מותקאל חלבי
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

מאוחדת דאליה

אמין כיוף חדש

תעופה

פאדי נטור

דסקר
האם יש לכם חרדות ביום יום?
 גולשים כותבים
קניון אמין כיוף אמצעי
الزجال الكرملي توفيق حلبي في معليا
21/10/2007,  מאת: بكرا: نزية حلبي

תופיק חלביتوفيق حلبي وخالد كناعنة، وفرقة المروانية بقيادة الشاعرين شحاده خوري ورايق خير، في قاعة الرابية في معليا...حضر هذه الأمسية العشرات من ذواقي الشعر الزجلي من الكرمل.

בחורה שכואב לה
19/10/2007,  מאת: פורטל הכרמל
להמחשהאני פונה אל כל האנשים אשר מודעים לעניין השמועות ..יש בכפר שלנו תופעה שכל האנשים נמשכים אחרי השמועות ובלי הוכחות ובלי שום סימן, הם מתחילים לדבר על אנשים...למשל בחורה שהיא כל כך ברמה גבוהה וההורים שלה עבדו עליה טוב בבית וחכמה ויפה ומושלמת מכל הבחינות..
זריחה מהכרמל- اشراقه كرمليه
19/10/2007,  מאת: פורטל הכרמל
תמונה מעוספיה זה סיפור על נערה עיוורת ששנאה את עצמה, שנאה את הסביבה בגלל היותה עיוורת ...שנאה את כולם מלבד אהובה היקר שתמיד היה שם לצידה...בבוא הימים נמצאו לה זוג עיניים בריאות ורואות, היא נותחה והחלה רואה...ניגש אליה אהובה ובהתרגשות רבה שאל אם תתחתן עימו, השיבה הבחורה שלא, מפני שהסתבר לה שהוא עיוור.
משחקית אלואדי
"صافي الفقيد", صالح زيدان مريح
18/10/2007,  מאת: صالح زيدان مريح

صورة للتوضيحمبارح المسا بالحلم  شُفت جوز  بواريد
جمع  المشايخ   اجا عسكره يحتفل  بالعيد
مسكوا الذبايح  بالعُنق  ذبحوا فيها الوريد
صار الدم عَ  الأرض  بحر يجري ويميد

"عيد في السجن"
16/10/2007,  מאת: حسون الكرمل

תמונה להמחשה هذه قصيده كتبتها في السجن العسكري بعد ما احتفلت عيد ميلادي داخله ومن شدة المي وحرماني لقد اتصل المي بقلمي وعبرا معا عن موقف قلبي ووضعه ،حتى انجبت موهبتي هذه القصيده انشالله تنال اعجابكم.

תתעוררו הילדים שלנו בסכנה
15/10/2007,  מאת: בחור שכואב לו על הכפר
תמונה להמחשה אני צעיר, תושב דאלית אל כרמל, חברה, כול הדברים שאנחנו מדברים עליהם, אלה דברים שטותיים ודברים בלתי מעניינים, מה שמעניין זה הצעירים שמגיעים לסמים קלים וגם קשים, חברה איפה הכבוד? איפה המשטרה? איפה החוק? , תתעוררו, הילדים שלנו בסכנה ואף אחד לא מרגיש, תתחילו להתעורר, כי החיים שלנו התחילו להיות מסוכנים .
משחקית אלואדי
نظرة في الضحك !!!
14/10/2007,  מאת: منير فرّو

smilyبقول شاعر الشكوى واليأس ايليا ابو ماضي :

هشّت لك الدنيا فمالك واجما ... وتبسّمت فعلام لا تتبسم ؟
إن كنت مكتئبا لعز قد مضى ... هيهات يرجعه اليك تندّم...

תפוקת עצי הזית באום אלשוקף
08/10/2007,  מאת: בחור שכואב לו על המצב

תמונה להמחשהגולש שכינה את עצמו "בחור שכואב לו על המצב" מעלה סוגייה מעניינית על תפוקת עצי הזית באום אלשוקף אשר סובלים ממנה בעלי האדמות. הסיבה שמעלה הכותב היא עוד יותר מעניינת.

