מותקאל חלבי
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

אמין כיוף חדש

מאוחדת דאליה

תעופה

פאדי נטור

דסקר
מה דעתכם על התוכנית המפורטת האחרונה של אלוונסה?
 

מטען נייד סולארי

גולשים כותבים
קניון אמין כיוף אמצעי
סלאח נסר אלדין: "פרויקט מיוחד שנקרא צמ"ח"
13/08/2007,  מאת: סלאח נסראלדין
סלאח נסר אלדיןבימים אלה הולכת וגוברת תנופה של גל חדש של צעירים מכל הגוונים בארץ, אשר יצאו בפרויקט מיוחד שנקרא (צמ"ח) צעירים מתווים חזון, עמותה זאת היא במה להשמעת הקול הצעיר והשתלבתו  והשפעתו על מקבלי ההחלטות במדינה.
המנהיג, מנהיג על ידי הפחדה (אושו)
04/10/2007,  מאת: אמין זאהר
הפגנה למען האדמותבחרתי לצטט פרק מספר מהמם שקראתי "אומץ לב- החדווה שבחיים על חוד התער" לאושו (Osho). הפרק מתאים לרוח התקופה בה אנחנו חיים ויש בו מסר חשוב לנו ,למנהיגים ולפוליטיקאים. אושו מנהיג הודי שמת בשנת 1990 ותואר ע''י הסנדי טיימס הלונדוני כאחד מאלף האנשים שעיצבו את פני המאה העשרים. ועל ידי סנדי מיד –דיי ההודי, כאחד מעשרת האנשים –לצד גנדי , נהרו ובודהא – ששינו את גורלה של הודו.
דרושה הנהגה חדשה
03/10/2007,  מאת: סאמי חוסייסי
עוספיההבעיה של הכרמל היום שההנהגה שלנו היא הנהגה ישנה, מכירה את הדרך הישנה ומנהלת בדרך זו את העניינים...כל בר דעת יודע שהיום הזמנים השתנו...הדור הוותיק בעיקר חושש מהעתיד, דבר שאף פעם לא עזר לחברה, לכל חברה להתקדם...הצעירים בחרו  להתמודד מול האתגרים, אך לצערי הרב הדור הוותיק חושש.
קניון אמין כיוף אמצעי
מינוי כשיר או לא במחלקת חינוך
02/10/2007,  מאת: פורטל הכרמל
תמונה להמחשהגולשת בשם "לונה" שולחת למערכת את המכתב הבא, שבו היא מפנה שאלות למנהל מחלקת חינוך בעיר, לגבי מינויים במערכת ותקינותם..."לגבי הבחורה שמונתה במחלקת חינוך, היא בעלת תארים ומתאימה לתפקיד" כך נמסר ממחלקת חינוך.
مين انتوا لتكتموا صوتنا بالصمت
01/10/2007,  מאת: رنين حسون

תמונה להמחשה وتحذفوا اراءنا الحره
قتلتوا الحقيقه لتبروا الكذب
خسرتوا الفقير لتشجعوا الغني
خنقتوا الرحمه لتعيشوا الظلم
خليتوا الشتي بارود عراسنا

אני מישהו שרוצה להגיד לכם משהוא חשוב
29/09/2007,  מאת: פורטל הכרמל
תמונה להמחשהגולשים כותבים על שמועות שיש בסביבתם, תעיינו טוב בצורת הכתיבה ועד כמה זה מעניין. "שלום, תשמעו אמרו לי שבעוספיה מתכוונים לעשות מועדון לילה ובנוסף גם להביא בחורות וכל מיני דברים שאני לא יכול לפרט אותם כאן, אז אני רק רוצה לומר לכם, לבדוק את העניין ונראה אם נכון אז אנחנו חייבים לעצור אותם!!!!!!!!!!!!!!!!כי פשוט מאוד בושה.
קניון אמין כיוף אמצעי
ג'ומאנה ג'דבאן, "אתה לא גל, אתה חלק מהים"
18/09/2007,  מאת: פורטל הכרמל
חניה על המדרכה בעוספיה פעם היה גל קטן, שעלה וירד בחדווה בלב הים, נהנה מאור השמש ומהרוח ובילה את זמנו בנעימים, לפתע ראה את הגלים האחרים מתגלגלים ומתנפצים אל החוף, למרות מרחביו העצומים של הים הגדול, גם הוא נע כעת במהירות בכיוון החוף, עוד מעט ויתנפץ.
תלמידת רונסון נדרסה בתוך כותלי התיכון
17/09/2007,  מאת: דלואני
כביש ראשיבהמשך לכתבתו של מר עדואן כמאל אשר חשב נכון ופנה למשטרה בנושא בטיחות ילדינו אך לצערי עד שיתקבלו החלטות בנושא זה נזכה לראות עוד כמה נפגעים בקרב ילדי בתי הספר. 
ביום ראשון 16.9.07 נפגעה בינוני תלמידת י"ב מקלדה ר.... אשר חצתה כביש בתוך כותלי בית-ספר רונסון, אוטו שעבר במקום פגע בה פגיעה קשה בפנים ובשאר חלקי הגוף. צוות מגן דוד אדום פינה אותה לבית חולים רמבם. אנו מאחלים החלמה מהירה לר.... ומבקשים מהמוסדות לקחת את העניינים לידיים.

