אולמי שפיק
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

תעופה

פאדי נטור

אמין כיוף חדש

מאוחדת דאליה

דסקר
מה אתם מעדיפים קולנוע או תיאטרון ?
 חברה
משחקית אלואדי
דיון ציבורי בעניין הדת והתרבות הדרוזית
23/10/2016,  מאת: פורטל הכרמל

דרוזיםעמותת אל דארה בדאלית אל כרמל שמוביל וסים זידאן ואחרים פתחה את המושב הראשון שלה לדון בסוגיות השונות הקשורות לדת ולתרבות הדרוזית, המפגש הראשון היה מרתק, סרטונים

מכתבם של פהמי וכיוף לשיח טריף והאימאמים שלא זכה לתשובה
23/10/2016,  מאת: חסין חלבי

דרוזים בישראלחושפים את המכתב הראשון מסוגו מבחינת העומק הדתי והנימוקים המבוססים על ידיעה ברזי הדת, שאין לאנשי הדת את היכולת לתת תשובה משכנעת, היוזמים כמאל כיוף ופהמי חלבי

למרות הריתוק החיוך נשאר
19/10/2016,  מאת: חסין חלבי

ואאל ואשתוהמוטיבציה והרצון של ואאל כיוף תושב עוספיה שמרותק לכסא גלגלים מגיל 18 ממחישים את האומץ שלו לחיות, למרות פציעתו הקשה והריתוק ולמרות שהחלומות והתוכניות נקטעו.

קניון אמין כיוף אמצעי
סניף איחוד הצלה יקנעם מחלץ מההרים
19/10/2016,  מאת: פורטל הכרמל

התאונה סמוך לרמות השופט כשיש תאונה או כל אירוע אחר, המצב מחייב להגיע לפצועים כמה שיותר מהר, בזכות רכב השטח של איחוד הצלה סניף יקנעם, המתנדבים הגיעו ממש סמוך למקום וחילצו את הפצועים מהשטח לבית החולים.

מדוע אין אומץ לשיח' טריף לקיים דיון בסוגיית הנשים?
16/10/2016,  מאת: חסין חלבי

שיח טריףמאז שנת 1969 לא התקיים כינוס אחד לדון בזכויות האישה הדרוזית בישראל, מסמך של אותם שנים אסר על האישה דברים רבים, מאז הכל השתנה וההנהגה הדרוזית פוחדת ליזום דיון בנושא

שולחים ילדים להסתכן למען פרוטות
14/10/2016,  מאת: פורטל הכרמל

ככר דמוןתופעת הילדים שעומדים בצמתים ובכבישים עמוסים בכניסות לכפרים ובתוך הכפרים לא חוקית ומסוכנת ,הילדים מנוצלים, היכן מחלקות הרווחה ורשויות האכיפה?.

בני עוספיה
פקד רוני כהן "נשמור ביחד על ילדיכם"
13/10/2016,  מאת: חסין חלבי

רב פקד רוני כהןרב פקד רוני כהן מפקד תחנת משטרת רכס הכרמל מרוצה מאחוז ההישגים ושיתוף הפעולה עם הורים למנוע את התאונה הבאה בכפרי הכרמל, רוני:"בשנת 2016 העמדנו לדין 87 נהגים ללא רישיון".

מגן שר הרווחה יוענק השנה למיראדה חסון
13/10/2016,  מאת: פורטל הכרמל

מיראדה חסוןמיראדה חסון אלמנתו של רמזי חסון ז"ל אימא לילדים ויו"ר ועד הורים ישובי בדליה לשעבר, מקבלת את מגן שר הרווחה חיים כץ להתנדבות בחברה, מיראדה נבחרה מתוך 120 מתנדבות.

מאלכ לקח על עצמו להציל אחרים מהמחלה!
12/10/2016,  מאת: פורטל הכרמל

מאלכ הזימההאם תזונה נכונה נעצרת בגיל מסוים בחיים? זה היה נושא המפגש המרגש עם מאלכ הזימה בבית הקשיש בכרמל, מאלכ לוקח על עצמו בהתנדבות להרצות על מחלתו שחלפה והפתרון

קניון אמין כיוף אמצעי
דליה הצעירה ומקור הריחות
11/10/2016,  מאת: כמיל כיוף

דאלית אל כרמלתושבי שכונת דליה הצעירה זה ריח לא ממערכת הביוב, זה חומר שנקרא מימן גופרתי גז והריח שלו חריף כמו ריח של ביצים רקובות והוא מאוד מסוכן לבריאות.

למה לא מגלים את מקור הריח בדליה צעירה?
11/10/2016,  מאת: פורטל הכרמל

דליה צעירהכל מי שנקלע לריח החריף בדליה צעירה, מבין שזה לא היה סתם ריח, מד רוח של בת גלים מראה שהרוח בצהריים הייתה צפונית מערבית 8 קשרים כנראה שזו הסיבה שהריח הגיע לדאלית אל כרמל.

פקד אייל פרו בצהריים עזר בתאונה ובלילה נפגע בתאונה
09/10/2016,  מאת: פורטל הכרמל

התאונהלתאונה עם הגיפ' שהתהפך בכביש 672 בין דליה לאליקים הגיע פקד אייל פרו שנתקל בתאונה, מיד עצר את רכבו ופיקד על חילוץ הנפגע, בערב באותו כביש נפגע מפרה.

קניון אמין כיוף אמצעי
נתפס אתר הימורים בירכא
09/10/2016,  מאת: פורטל הכרמל

הימורים בירכאעשרות מחשבים וציוד ששימש להימורים נתפס במתחם עסקים בכניסה לירכא, עוכבו לחקרה מספר אנשים, המקום כנראה שימש למהמרים רבים שמצאו דרך קלה להמר.

חליל "הייתי מצפה מהרשות לנהל אחרת"
06/10/2016,  מאת: חסין חלבי

חליל חלבישבוע עבר מאז שאלמונים ירו לביתו של חליל חלבי בדאלית אל כרמל ועדיין אין קצה חוט מי המבצע, חליל מאמין ביכולות המשטרה לחקור ומשמיע נימת אכזבה מהתנהלות הרשות במקרי אלימות.

חסין האיש שבא מקוניטרה
04/10/2016,  מאת: חסין חלבי

חסין אבו סאלחעל קצה המזלג ממה שאנו יכולים לחשוף מההיסטוריה הסודית של חסין אבו סאלח שמסייר איתנו בגולן וכאוב שהדרוזים נבגדו פעם אחרי פעם ע"י אסד, הבגידה של סלים חאטום וההוצאה להורג של פהד אלשאער. סרטון

בני עוספיה
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 281 - 315 מ 2846

בני עוספיה

סאמר והבה

נדים קבלאן

עמאר מנסור

מאוחדת עוספיאמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
ח.נ חשמל ותקשורת
ח.נ חשמל ותקשורת
מודעות פרסום