רימה זהר אלדין
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

אמין כיוף חדש

מאוחדת דאליה

פאדי נטור

דסקרחברה
קניון אמין כיוף אמצעי
עיקר האמונה והאידיאולוגיה הדתית רוחנית של הדרוזים
21/09/2017,  מאת: ד"ר ג'בר אבורוכן

תמונה להמחשהלדעת את המקורות העתיקים של אלמוחדון ואלתוחיד,לפי האמונה הדרוזית בגלגול נשמות, אלמוחדון שהדרוזים חלק קטן מהם חיו בכל התרבויות העתיקות והנשמות שלהם התגלגלו עד עצם היום הזה.

הענקת דרגות ל-68 מתנדבי משמר הגבול
19/09/2017,  מאת: פורטל הכרמל

מתנדבי מג"בעם תחילתה של השנה החדשה הוקירו במשמר הגבול את פועלם של המתנדבים בהענקת דרגות ל-68 מתנדבי החיל, לראשונה במג"ב שזה קורה, כך מחבקים את המתנדבים ומעודדים אחרים להתגייס ולהתנדב.

להציל את האלמנות בסווידה בסוריה
18/09/2017,  מאת: פורטל הכרמל

פליטים סורים באירופהעדות של אזרח דרוזי סורי פליט שהגיע לאירופה לפורטל הכרמל, על מגפת הרעב שמכה במחוז סווידה והנפגעות העיקריות הן האלמנות והילדים, מפגש הבנות והבנים הדרוזים באירופה מקרב אותם לישראל ולמדינות שעוזרות.

קניון אמין כיוף אמצעי
משטרת רכס הכרמל רוצה שאתם תתנדבו
17/09/2017,  מאת: פורטל הכרמל

משטרהבנקודת רכס הכרמל ממשיכים להשקיע ולפעול לחיזוק הקשר עם הקהילה, שוטרי ומתנדבי הרכס עוסקים באבטחת אירועים, גישור ופישור סכסוכים, הכוונת תנועה בהתאם לצורך ועוד.

הרמטכ״ל שיח' טריף וראשי העדה הדרוזית בשביל הבנים
15/09/2017,  מאת: פורטל הכרמל

אייזנקוטבמסגרת אירועי בשביל הבנים שהתקיימו בנביא שועיב יתרו עה"ש, התקיים מפגש מיוחד בין הרמטכ״ל גדי אייזנקוט לשיח' מוופק טריף ראש העדה הדרוזית, ראשי מועצות, קצינים ואנשי ציבור, הרמטכ"ל אמר שבצה"ל מזמנים הקמת שתי שכונות בדליה ובבית ג׳אן, לפרטים

מי הוא חייב בהוצאה לפועל ?
15/09/2017,  מאת: חסין חלבי

אנשיםמחקר פרופיל החייב של ההוצאה לפועל בין גברים לנשים מלומדים בעלי תואר אקדימי בעלי תעודות בגרות ואחרים, ברמת הגולן נמצאים באחוזים גבוהים לעומת שאר המקומות בארץ, החלוקה בין כל האוכלוסיות בישראל.

משחקית אלואדי
דניאל עטר:"קקל תשקיע 15 מיליון ש"ח בקבר יתרו עה"ש"
14/09/2017,  מאת: פורטל הכרמל

זוכרים את השוטריםיו"ר קק"ל הכריז כי קק"ל פועלת בשיתוף עם עמותת "בשביל הבנים הדרוזים" במסגרת השביל המחבר בין הישובים הדרוזים שקק"ל הקימה, יוקם בכל כניסה לכפר מצפור להנצחת הבנים הנופלים, בקבר יתרו יושקעו כ- 15 מיליון ₪ לטיפוח המקום.

שיח' עלי מעדי יורה ללא מעצורים
13/09/2017,  מאת: פורטל הכרמל

עלי מעדיבכל פעם שיש מחלוקת בעדה הדרוזית, הפלג הקיצוני של העדה הדרוזית מצהיר דברים שקשה לעכל, שיח' עלי מעדי קורא להנהגה הדרוזית פחדנית ומאשים את ישראל בהרג דרוזים בסוריה, ונותן הסבר למה שקרה בחופי ארצות הברית.