 

يجب معرفة الحقيقه عن المرحوم الشيخ قفطان حلبي
09/09/2007,  מאת: شاهد على التاريخ
المرحوم الشيخ ابو علي قفطان حلبيالى كل من لا يعرف التاريخ عليكم بعضا منه, قبل قيام دولة اسرائيل ذهب المرحوم  الشيخ ابو علي قفطان عزام حلبى بمرافقة اخيه المرحوم الشيخ يوسف عزام حلبي ابو محرز لمدينة حيفا, للقاء الحاج نمر الخطيب الذي كان مسؤلا عن الثوره الفلسطينيه في شمال فلسطين انذاك...وعندما تداولوا الحديث عن الوضع القائم قال لهم الحاج نمر الخطيب عليكم ان تتدبروا امركم مع اليهود لأن البلاد مبيوعه يعني بيعت لليهود وان دوله يهوديه قائمه.
קניון אמין כיוף אמצעי
בני עיספיא אשר השם "עיספיא" יקר לליבם
05/09/2007,  מאת: שבלי עזאם
שבלי עזאם עוספיה תושבי כפר עיספיא מארגנים מסע רכבים וסוסים שייחצה את כפר עיספיא לאורכו ואשר בסופו יתקיים טקס הצבת שלט בכניסה המערבית לכפר, הנושא עליו את המילים "قرية عسفيا" "כפר עיספיא" " isifya village" וזאת ביום שישי ה-07/09/2007 שעה חמש אחה"צ, ההתאספות והיציאה מהכיכר של השכונה המזרחית.
יוסי פרי: "קורא לכם בני העדה הדרוזית להצטרף לעמותת יאהומוני"
04/09/2007,  מאת: פורטל הכרמל
חברי העמותה אני יוסי פרי, איש עסקים מת"א, נחשפתי לעמותת יאהומוני בתחילת דרכה כאשר ייצרתי חולצות עבור חברי העמותה., כאשר פנה אליי נציג העמותה והסביר לי על מטרות ויעדי העמותה לא יכלתי שלא להתפעל מהאידיולוגיה ומהמצע שהעמותה מציעה במיוחד בימינו, ימים שבהם נתינה והתנדבות אינם פעולות ברורות מאליהם ולאנשים כבר לא כל כך איכפת מה קורה סביבם לשכנים שלהם לחברה שלהם ובמקרים קיצוניים אפילו לאחים ולקרובי משפחה שלהם.
תושבים על הפסקות המיים בעיר
02/09/2007,  מאת: ابن البلاد

תמונה להמחשהגולשים כותבים ומתלוננים על הפסקות מיים בעיר ... احكولنا مع المسؤولين شو مع المي اللي المقطوعه الها اكثر من 7 ساعات  נמאס ונשבר.

ש.א.א 1
חוקרי מחלק הסוכנים ביחידה המרכזית,עצרו שני אחים בני 27 ו-31, תושבי עיר הכרמל
31/08/2007,  מאת: פורטל הכרמל
תמונה להמחשה חוקרי מחלק הסוכנים ביחידה המרכזית במרחב החוף, עצרו שני אחים בני 27 ו-31, תושבי עיר הכרמל, בחשד כי הפעילו שתי פיצוציות בעיר בהם נהגו למכור סמים מסוג חשיש וחגיגת, באחת הפיצוציות נעצר נער בן 17 שהשתתף במכירת הסמים, באותה פיצוצייה נתפסו כדורי חגיגת בתוך מכשיר לצליית בשר... השכנים כתבו למערכת פורטל הכרמל וספרו "אנחנו רואים ולא יכולים לדבר מהפחד שלנו מהם".
בת מנוער עוספיה-דליה! מספרת מה קרה בבנין המועצה בעוספיה
29/08/2007,  מאת: אינאס חלבי
עוספיה אני בת מהנוער של עוספיא ודליה ... הייתה לנו פעילות במועצת המקומית של עוספיא שגם כן באותו זמן התקיימה בדליה ... אבל פתאום בתוך הפעילות ... אדם שמוחשב כ "מבין" ... נכנס והתחיל לצעוק תצאו מכאן הפעילות הזאת תופסק זה הכפר שלי אני לא אצא מכאן זאת המועצת המקומית של עוספיא. מבדיקה עולה שלא הוגשה תלונה במשטרה.
האם העולם מתקרב לקצו?
25/08/2007,  מאת: אמין זאהר
אמין זאהרבשנים האחרונות , העולם שבו אנו חיים וחלק ממנו, עובר תופעות מעניינות, מדאיגות ומפחידות, האקלים משתנה מקיצוניות אחת לקיצוניות אחרת, שינוי זה  משפיע על העונות ומטשטש אותן,  משפיע על החום ועל הקור, על מחזור המים ניקיונם וזיהומם, ריבוי המחלות ובמיוחד המחלות הסרטניות ומחלות סופניות וכרוניות אחרות וגם משפיע על טבע האדם ועל התנהגותו.
משחקית אלואדי
<< התחלה < קודם 41 42 43 44 45 46 הבא > סוף >>

תוצאות 1576 - 1595 מ 1595

משחקית אלואדי

ש.א.א 2

נדים קבלאן

סאמר והבהמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
אלבסאתין סנטר
אלבסאתין סנטר
מודעות פרסום