מותקאל חלבי
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

ד

אמין כיוף חדשסקר
האם תקחו חלק במאבק נגד תאגיד המים והביוב?
 

מטען טלפונים מהיר 3 יציאות

חברה
משחקית אלואדי
איך שומרים על שיווי משקל בגיל השלישי?
27/03/2017,  מאת: פורטל הכרמל

שמירה על יציבותאיזון טוב משמעו היכולת לשמור על יציבה נכונה של הגוף הן בתנועה והן במנוחה, בקרב הקשישים שכיחה בעיית חוסר היציבות והנפילות שגורמות לשברים וסבל רב, בנות הגיל השלישי זכו בהדרכה איך לשמור על היציבה והתנועה.

תגובת הוועדה העממית בעוספיה לדברי וגיה כיוף
27/03/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהשיח' גהאד קבלאן מעביר בשם הוועדה העממית למניעת כניסת תאגיד המים והביוב תגובה לדברי ראש המועצה וגיה כיוף "אנו טוענים שמי שכל חייו היה פוליטיקאי כנראה נדבק במחלת הרדיפה".

בני ובנות נוער מרוצים רותמים את האימהות לקן
26/03/2017,  מאת: פורטל הכרמל

בני נוער דליהלהגיע לבית חם שבו בני ובנות נוער מדאלית אל כרמל מחובקים ומודרכים ע"י היבה ביראני ויסמין קרא בעיקר לשמוע את בני הנוער ומה שהם באמת מרגישים, סרטון

הכבש2
הצטיינות בהצלת חיים זה לא עניין של גיל
26/03/2017,  מאת: פורטל הכרמל

יקי קלנג ומיכה גרסטלמתנדב חובש ונהג אמבולנס בן 77 מחיפה קיבל את אות המתנדב המצטיין של מד"א יחד עם הפראמדיק האחראי של תחנת מד"א בנשר שקיבל את אות העובד המצטיין.

ذاكرتان في آذار لا تُنسيان في تاريخ الطائفة والامة
26/03/2017,  מאת: منير فرّو
سلطان باشا الاطرشتعجز الكلمات عن مدح من كان بطلا في الواغات، من كان شجاعا لا يخاف الموت والآهات، ولا يطلب الموت إلا بكرامة، ولا يهمه كثرة الأعداء ورهبة سلاحهم.
ראסם נטור: "כן לתאגיד ועכשיו"
26/03/2017,  מאת: פורטל הכרמל

ראסם נטורמאמר דעה של ראסם נטור שסוקר את המצב והנתונים בהם נמצאים שני הישובים דאלית אל כרמל ועוספיה, ראסם: "מזה עשרים שנה הקו הראשי של הביוב של שני היישובים הונח אין לו יכולת קיבולת ובכל זמן נתון עלול להתפוצץ".

הכבש2
התכנסות גדולה בעוספיה נגד כניסת תאגיד המים והביוב
24/03/2017,  מאת: פורטל הכרמל

בית בני מערוףאיחוד כוחות משולב בין הציבור של עוספיה ודאלית אל כרמל כמחאה נגד החלטת ראשי המועצות וגיה כיוף ורפיק חלבי להכניס את שני הישובים לתאגיד מוצקין בעת שאין תכניות בנייה מאושרות.

המדד הסוציואקונומי בדליה עלה בהעדר אזור תעשייה
24/03/2017,  מאת: חסין חלבי

עוניהעלאת הדרג הסוציואקונומי של דאלית אל כרמל משמעותה שמענק האיזון יירד בחצי, היה צריך להילחם למעמד סוציואקונומי 2 שעכשיו עלה ל 4, האבטלה בקרב הנשים מהגבוהה בארץ כי לא נרשמים בלשכות התעסוקה.

לירן חסן התכניתן הדרוזי הראשון בצה"ל
23/03/2017,  מאת: אמלה חלבי

לירן חסןלירן חסן בן 21 מכפר ג'וליס בצפון, לאחר שסיים תיכון בכפרו, עשה את הבחירה להצטרף לתכנית פעמי עתידים ועלה על דרך המלך, תואר אקדמי במקצוע טכנולוגי הכי נחשק.

משחקית אלואדי
ד"ר כלתום קבאני ממשיכה לעשות חיל
23/03/2017,  מאת: פורטל הכרמל

דר כלתום קבאניהיא בעלת שורה ארוכה של תארים והכשרה אקדמית, בוגרת הפקולטה לרפואה בורונה איטליה ומומחית ברפואת המשפחה מטעם אוניברסיטת בן גוריון, מחזיקה בתואר שני בגרונטולוגיה ועכשיו מנהלת מרפאה.

נזיה זוכה להערכה רבה ביום הולדתו
23/03/2017,  מאת: פורטל הכרמל

נזיה חלביעמיתיו של רנ"ג נזיה חלבי ראש לשכת מפקד מחוז חוף מברכים את נזיה שידוע כאדם עם לב ענק ואנושיות מעל ומעבר, נזיה זוכה להערכה מקיר לקיר וחיבוק של השוטרים והאזרחים.

אחרי 40 שנה חוק השירות הלאומי עבר בכנסת
23/03/2017,  מאת: פורטל הכרמל

השר אריאל ומתנדביםהשר אורי אריאל, האחראי על השירות הלאומי "חוק השירות הלאומי יתן מענה לכ- 18,000 מתנדבי ומתנדבות השירות הלאומי, שמספרם הולך ועולה עם השנים".

הכבש2
מנציחים את הפרמדיק והמדריך שחינך וחנך דורות במד"א
22/03/2017,  מאת: פורטל הכרמל

טקס החניכהטקס חנוכה לחדר הדרכה על שם הפרמדיק והמדריך אשר שטרן ז"ל שנפטר בפתאומיות מדום לב, אשר שהתחיל את התנדבותו במד"א בגיל 15 גידל משפחה שכולה מד"א והיה דמות לחיקוי למתנדבים רבים.

ذاكرتان في آذار لا تُنسيان في تاريخ الطائفة والامة
19/03/2017,  מאת: منير فرّو
جنبلاطالشهيد المعلم كمال جنيلاط: لقد بلغ كمال في العلم قمة كبيرة فاتقن عدة لغات وجال في البلاد بحثا عن العلم فدخل البلاد غامضة المعتقدات كالهند ووصل الغرب ، تسمى بالمعلم وهذا الاسم لا يمنح إلا لمن بلغ الكمال الانساني
המתנגדים לתאגיד בעוספיה נפגשו עם ההנהגה הדתית בדליה
18/03/2017,  מאת: חסין חלבי

מתחם אבו אברהיםמפגש בעל אופי הסברתי שבא להציג לכל ההנהגה הדתית בדאלית אל כרמל משמעות כניסה לתאגיד במצב הקיים, עוד מגלים שב-24 למרץ תתקיים מחאה חברתית בעוספיה ששותפים לה משני הישובים.

הכבש2
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 2700

משחקית אלואדי

סאמר והבה

נדים קבלאןמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
פלטיניום
פלטיניום
מודעות פרסום