ראש המרכז הישראלי-הדרוזי קורא לבני העדה להשתתף ולקחת חלק במירוץ "בשביל הבנים"
13/09/2017,  מאת: פורטל הכרמל

דר אמיר חניפסד"ר חניפס שבעבר מתח ביקורת נגד שר הביטחון ליברמן מעמיד את הדברים על דיוקם ומדגיש את השוויון בחובות וזכויות האזרחים וקורא לקחת חלק במירוץ בשביל הבנים.

אולמי שפיק
היהודים מחבקים את הדרוזים והממשלה הורסת בתים
12/09/2017,  מאת: פורטל הכרמל

בני משפחת האייל וכמילעצרת ברעננה לזכרם של שני השוטרים שנרצחו בהר הבית בירושלים האייל סתאווי וכמיל שנאן ז"ל, וסן נסר אלדין לא מתאוששת, שכיב "לבוא חשבון עם המחבלים ושולחיהם", עפיף נשבר, שיח' טריף על הרס בתים בכפרים הדרוזים, סרטונים

דלית אל כרמל אומרת לא להרעלות מחומרים מסוכנים
12/09/2017,  מאת: פורטל הכרמל

סדנה לחומרים מסוכניםעל מנת למנוע תקריות עם מעורבות חומרים מסוכנים, התקיימה סדנה לגננות וסייעות של 31 גנים מדלית אל כרמל, בה הוצגו ליקויים מרכזיים בשימוש ואחסון חומרי ניקוי והדברה בגנים ונלמדו כללי התנהגות ושימוש נכונים בתכשירים.

הביקור השנתי בנביא סבלאן עה"ש בחורפיש
10/09/2017,  מאת: פורטל הכרמל

ביקור בנבי סבלאןהביקור בנביא סבלאן עה"ש שהינו מפגש דתי חברתי, מגיע בימים בהם העדה הדרוזית מודאגת מאוד מצווי ההריסה שהוצאו לבתים בכפרים הדרוזים, בנוסף לטקסים המסורתיים של אנשי הדת, יעלו לדיון גם סוגיות השבתת הלימודים והתקציבים.

 

בני עוספיה
השודדים שפעלו באזור דאלית אל כרמל ועוספיה
09/09/2017,  מאת: חסין חלבי

מחמד אחמד מחמוד פחמאוי ז"להזמנים בהם התושבים היו חלשים ללא הגנה, אפשרו לקבוצות קטנות של ערבים בזמן המנדט הבריטי להשתלט על החלשים, לשדוד לאנוס ולעשות כל מה שרצו, מחמד פחמאוי והסיפור של המשפחה מדליה

חשיפה לחובות של עוספיה ודליה בהוצל"פ
08/09/2017,  מאת: חסין חלבי

בית המשפטתחילת שנה חדשה ופתיחת שנת לימודים, חושפים את המספרים של התיקים הפתוחים בהוצל"פ של אנשים פרטיים המתגוררים בכפרים הדרוזים בכרמל דאלית אל כרמל ועוספיה, לפרטים

מבצע איסוף נשק ברשויות הערביות והדרוזיות
07/09/2017,  מאת: פורטל הכרמל

נשקמבצע משטרתי לאיסוף נשק בלתי חוקי, במסגרת המבצע, אשר יתקיים מה-10 ל-19 בספטמבר, לא יינקטו הליכים פליליים נגד מחזירי כלי הנשק, והם יזכו לחסינות מהעמדה לדין.

קניון אמין כיוף אמצעי
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 2878

קנאפה גאלב

עמאר מנסור

סאמר והבה

מאוחדת עוספיא

נדים קבלאןמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
מרכז הדיו והטונר
מרכז הדיו והטונר
מודעות פרסום