אולמי שפיק
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

פאדי נטור

אמין כיוף חדש

מאוחדת דאליה

ד

תעופהסקר
מה דעתכם על התוכנית המפורטת האחרונה של אלוונסה?
 

מיני פנס סולארי

גולשים כותבים
קניון אמין כיוף אמצעי
אני כל כך פגועה והוא ממשיך לפגוע עוד
27/12/2015,  מאת: אישה

הכרמלזה לא שאני לא טובה וחזקה ויפה, לפגוע בו חזרה אני יכולה, אבל אני לא מרשה לעצמי לעשות מה שבן אדם שאמור להיות התומך שלנו פוגע ופוגע בלי רגש ובכל פעם זה משאיר סימן שלא נעלם גם כשרוצים

قلبي ليس اسود لكنني لا اريد رؤيه وجوة اساءت الي يوما
14/12/2015,  מאת: ثلاث سنوات؟

ثلاث سنوات؟تمضي الايام والشهور والاعوام ولا زلت اخفي بداخلي جروحا دفينه طعنات خيانه وغدر من اقرب الناس الي, ما زال قلبي يدمي تلك الطعنات القاتله عاملتهم بنيه صافيه واخلاص ووفاء وبقلب كبير يتدفق منه الحب والحنان والمودة

بصراحة.. بكلّ صراحة
12/12/2015,  מאת: سامي منصور
תמונה לדוגמהلم استغرب ما حدث في عسفيا من شلل, وقد جاء بعض أعضاء مجلسها من مجتمع غريب من نوعه, مجتمعٍ رجعي يدعو إلى التخلف وينكر التطور والازدهار, مجتمع مريض لا دواء له إلا الترفّع عن الأنانية, والمصلحة العائلية والمنفعة الفردية
קניון אמין כיוף אמצעי
قرية درزية على المريخ
04/12/2015,  מאת: أمير خنيفس

תמונה לדוגמהقرية درزية في حطين معناه بناء خربة يعيش سكانها على الدواجن والحمضيات، لأنه لا حاجة لأن يكون الفرد مهندس مدن ليفهم بأن مصدر الرزق يلعب دورا قاطعا في تقرير مكان الإقامة عند الفرد، وأن تهويد الجليل قد تم من خلال بناء مناطق صناعية كالمدينة الصناعية في كرميئل وتيفن وغيرهما، في حين لا يوجد في حطين أية منطقة صناعية.

אני די חזקה להגן על עצמי מהבוס שלי
03/12/2015,  מאת: נערה

נערהיצאתי בזמן הפנוי לעבודה כדי להרגיש שאני מסוגלת לפרוץ לבד ובעיקר להכיר מקרוב את אופי החברה בה אני נמצאת, החלטתי לכתוב כדי ליידע אותכם בכל האמת שלנו.

מהו גן עדן האמתי?
01/12/2015,  מאת: מאלכ הזימה

תמונה לדוגמהאומרים לנו שהערים לאס וגאס במערב ארצות הברית ומאקו בסין ה הגן עדן של העולם, האם זה מתקבל על הדעת? הגן עדן הזה מלא בבתי קזינו ואנשים מאבדים שם את כל הכספים שלהם על הימורים ולאחר מכן נפלטים לרחבות נטושים וחסרי קורת גג.

ש.א.א 1
( لينتش )
30/11/2015,  מאת: سامي منصور
בית משפטهذه الكلمة انجليزية المصدر lynch , وهي عملية عنف من قِبَل جمهور ضد إنسان بدون محكمة, بادّعاء أو الظنّ أن ذلك الإنسان قد قام بجريمة ما. وعملية اللينتش تتضمن عادةً أنواعا من التعذيب النفسي أو الجسدي للمُعاقَب. كما يُستَعمَل هذا المصطلح على مَن أدينَ ظلما بدون محاكمة عادلة.
בגדה בי לקחה את תכולת הבית והילדים וברחה
17/11/2015,  מאת: צעיר מאוד

תמונה לדוגמהמה שאני הולך לספר לכם זה בלתי נתפס, הכל קרה פתאום, לא הרגשתי כלום עד שהתחלתי להבין שאני עובד בשביל כלום, אישתי בזמן שאני בחוץ נמצאת עם גבר אחר.

القومجيون الدروز
13/11/2015,  מאת: أمير خنيفس

يوم دراسي عن الدروزفشل اليوم الدراسي عن الدروز في جامعة حيفا الذي تبنته مجموعة من القومجيين الدروز في مقدمتهم د.رباح حلبي كان من الأخبار السارة المعدودة التي سمعتها في ظل موجة العنف والأحداث الدامية التي تشهدها البلاد في الفترة الأخيرة.

משחקית אלואדי
سياسة وسياسيون
02/11/2015,  מאת: سامي منصور

תמונה לדוגמהمنذ فجر التاريخ والتعامل مع السياسة قائم في شتى أرجاء المعمورة , لكنها كانت على مدى التاريخ ، مقصورة على قلّة من الناس ، وتعامل معها وجهاء القوم وأغنياؤهم ، ولكن في عصرنا هذا أضحَت السياسة مركِّبا من مركبات الحياة ، ودخلَت في كل المجالات ، وصار كل غادٍ ورائح يعمل بها ،

תיק על הגב כשכפ"ץ מאולתר
03/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

חיים נתיבעו"ד חיים נתיב, בכיר בשב"כ לשעבר, שמעלה סטטוסים מעניינים וענייניים ולא מעט תמונות נפלאות שהוא מצלם במקצועיות רבה, הבוקר הוא העלה רעיון פשוט שמציל חיים, לאור ריבוי פיגועי הדקירה.

כול מי שיזם יום לשהידים הדרוזים אינו הגון
01/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

עאדל בדרעאדל בדר, תושב חורפיש שמתגורר בת"א, סופר במקצועו שיש לו לא מעט ביקורת על פרויקט בשביל הבנים, "במקום שביל הבנים הכריזו וטפחו שביל הרופאים ,המדענים ואנשי החינוך הדרוזים, טפחו את המלומדים, במקום שיטות זולות של לעבוד על הרגשות".

משחקית אלואדי
וגדי עסאקלה זה קורה אצלנו בשכונה
28/10/2015,  מאת: פורטל הכרמל

וגדי עסאקלההסטטוסים שלו וסגנון הכתיבה המיוחד מביאים את חבריו הגולשים בדיוק לנקודה אליה כיוון, הוא מצליח להעביר את המסר שלו כל כך מדויק בנושאים חברתיים שנוגעים לכולנו, וגדי עסאקלה ממע'אר ומה שקורה בשכונה.

"אני דרוזית נאמנה ולא בוגדת במולדת"
27/10/2015,  מאת: עביר

תמונה לדוגמהאני מעלה את סיפורי הקשה והמדאיג מאוד, בחורות דרוזיות במקום העבודה שלהן, ולמשל אני במקום עבודתי בכפר, אותה עובדת שבאה להתפרנס כאן, מלכלכת ומכנה את הבחורות הדרוזיות "נשים של בוגדים".

הכל מצוברח אצלי
22/10/2015,  מאת: בחור

תמונה לדוגמהאני יכול להעיד על עצמי כדאם שמח מלא חיים ותמיד מחייך, לאחרונה הפכתי לאדם אחר לא מקשיב לא מרוכז ומלא בכעס על החיים ועל עצמי, האם אני בסדר?

משחקית אלואדי
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 106 - 140 מ 1595

קניון אמין כיוף אמצעי

ש.א.א 2

סאמר והבה

נדים קבלאןמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
פורטל הכרמל
פורטל הכרמל
מודעות פרסום