نظرة في الحرب الأخيرة الممهّدة لظهورعالم جديد
06/10/2007,  מאת: منير فرّو

صورة للتوضيحليس شيء يحدث في هذا الوجود عبثا، فوراء كل شيء حكمة ، فحكمة الله تختبيء فيما نراه، ولو بدى في ظاهره ظلما، ولكنه في الحقيقة عدلا الهيا يظهره الله لعباده بعد حين،لقوله تعالى : "وعسى أن تكرهوا شيئا وهو خير لكم"، وفي الانجيل: "من له اذنان للسمع فليسمع".

משחקית אלואדי
זעקת התושב בשכונת "סואניה"
06/10/2007,  מאת: פורטל הכרמל
תמונה להמחשה תלונת גולש: שלום לכם, אני בחור בן 27 חי בשכונת סואניה, לפני כמה שנים טובות התמקדה בשכונה קופת חולים "מאוחדת" ...לקופה הזאת אין חניון ...כל איש שרוצה טיפול הוא בא ומחנה את רכבו בצד הכביש וזה גורם להרבה הרבה פקקים ובעיות בתנועה .
סלאח נסר אלדין: "פרויקט מיוחד שנקרא צמ"ח"
13/08/2007,  מאת: סלאח נסראלדין
סלאח נסר אלדיןבימים אלה הולכת וגוברת תנופה של גל חדש של צעירים מכל הגוונים בארץ, אשר יצאו בפרויקט מיוחד שנקרא (צמ"ח) צעירים מתווים חזון, עמותה זאת היא במה להשמעת הקול הצעיר והשתלבתו  והשפעתו על מקבלי ההחלטות במדינה.
המנהיג, מנהיג על ידי הפחדה (אושו)
04/10/2007,  מאת: אמין זאהר
הפגנה למען האדמותבחרתי לצטט פרק מספר מהמם שקראתי "אומץ לב- החדווה שבחיים על חוד התער" לאושו (Osho). הפרק מתאים לרוח התקופה בה אנחנו חיים ויש בו מסר חשוב לנו ,למנהיגים ולפוליטיקאים. אושו מנהיג הודי שמת בשנת 1990 ותואר ע''י הסנדי טיימס הלונדוני כאחד מאלף האנשים שעיצבו את פני המאה העשרים. ועל ידי סנדי מיד –דיי ההודי, כאחד מעשרת האנשים –לצד גנדי , נהרו ובודהא – ששינו את גורלה של הודו.
משחקית אלואדי
דרושה הנהגה חדשה
03/10/2007,  מאת: סאמי חוסייסי
עוספיההבעיה של הכרמל היום שההנהגה שלנו היא הנהגה ישנה, מכירה את הדרך הישנה ומנהלת בדרך זו את העניינים...כל בר דעת יודע שהיום הזמנים השתנו...הדור הוותיק בעיקר חושש מהעתיד, דבר שאף פעם לא עזר לחברה, לכל חברה להתקדם...הצעירים בחרו  להתמודד מול האתגרים, אך לצערי הרב הדור הוותיק חושש.
מינוי כשיר או לא במחלקת חינוך
02/10/2007,  מאת: פורטל הכרמל
תמונה להמחשהגולשת בשם "לונה" שולחת למערכת את המכתב הבא, שבו היא מפנה שאלות למנהל מחלקת חינוך בעיר, לגבי מינויים במערכת ותקינותם..."לגבי הבחורה שמונתה במחלקת חינוך, היא בעלת תארים ומתאימה לתפקיד" כך נמסר ממחלקת חינוך.
مين انتوا لتكتموا صوتنا بالصمت
01/10/2007,  מאת: رنين حسون

תמונה להמחשה وتحذفوا اراءنا الحره
قتلتوا الحقيقه لتبروا الكذب
خسرتوا الفقير لتشجعوا الغني
خنقتوا الرحمه لتعيشوا الظلم
خليتوا الشتي بارود عراسنا

משחקית אלואדי
<< התחלה < קודם 41 42 43 44 45 46 הבא > סוף >>

תוצאות 1576 - 1605 מ 1605

משחקית אלואדי

מאוחדת עוספיא

נדים קבלאן

סאמר והבה

עמאר מנסורמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
בית מרקחת עלא אלדין
בית מרקחת עלא אלדין
מודעות פרסום