רימה זהר אלדין
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

ד

אמין כיוף חדש

מאוחדת דאליה

פאדי נטורסקרחברה
בני עוספיה
ذكرتان في آذار لا تُنسيان في تاريخ الطائفة والامة
30/03/2017,  מאת: منير فرّو
سلطان باشا الاطرشالقائد سلطان باشا الاطرش, لم ينحنى مرة أمام الذل والاستسلام ولم تدمع عينه إلا مرة واحدة، وهو الذي قاد المعارك الطاحنة ورأى الشهداء من رجاله يسقطون بين يديه ، وبقي رابط الجأش
החייל שהעניק חיים בתרומה
28/03/2017,  מאת: אמלה חלבי

ניר מחיל האווירזה לא דבר שמובן מאליו, לוותר על איבר חיוני בגוף למען הצלת חיים, ניר צעיר בן 26 שמשרת בחיל האוויר, עשה מעשה מאוד מרגש ונוגע ללב והמטרה להפיץ את הבשורה. 

כיצד תראה הבריאות שלנו בעוד 10 שנים
28/03/2017,  מאת: פורטל הכרמל

דר זרקא סלמאןמערכת הבריאות ניצבת בפני צרכים שנובעים מהגידול הדמוגרפי, עלייה בתוחלת החיים, מחסור בכח אדם רפואי, בתשתיות מתקדמות ובשירותי בריאות, ד"ר סלמאן זרקא: "יחד נוכל להתמודד עם אתגרי ההווה והעתיד".

משחקית אלואדי
איך שומרים על שיווי משקל בגיל השלישי?
27/03/2017,  מאת: פורטל הכרמל

שמירה על יציבותאיזון טוב משמעו היכולת לשמור על יציבה נכונה של הגוף הן בתנועה והן במנוחה, בקרב הקשישים שכיחה בעיית חוסר היציבות והנפילות שגורמות לשברים וסבל רב, בנות הגיל השלישי זכו בהדרכה איך לשמור על היציבה והתנועה.

תגובת הוועדה העממית בעוספיה לדברי וגיה כיוף
27/03/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהשיח' גהאד קבלאן מעביר בשם הוועדה העממית למניעת כניסת תאגיד המים והביוב תגובה לדברי ראש המועצה וגיה כיוף "אנו טוענים שמי שכל חייו היה פוליטיקאי כנראה נדבק במחלת הרדיפה".

בני ובנות נוער מרוצים רותמים את האימהות לקן
26/03/2017,  מאת: פורטל הכרמל

בני נוער דליהלהגיע לבית חם שבו בני ובנות נוער מדאלית אל כרמל מחובקים ומודרכים ע"י היבה ביראני ויסמין קרא בעיקר לשמוע את בני הנוער ומה שהם באמת מרגישים, סרטון

משחקית אלואדי
ذاكرتان في آذار لا تُنسيان في تاريخ الطائفة والامة
26/03/2017,  מאת: منير فرّو
سلطان باشا الاطرشتعجز الكلمات عن مدح من كان بطلا في الواغات، من كان شجاعا لا يخاف الموت والآهات، ولا يطلب الموت إلا بكرامة، ولا يهمه كثرة الأعداء ورهبة سلاحهم.
ראסם נטור: "כן לתאגיד ועכשיו"
26/03/2017,  מאת: פורטל הכרמל

ראסם נטורמאמר דעה של ראסם נטור שסוקר את המצב והנתונים בהם נמצאים שני הישובים דאלית אל כרמל ועוספיה, ראסם: "מזה עשרים שנה הקו הראשי של הביוב של שני היישובים הונח אין לו יכולת קיבולת ובכל זמן נתון עלול להתפוצץ".

הצטיינות בהצלת חיים זה לא עניין של גיל
26/03/2017,  מאת: פורטל הכרמל

יקי קלנג ומיכה גרסטלמתנדב חובש ונהג אמבולנס בן 77 מחיפה קיבל את אות המתנדב המצטיין של מד"א יחד עם הפראמדיק האחראי של תחנת מד"א בנשר שקיבל את אות העובד המצטיין.

קניון אמין כיוף אמצעי
התכנסות גדולה בעוספיה נגד כניסת תאגיד המים והביוב
24/03/2017,  מאת: פורטל הכרמל

בית בני מערוףאיחוד כוחות משולב בין הציבור של עוספיה ודאלית אל כרמל כמחאה נגד החלטת ראשי המועצות וגיה כיוף ורפיק חלבי להכניס את שני הישובים לתאגיד מוצקין בעת שאין תכניות בנייה מאושרות.

המדד הסוציואקונומי בדליה עלה בהעדר אזור תעשייה
24/03/2017,  מאת: חסין חלבי

עוניהעלאת הדרג הסוציואקונומי של דאלית אל כרמל משמעותה שמענק האיזון יירד בחצי, היה צריך להילחם למעמד סוציואקונומי 2 שעכשיו עלה ל 4, האבטלה בקרב הנשים מהגבוהה בארץ כי לא נרשמים בלשכות התעסוקה.

לירן חסן התכניתן הדרוזי הראשון בצה"ל
23/03/2017,  מאת: אמלה חלבי

לירן חסןלירן חסן בן 21 מכפר ג'וליס בצפון, לאחר שסיים תיכון בכפרו, עשה את הבחירה להצטרף לתכנית פעמי עתידים ועלה על דרך המלך, תואר אקדמי במקצוע טכנולוגי הכי נחשק.

אולמי שפיק
ד"ר כלתום קבאני ממשיכה לעשות חיל
23/03/2017,  מאת: פורטל הכרמל

דר כלתום קבאניהיא בעלת שורה ארוכה של תארים והכשרה אקדמית, בוגרת הפקולטה לרפואה בורונה איטליה ומומחית ברפואת המשפחה מטעם אוניברסיטת בן גוריון, מחזיקה בתואר שני בגרונטולוגיה ועכשיו מנהלת מרפאה.

נזיה זוכה להערכה רבה ביום הולדתו
23/03/2017,  מאת: פורטל הכרמל

נזיה חלביעמיתיו של רנ"ג נזיה חלבי ראש לשכת מפקד מחוז חוף מברכים את נזיה שידוע כאדם עם לב ענק ואנושיות מעל ומעבר, נזיה זוכה להערכה מקיר לקיר וחיבוק של השוטרים והאזרחים.

אחרי 40 שנה חוק השירות הלאומי עבר בכנסת
23/03/2017,  מאת: פורטל הכרמל

השר אריאל ומתנדביםהשר אורי אריאל, האחראי על השירות הלאומי "חוק השירות הלאומי יתן מענה לכ- 18,000 מתנדבי ומתנדבות השירות הלאומי, שמספרם הולך ועולה עם השנים".

קניון אמין כיוף אמצעי
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 176 - 210 מ 2878

קנאפה גאלב

סאמר והבה

עמאר מנסור

מאוחדת עוספיא

נדים קבלאןמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
מכבסת המבשם
מכבסת המבשם
מודעות פרסום