מאוחדת עוספיה
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

ד

אמין כיוף חדש

מאוחדת דאליה

תעופה

פאדי נטורסקר
מה אתם מעדיפים קולנוע או תיאטרון ?
 עסקים
בני עוספיה
יפה וכמיל אבו רוכן, "זה עסק לילדים קטנים"
13/09/2007,  מאת: אמלה חלבי
יפה וכמיל אבו רוכןיפה אבו רוכן, מנהלת עסק בשם "דרדסים" שנותן לילד ולהורים חוויה משמחת ליד הבית, נפגשנו איתה ועם בעלה כמיל לשיחה כללית על ניהול העסק, ... יפה: "הבעיה העיקרית שרק פתחתי את העסק וכבר הגיעו התשלומים של העירייה" ... "לקוחות המקום רק מעוספיה ואין לי מדליה" ... "בלי התמיכה של כמיל באמת לא הייתי מצליחה, אפילו במחשבה אחת לחשוב לפתוח מקום כזה"..."דרדסים זו חוויה לכל המשפחה, יש מקום לכולם".
דחיית מועד דיווח ותשלום מסים בשל חג ראש השנה
09/09/2007,  מאת: עדואן עדואן
עדואן עדואןהודעה לבעלי העסקים, בשל חג ראש השנה הודיעה רשות המסים על דחיית המועד לדיווח ותשלום מס ערך מוסף, מקדמות מס הכנסה וניכויים שאמורים להיות מדווחים ומשולמים ביום 15.09.2007, ליום 19.09.2007.דחיית המועדים הנ"ל היא טובה גם כן לעניין דווחים ותשלומים, מקדמות וניכויים למוסד לביטוח לאומי.

 

רביע אבו מופלח מקים מפעל מקומי
06/09/2007,  מאת: מג'די חלבי

רביע אבו מופלחרביע אבו מופלח, איש עסקים מאז גיל 18, היום משווק ציוד לעסקים, מסעדות וקונדיטודיות בכל איזור הצפון. מקים מפעל שיעסיק לפחות 20 עובדים מקומיים

קניון אמין כיוף אמצעי
נסיר ביראני: "אני רוצה לעזור בצמצום האבטלה"
27/08/2007,  מאת: מג'די חלבי

נסיר ביראנינסיר ביראני, מבעלי חברת "א.ב שירותי תעופה", מאחוריו 18 שנים של עבודה בתחום תחזוקת מטוסים..."עקב הגידול בהיקף העבודה, אנו מגייסים מכונאים, חשמלאים ועובדים כלליים בתחזוקת מטוסים"

סחר באשא, מעצבת תכשיטים
23/08/2007,  מאת: אמלה חלבי ופהימה חלבי
סחר באשאסחר באשא, בעלת חנות לתכשיטים שהיא בעצמה מעצבת תכשיטים מכסף, מזהב, מחרוזים ומתכות אחרות, שנמכרים לחובבי התכשיטים ובמיוחד כתרים לכלות, עובדת עם בעלה יד ביד, שניהם למדו עיצוב, יוסף באיטליה, וסחר אצל  מורה איטלקיה שלמדה עיצוב עם בעלה, סחר מזה שבע שנים מעצבת ובונה תכשיטים, יוסף: "השאיפה שלנו לעשות מפעלון של צורפות בבית, אנחנו רוצים להגיע לרמה שאנחנו נייצר בעצמנו את האומנות של הזהב".
أخر المستجدات بالنسبة لمصنع "سوبر باطون"
01/09/2007,  מאת: פורטל הכרמל

המפעל بعد أن قام السيد كرمي حلبي بافتتاح مصنعه الجديد "سوبر باطون" لإنتاج الباطون الجاهز، قابل معارضة شديدة من قبل سكان حارة "خلة نصار" ، حيث إن المصنع يقع في منطقتهم، ولهذا كان هناك توجه لمحكمة الصلح في حيفا لإصدار أمر للمنع بالاستمرار في بناء وعمل المصنع, وبناءا على هذه الدعوة التي قدمت، أصدرت محكمة الصلح في حيفا، قرارها بالمنع في الاستمرار بالعمل، حتى حصول السيد كرمي، على الرخص المطلوبة حسب القانون.

