו כדי לבצע עקיפה, והתנגש ברכב מסחרי שבא ממול, הוא נהרג במקום, נהג הרכב המסחרי, נפצע קשה, מערכת פורטל הכרמל משתתפת בצער המשפחה והילדים.
שלושה נערים יתומים, חיים בצל החברה
22/08/2007,  מאת: פואד חלבי
שאדי, ויסאם, מרואן
ויסאם מריח בן 20, היום בשירות חובה, האדי בן ה 17 תלמיד תיכון , ומרואן בן 14 תלמיד כיתה ח', הבנים של עוני ועטאף מריח ז"ל בשיחה מרגשת שיזם אותה מר נזיה קדור אמרו לנו:"מקבלים עזרה משירותי הרווחה, אבל אנחנו רק קיבלנו עזרה בחלק קטן ממה שהם חייבים לתת לנו"..."יש לנו בבית אמונה גדולה אצל כל האחים וזה בזכות אימא ז"ל"...מרואן: "אני עוד לא מוכן לפתיחת השנה, מבחינת הספרים".
משחקית אלואדי
חסין נאיף מנסור מעוספיה, הובא למנוחות בבית הקברות בעוספיה
04/08/2007,  מאת: פורטל הכרמל
שיח'ים ראש העדה שיח' מופק טריף, ח"כ מג'לי והבי, יחידת בתי הסוהר ומכובדי העדה הדרוזית, ליוו את חסין מנסור לדרכו האחרונה, פגשנו את מנאר כיוף ואת רבאב אבו פח'ר ועביר עלי שחזרו מההלוויה, הן אמרו לנו: "חסין היה שובב, אהב את החיים, איש טוב, יש לו הרבה חברים, מאוד מצטערים לאבד אותו", רבאב: "אני מכירה אותו, הוא היה אדם מיוחד מאוד", له الرحمة ولكم من بعده طول البقاء. תמונות ההלוויה .
דליה פאיז סאלח, שנה שהיא לא איתנו
21/07/2007,  מאת: פורטל הכרמל

דליה סאלח והילדים דליה פאיז סאלח, שעבדה במעבדה בבית ספר חט"ב ע"ש קופטאן חלבי למשך 18 שנה, בדאלית אל כרמל, היתה בנאדם עם שמחת חיים ולמרות מחלת וירוס קשה שפגעה בה, היא המשיכה לחייך עד שרותקה למיטתה עקב הוירוס שגרם לה גם לאיבוד ראייה, דליה נפטרה בראשון 1 ליוני 2006 , בגיל 40 , השאירה 3 ילדים, כולם בעיר,  בבתי הספר, אלפי ילדים הכירו אותה אישית ואהבו אותה מאוד, الله يرحمها . 

מכתב לאבא של כרמל ז"ל
07/08/2007,  מאת: אימאן ארכאב
כרמל מנסור ז"למימון עזמי, יו"ר עמותת "יאהומוני" לשיקום המצב החברתי בכפרים הדרוזים, שלח מכתב לזאהי, אביו של כרמל  מנסור ז"ל , שהיה מהמייסדים של העמותה...מימון:"עזבונו הינו הפסד גדול בוודאי להורים לאחים למשפחה הקרובה ולחברים"..."אמרו חכמינו שכל אדם הוא עולם ומלואו"..."קשה לי לדבר על כרמל בלשון עבר", בהמשך כתבה, ראיון עם כרמל ז"ל לפורטל הכרמל וכתבה של אימאן ארכאב על כרמל עם אימו .
קניון אמין כיוף אמצעי
חלבי עטאללה ז"ל בן27 במותו
14/07/2007,  מאת: פורטל הכרמל
סלים חלבי ותמונת אבא עטאללה ז"לסלים חלבי, בנו של עטאללה חלבי שמעולם לא הכיר את אבא, סלים היה בן 3 שאבא נפל באזור טול כרם, האימא גידלה 3 ילדים, אני לא יודע מי זה אבא שלי חוץ מהתמונות שלו, הוא מאוד חסר לי, אני היום מגדל ילדים ורוצה לתת להם הכל, לגדול בלי אבא זה חסרון גדול לכל ילד, אימא גידלה אותנו ושמרה עלינו ואנחנו מאוד אוהבים אותה
שיח מופק טריף: "תנחומים למשפחת אבו ג'ריר"
11/07/2007,  מאת: פואד חלבי
שיח' מופק טריףשיח' מופק טריף, ראש העדה הדרוזית בישראל משתתף בצערם של משפחת דיריני על מות האב אבו ג'ריר שעבד בקול ישראל והיה ידיד הסבא שיח' אמין טריף ז"ל, "הכרנו אותו אישית, הערכנו אותו, היה לו תפקיד חשוב למאזינים של קול ישראל ולצופים של הטלוויזיה הישראלית ובמיוחד בחודש רמדאן"... יש לציין שלאבו ג'ריר הוענק פרס על מפעל חיים מטעם מנהל הרדיו בערבית .
פואז שאמי ז"ל לזכרו
04/07/2007,  מאת: פורטל הכרמל

פואז שאמי ז"לפואז עלי שאמי ז"ל  נפטר בתאריך: 02.06.1989 יש לו משפחה עניפה מכובדת ומצליחה, בנים ובנות והמשפחה, "נזכור אותו תמיד"

משחקית אלואדי
תנחומים למשפחת חאטום מדאלית אל כרמל
26/06/2007,  מאת: פורטל הכרמל
פורטל הכרמל משתתף  בצערם של  הבנים והבנות של משפחת חאטום על מות האבא אבו עוני מחמד חאטום 
"החיים בצל השכול - במשפחת קדור"
17/06/2007,  מאת: אמלה חלבי
משפ' קדור

נזיה קדור, ששכל את בנו בכורו ענן בפיגוע הרצחני בבית ליד אומר לנו: "מאז אותו בוקר של יום ראשון 22 לינואר 95 התא המשפחתי נפגע ונשאר עם חלל ריק ואם תסתכל על אצבעות היד שלך ותראה שיש חמש אצבעות אבל אצבע אחת תחסר לך, תמיד אתה תראה שהיא חסרה לך ותמיד תכאב לך ולא משנה כמה ילדים יש בבית", האמא אמאנה: "זה לא קל, אבל אנחנו אנשים מאמינים וצריכים להמשיך".

משפחה שכולה: סמוח ועליא שרוף
19/04/2007,  מאת: פורטל הכרמל
שרוף סמוח ועליא

הכאב הנורא של משפחת שרוף, אימן נהרג בצומת כרכור ע"י שני מחבלים ומכונית תופת שהגיעה מג'נין בפיגוע הזה נהרגו 14 אזרחים וחיילים בתאריך 02-10-21, ביום הזיכרון לחללי צה"ל, האח סלמאן שם קץ לחייו, משפחה באבל כל השנה, המשפחה מדברת בלב פתוח לקוראי פורטל הכרמל

משחקית אלואדי
<< התחלה < קודם 31 הבא > סוף >>

תוצאות 1051 - 1072 מ 1072

ש.א.א 1

סאמר והבה

נדים קבלאן

ש.א.א 2מתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
משחקיית אלואדי
משחקיית אלואדי
מודעות פרסום