אולמי שפיק
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

פאדי נטור

תעופה

ד

אמין כיוף חדש

מאוחדת דאליהסקר
עד כמה אתם סלחנים ?
 חברה
קניון אמין כיוף אמצעי
האייל ז"ל היה אוהד קבוע לטורניר במגאר
22/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

טורניר האייל ז"לטורניר הקט רגל בכפר מגאר כפרו של השוטר שנרצח ע"י מחבלים מאום אלפחם בירושלים, בא לעשות שלום בין כל העדות, טליע אברהים אחד המארגנים:"האייל היה שותף לטורניר תמיד הגיע".

חמישה דרוזים נרצחו ע"י הצבא הסורי בכפר רדימת אלווא
22/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

רדימה סוריהכעס בקרב בני העדה הדרוזית שנמצאים באירופה ובמיוחד הכעס מופנה כלפי וליד גונבלאט, לאחר שחמישה צעירים נרצחו ע"י הצבא הסורי וארבעה צעירים נחטפו ע"י כנופיות בדואים.

"אני חושבת שהבת שלי עוסקת בדבר אסור"
21/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהשיחה אישית לפורטל הכרמל, של אימא גרושה שמגדלת ילדים ולא מצליחה לקרב אליה את הבת הבכורה, וחושדת שהיא מועסקת כנערת ליווי, הבת חוזרת כל מספר ימים עם סכום כסף גדול. 

משחקית אלואדי
עליה באלימות במשפחה בחברה הדרוזית
20/07/2017,  מאת: אמלה חלבי

אלימותסיבות רבות לאלימות במשפחות הצעירות הדרוזיות שהמקור שלהן כלכלי חברתי, חולשה ויחס אישי ובגידות וחשדות לבגידות, כל זה תחת עיני הרווחה והרשויות שלא נוקפות אצבע למרות התקציבים.

הפצת גזענות באתרים האסלמיים גרמה למתח
15/07/2017,  מאת: חסין חלבי

שתיוויעם היוודע זהות המחבלים שביצעו את הרצח בירושלים וזיהו את הנרצחים בני העדה הדרוזית, החלו להפיץ תגובות באתרים רשמיים של המגזר הערבי שהביעו תמיכה במחבלים וכינו את השוטרים כלבים, מה שהדליק את הרחוב הדרוזי.

כמיל שנאן ז"ל התמונה האחרונה
14/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

כמיל שנאן ז לבמסגרת לימודים בחוג למורי דרך בשבוע שעבר טיילה קבוצת סטודנטים מהצפון בירושלים וביקרה בכותל, אחד הסטודנטים החליף מילים עם שוטר נחמד שנתן לו כוס קפה, הסטודנט צילם את השוטר מחייך, הבוקר גילה שהשוטר נרצח.

קניון אמין כיוף אמצעי
אבו אברהים עה"ש חג שנתי דתי
14/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

ביקור שנתי באבו אברהיםהשנה חל הביקור השנתי במתחם אבו אברהים עה"ש בדאלית אל כרמל, בזמן שהמצב בישראל ובכפרים הדרוזים לא רגוע, מבחינה כלכלית חברתית וחוסר המשאבים גורם לצעירים לעזוב את הכפרים, במתחם הדתיים מתפללים ומתפזרים.

ההרוגים בפיגוע בירושלים האייל שתיווי וכמיל שנאן
14/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

האייל וכמילשלושת המחבלים מאום אלפחם שהגיעו לעיר העתיקה בירושלים וביצעו את הפיגוע נגד השוטרים הצליחו להרוג ולפצוע את האייל שתיווי אב טרי וכמיל שנאן מאורס טרי, בנוסף שני נפגעים אחרים מהצפון. 

קיצור קיבה קיצור חיים
13/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

צעירהבשנים האחרונות מתרחבת תופעת קיצור הקיבה בקרב צעירים שרצונם להרגיש טוב להרזות ולבנות גוף, התוצאות הן הרות אסון, רבים סובלים מסיבוכים לאחר ניתוח קיצור קיבה.

קניון אמין כיוף אמצעי
המדריך לשואל בענייני המעמד האישי הדרוזי
11/07/2017,  מאת: חסין חלבי

תמונה לדוגמהעו"ד כמיל מולא מנהל בתי הדין הדרוזיים בריאיון לפורטל הכרמל, הציבור הדרוזי צריך לדעת בענייני חוק ומשפט דתי, דחיית בג"ץ בנושא פיצויי עטל וד'רר, המחקר הגנטי ועד כמה משפיע על חיי הדרוזים.

פועלים לשילוב צעירים דרוזים בלימודים גבוהים
11/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

שיך טריף במכללת צפתשיח' מוופק טריף פועל להגביר את הנגישות להשכלה הגבוהה בקרב הצעירים והצעירות הדרוזיות כדי לקדם את מעמדם הכלכלי חברתי בחברה הישראלית ועל מנת להוביל בכפרים שלהם.

טלאל אבו עסלה ז"ל נורה מטווח אפס
10/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

טלאל אבו עסלה ז"ללטרגדיה של משפחת עסלה בבית ג'אן, הצעיר טלאל בן 27 בעברו איש דת ומזה מספר שנים חזר בשאלה ועוסק בעבודות מזדמנות, למקרה הירי הזה יהיו הרבה השלכות, כך אומרים אנשי בית ג'אן.

משחקית אלואדי
בני ובנות שירות פאראמדיקים בשטח
09/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

חניכי קורס פרמדיקיםבני ובנות השירות הלאומי, חניכי קורס הפאראמדיקים של מד"א במסע בשטח בו התמודדו עם אתגרים חדשים, במטרה לפתח יכולות מנהיגות והתמודדות עם מצבים קשים כצוות וכפרט.

אם קיבלת הודעה שבן משפחה נפגע עדיף לבדוק
08/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

טללאחרונה קונים סחורה ומודיעים הודעות סרק פוגעניות, כל זה עושה תוכנת קקדו שאינה חוקית, המשטרה מתקשה לאתר את המתקשר, הודעות סמס שנשלחות בשמו של אדם, בלי שהוא יודע

סחיטת בת משפחה ע"י תלונת שווא
07/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

בחורהבשנים האחרונות מקרים רבים של נערות שמתלוננות נגד בני משפחה ובעיקר נגד אחים, אבות ובני דודים, חושפים תמונה עגומה שהמטרה מזה סחיטת כספים והשתלטות על רכוש, התלונות באות באיחור של שנים.

קניון אמין כיוף אמצעי
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 2822

משחקית אלואדי

נדים קבלאן

סאמר והבהמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
פלטיניום
פלטיניום
מודעות פרסום