בני עוספיה
האם לשכת רואי החשבון בישראל תצליח לשנות את ההחלטה של רשות המסים בישראל?
22/08/2007,  מאת: עדואן עדואן- רואה חשבון
עדואן עדואן- רואה חשבוןמאז שנת 1993, מכירה רשות המסים בבעלות על כלי רכב הרשומים בספרי תאגיד (חברה)  גם במקרים והרכב רשום במשרד הרישוי על שם בעל מניות בתאגיד או על שם מנהל התאגיד. חברה שיש לה הוצאות לאחזקת כלי רכב המשמש אותה בעסקיה, זכאית לתבוע את ההוצאות כולל הוצאות הפחת בגין אותו רכב וזאת בהתאם לכללים שנקבעו בתקנות למרות שהרכב רשום במשרד הרישוי על שם אדם פרטי.
פואז תלחמי: "אמינות זה הסמל המסחרי שלי"
17/08/2007,  מאת: פהימה חלבי וחסין חלבי
פואז תלחמי בעל העסקים לסחר ברכב פואז תלחמי, מוכר כאיש אמין ויש לו שם טוב בעיר, פואז משתתף בשמחתם ובאבלם של תושבי העיר ובמיוחד תורם מכספו לכל מיני קבוצות כדורגל ופעילויות חברתיות, פגשנו אותו, לחוץ בעבודה ובעסקאות, זז מפגישה לפגישה לפי התור, אין לו זמן לרגע, עובד עם הבנים שלו יד ביד, למען העסק, פואז לא מסתיר דבר, אצלו הכל על השולחן, עונה גלוי לכל השאלות, כמה קשה למצוא כוח אדם מקצועי בעיר כרמל.
סמי חסון, בנק קטן בכרמל
18/07/2007,  מאת: אינאס חלבי
סמי חסוןסמי סעיד חסון, בן 30 וכבר חלפן כספים שפתח עסק חדש יחסית להמרת כספים, סמי מתגורר בדאלית אל כרמל , סמי עבר תאונת דרכים שכתוצאה ממנה הוא יושב בכסא גלגלים.שאלנו את סמי אם הוא מפחד והוא ענה לנו: "אם הייתי מפחד לא הייתי עושה כלום בחיים". האם תרצו לדעת כמה כסף מגלגל סמי? ..."כעיקרון, אני יכול לעבוד בכל סכום, אבל יש הצהרות לגבי סכומים שצריך להצהיר, זה בחוק נגד הלבנת הון".
בני עוספיה
אולי מס הכנסה חייב לכם כסף?
05/08/2007,  מאת: עדואן עדואן- רואה חשבון
עדואן עדואן- רואה חשבוןעדואן עדואן, כל מה שלא ידעתם על החזר מס ... עדואן: "כל עובד שכיר בארץ משלם מס הכנסה שמנכים לו ישר מהשכר שלו. קיימים מקרים בהם המס שנוכה לעובד הוא גדול יותר מסכום המס המגיע ממנו. ליתרת המס הזאת קוראים "מס ביתר". ניתן להחזיר את יתרת המס על ידי הגשת בקשה לפקיד השומה".
שכיב עלו: הזהב הוא בורסה עולמית
30/07/2007,  מאת: פהימה חלבי
שכיב עלושכיב עלו, תושב עוספיה, בן 52, מנהל חשבונות ומנהל עם אשתו חנות תכשיטים מזה 15 שנים, שכיב אומר לנו: "אני חושב שאני היחידי באזור שמוסמך לעסוק בצורפות, אני למדתי את זה"..."ההבדל בין מחירי הזהב, הוא מחיר הייצור, מחיר התעשייה, יש ידיים עובדות שהם יותר זולות ויש ידיים עובדות שהם יותר יקרות, אי אפשר להשוות עבודה איטלקית לעבודה מקומית, או לעבודה ערבית".
הית'ם פ'חראלדין: "המקום מתאים למבוגרים וילדים"
22/07/2007,  מאת: אמלה חלבי
היתאם רושדי נטור טריין שעשועיםהית'ם שחאדה פח'ראלדין, בן 33, נשוי+ילד, במשך הרבה שנים עבד כקצין ביטחון, היום הוא בעל עסק "טריין השעשועים", בילוי לכל המשפחה...הית'ם: " המקום מאוד יחודי, מתאים לילדים מכל גיל ולמבוגרים שבאים עם הילדים שלהם ומשתתפים במשחק יחד, מתקני משחקים במגוון שונה, עם אפשרויות שונות, גם כשמנצחים מקבלים מתנות לילדים, הית'ם: "  התקשרו אלי אנשים, האשימו אותי שהמקום משמש מקום להימורים, אני מזמין כל אחד שיבקר במקום להתרשם, זה עסק שעלה לי מיליונים, למען האוכלוסייה".
קניון אמין כיוף אמצעי
טריין השעשועים - הפתיחה
20/07/2007,  מאת: מג'די חלבי

טריין השעשועים - הפתיחהררבות משפחות מעיר הכרמל ומכל איזור הצפון הגיעו לדלית אל כרמל להשתתף באירוע הפתיחה של מרכז הבילוי למשפחות "טריין השעשועים". אתר מושקע ומפואר שמשלב קפיטריה עם מתקני שעשועים לילדים מגיל שנה ובמיוחדת רכבת התינוקות עד גיל 10. 

سمير حلبي, مدير مكتب السياحة "راوي تورز"
16/07/2007,  מאת: مجدي حلبي

سمير حلبي - راوي تورزسمير حلبي, 35 عام, يدير في دالية الكرمل مكتب "راوي تورز" المرخص لجميع الرزم السياحية في داخل وخارج البلاد والطيران الدولي. ويسوق الرزم السياحية لجميع مواطني الدولة وللوسط العربي بشكل خاص, ويمتاز بخدمته المتفانية للزبائن.

סלים חלבי: "הכרמל הלב הפועם של הצפון"
15/07/2007,  מאת: אינאס חלבי
סלים חלביסלים חלבי, מנהל מפעל לייצור שלטים בדאלית אל כרמל מזה שנים רבות, מעסיק 10 עובדים מעיר הכרמל, יכל לפתוח את העסק בחיפה, אבל העדיף להשאר בכרמל בשביל לתת פרנסה למקומיים...סלים:"שמענו על הרבה מאוד הבטחות של כל מיני גורמים שיקומו כאן עסקים יותר רציניים ויעסיקו את האנשים, צר לנו מאוד שאין את זה".
משחקית אלואדי
<< התחלה < קודם 51 52 53 54 55 56 57 58 59 הבא > סוף >>

תוצאות 2031 - 2062 מ 2062

בני עוספיה

מאוחדת עוספיא

נדים קבלאן

עמאר מנסור

סאמר והבהמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
אידלמן תיקון ציוד גינון
אידלמן תיקון ציוד גינון
מודעות פרסום