אולמי שפיק
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

אמין כיוף חדש

ד

פאדי נטור

תעופה

מאוחדת דאליהסקר
מה דעתכם על התוכנית המפורטת האחרונה של אלוונסה?
 

מטען נייד סולארי

חברה
ש.א.א 1
ראסם נטור: "כן לתאגיד ועכשיו"
26/03/2017,  מאת: פורטל הכרמל

ראסם נטורמאמר דעה של ראסם נטור שסוקר את המצב והנתונים בהם נמצאים שני הישובים דאלית אל כרמל ועוספיה, ראסם: "מזה עשרים שנה הקו הראשי של הביוב של שני היישובים הונח אין לו יכולת קיבולת ובכל זמן נתון עלול להתפוצץ".

הצטיינות בהצלת חיים זה לא עניין של גיל
26/03/2017,  מאת: פורטל הכרמל

יקי קלנג ומיכה גרסטלמתנדב חובש ונהג אמבולנס בן 77 מחיפה קיבל את אות המתנדב המצטיין של מד"א יחד עם הפראמדיק האחראי של תחנת מד"א בנשר שקיבל את אות העובד המצטיין.

התכנסות גדולה בעוספיה נגד כניסת תאגיד המים והביוב
24/03/2017,  מאת: פורטל הכרמל

בית בני מערוףאיחוד כוחות משולב בין הציבור של עוספיה ודאלית אל כרמל כמחאה נגד החלטת ראשי המועצות וגיה כיוף ורפיק חלבי להכניס את שני הישובים לתאגיד מוצקין בעת שאין תכניות בנייה מאושרות.

קניון אמין כיוף אמצעי
המדד הסוציואקונומי בדליה עלה בהעדר אזור תעשייה
24/03/2017,  מאת: חסין חלבי

עוניהעלאת הדרג הסוציואקונומי של דאלית אל כרמל משמעותה שמענק האיזון יירד בחצי, היה צריך להילחם למעמד סוציואקונומי 2 שעכשיו עלה ל 4, האבטלה בקרב הנשים מהגבוהה בארץ כי לא נרשמים בלשכות התעסוקה.

לירן חסן התכניתן הדרוזי הראשון בצה"ל
23/03/2017,  מאת: אמלה חלבי

לירן חסןלירן חסן בן 21 מכפר ג'וליס בצפון, לאחר שסיים תיכון בכפרו, עשה את הבחירה להצטרף לתכנית פעמי עתידים ועלה על דרך המלך, תואר אקדמי במקצוע טכנולוגי הכי נחשק.

ד"ר כלתום קבאני ממשיכה לעשות חיל
23/03/2017,  מאת: פורטל הכרמל

דר כלתום קבאניהיא בעלת שורה ארוכה של תארים והכשרה אקדמית, בוגרת הפקולטה לרפואה בורונה איטליה ומומחית ברפואת המשפחה מטעם אוניברסיטת בן גוריון, מחזיקה בתואר שני בגרונטולוגיה ועכשיו מנהלת מרפאה.

קניון אמין כיוף אמצעי
נזיה זוכה להערכה רבה ביום הולדתו
23/03/2017,  מאת: פורטל הכרמל

נזיה חלביעמיתיו של רנ"ג נזיה חלבי ראש לשכת מפקד מחוז חוף מברכים את נזיה שידוע כאדם עם לב ענק ואנושיות מעל ומעבר, נזיה זוכה להערכה מקיר לקיר וחיבוק של השוטרים והאזרחים.

אחרי 40 שנה חוק השירות הלאומי עבר בכנסת
23/03/2017,  מאת: פורטל הכרמל

השר אריאל ומתנדביםהשר אורי אריאל, האחראי על השירות הלאומי "חוק השירות הלאומי יתן מענה לכ- 18,000 מתנדבי ומתנדבות השירות הלאומי, שמספרם הולך ועולה עם השנים".

מנציחים את הפרמדיק והמדריך שחינך וחנך דורות במד"א
22/03/2017,  מאת: פורטל הכרמל

טקס החניכהטקס חנוכה לחדר הדרכה על שם הפרמדיק והמדריך אשר שטרן ז"ל שנפטר בפתאומיות מדום לב, אשר שהתחיל את התנדבותו במד"א בגיל 15 גידל משפחה שכולה מד"א והיה דמות לחיקוי למתנדבים רבים.

קניון אמין כיוף אמצעי
ذاكرتان في آذار لا تُنسيان في تاريخ الطائفة والامة
19/03/2017,  מאת: منير فرّو
جنبلاطالشهيد المعلم كمال جنيلاط: لقد بلغ كمال في العلم قمة كبيرة فاتقن عدة لغات وجال في البلاد بحثا عن العلم فدخل البلاد غامضة المعتقدات كالهند ووصل الغرب ، تسمى بالمعلم وهذا الاسم لا يمنح إلا لمن بلغ الكمال الانساني
המתנגדים לתאגיד בעוספיה נפגשו עם ההנהגה הדתית בדליה
18/03/2017,  מאת: חסין חלבי

מתחם אבו אברהיםמפגש בעל אופי הסברתי שבא להציג לכל ההנהגה הדתית בדאלית אל כרמל משמעות כניסה לתאגיד במצב הקיים, עוד מגלים שב-24 למרץ תתקיים מחאה חברתית בעוספיה ששותפים לה משני הישובים.

זיאד למשטרה לאסור קיום התהלוכה ממגאר לנביא שועיב עה"ש
17/03/2017,  מאת: חסין חלבי

תהלוכהמכתב ששלח ראש מועצת מגאר זיאד דגש למפקד משטרת טבריה סנ"צ רן כהן, בקשה לבטל את התהלוכה לנביא שועיב עה"ש, מלשכת שיח מוופק טריף נמסר "לקיים תהלוכה מותאמת עם כל גורמי החוק והרשויות".

קניון אמין כיוף אמצעי
פשיעה אלימות ואלכוהול בעוספיה
13/03/2017,  מאת: חסין חלבי

מועצת עוספיהוגיה כיוף זימן את ההנהגה הדתית, ועדי הורים נציגי ציבור ובני נוער, להקשיב לסקירה מרפ"ק רון כהן ופרח שרוף, בדיון התייחסו גם נציגי הציבור והשיח'ים למצב הקיים בעוספיה ולמתן פתרונות, סרטונים

אמל אסעד ואנואר סעב ישתחררו ממעצר בשישי בצהריים
16/03/2017,  מאת: פורטל הכרמל

אמל ואנוארפרשת 630 שחוקרת להב 433 של משטרת ישראל בתעשייה האווירית, בית המשפט בראשון לציון החליט לשחרר את תא"ל אמל אסעד ואל"מ אנואר סעב ממעצר בשישי בצהריים בהסכמת הצדדים,

כולם נותנים לקשישים בכרמל חוץ ממועצת דליה
13/03/2017,  מאת: חסין חלבי, אמלה חלבי

התורמיםסלמאן חלבי, תייסיר ברוד, יוני אביטוב מחברת IVECO, ספוואן מריח, מועצת עוספיה, ראייק ח'יר, פואד מהנא, ועוד שותפים למינוף ובניית תנאים בהשקעת מיליוני ₪ לקשישי הכרמל.

ש.א.א 1
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 106 - 140 מ 2801

ש.א.א 1

סאמר והבה

נדים קבלאן

ש.א.א 2מתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
משחקיית אלואדי
משחקיית אלואדי
מודעות פרסום