אולמי שפיק
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

אמין כיוף חדש

ד

פאדי נטור

מאוחדת דאליה

תעופהסקר
מה אתם מעדיפים קולנוע או תיאטרון ?
 חברה
בני עוספיה
פועלים לשילוב צעירים דרוזים בלימודים גבוהים
11/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

שיך טריף במכללת צפתשיח' מוופק טריף פועל להגביר את הנגישות להשכלה הגבוהה בקרב הצעירים והצעירות הדרוזיות כדי לקדם את מעמדם הכלכלי חברתי בחברה הישראלית ועל מנת להוביל בכפרים שלהם.

טלאל אבו עסלה ז"ל נורה מטווח אפס
10/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

טלאל אבו עסלה ז"ללטרגדיה של משפחת עסלה בבית ג'אן, הצעיר טלאל בן 27 בעברו איש דת ומזה מספר שנים חזר בשאלה ועוסק בעבודות מזדמנות, למקרה הירי הזה יהיו הרבה השלכות, כך אומרים אנשי בית ג'אן.

בני ובנות שירות פאראמדיקים בשטח
09/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

חניכי קורס פרמדיקיםבני ובנות השירות הלאומי, חניכי קורס הפאראמדיקים של מד"א במסע בשטח בו התמודדו עם אתגרים חדשים, במטרה לפתח יכולות מנהיגות והתמודדות עם מצבים קשים כצוות וכפרט.

קניון אמין כיוף אמצעי
אם קיבלת הודעה שבן משפחה נפגע עדיף לבדוק
08/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

טללאחרונה קונים סחורה ומודיעים הודעות סרק פוגעניות, כל זה עושה תוכנת קקדו שאינה חוקית, המשטרה מתקשה לאתר את המתקשר, הודעות סמס שנשלחות בשמו של אדם, בלי שהוא יודע

סחיטת בת משפחה ע"י תלונת שווא
07/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

בחורהבשנים האחרונות מקרים רבים של נערות שמתלוננות נגד בני משפחה ובעיקר נגד אחים, אבות ובני דודים, חושפים תמונה עגומה שהמטרה מזה סחיטת כספים והשתלטות על רכוש, התלונות באות באיחור של שנים.

פצועי צה"ל נוסעים לטיול שחרור בהודו במטוס דאלית אל כרמל
06/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

טיול שחרורעשרים פצועי ופצועות צה"ל הנמצאים בתהליכי השיקום, המריאו להשלים את החוויה הישראלית, טיול תרמילאים מאתגר במזרח הרחוק, את דרכם להודו הם עושים במטוס דאלית אל כרמל של אל.

קניון אמין כיוף אמצעי
סא"ל נגיב טרודי ממילואים למילואים
05/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

גדוד 240מה לא עושים בצה"ל כדי להיות מוכנים ליום הרע מכל, הצצה ליחידת חילוץ 240 שמפקד עליה סגן אלוף במיל' נגיב טרודי, שבכל שעה מתנתק מעבודתו כרואה חשבון ונרתם לחילוץ הבא.

חיילי צה"ל מבסיס אליקים אספו טונות של אשפה מהכרמל
03/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

חיילי צה"ל מנקים את הטבעביוזמת מפקד בסיס אליקים והמפקדים בשיתוף 120 חיילים וחיילות שפשטו על השטח בין בסיס אליקים ועד הכניסה לדאלית אל כרמל, החיילים אספו אשפה רבה שבליינים השאירו בטבע.

מה עם הסוכר בעוספיה ?
02/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

סדנת סכרתמפגשים מתוקים, סדנת סוכרת במרפאת כללית בעוספיה 18מטופלים של המרפאה לוקחים חלק בסדנה לקידום בריאותם של חולי סוכרת, לשיפור ואיזון מצב החולים, צוות מקצועי למען המטופלים.

קניון אמין כיוף אמצעי
חיבור הנשים הדרוזיות המצליחות
30/06/2017,  מאת: חסין חלבי

חנאן חירמפגש ראשון מסוגו של נשים דרוזיות מהכרמל והגליל עם נשים יהודיות שממלאות תפקידים בכירים בחברה הישראלית ובעיקר בחינוך, כולל ג'וייל אשתו של הרב אקשטיין, לסרטון

סגנית השגרירה סאוסן חסון לא עוצרת ונרתמת למען הפליטים
29/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

סאוסן נטור חסוןס. שגרירת ישראל ביוון סאוסן חסון עושה עבודת קודש והפעם יזמה תרומת ציוד רפואי לאי כיוס שבו שוהים כאלפיים פליטים, כך תקציב השגרירות לחגיגות יום העצמאות עבר לטובת המיזם.

הכישורים והכשלים במינוי קאדים לבית הדין הדתי הדרוזי
29/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

עורך דין שכיב עלי"תיקון החוק על ידי ח"כ חמד עמאר מלא כשלים ומפגעים, לעולם לא יכולה להתמנות אישה לתפקיד קאדי, יו"ר הוועדה הבוחנת הוא חבר בוועדת המינויים וייתכן שיהיו לו העדפות לגבי מועמד כזה או אחר".

קניון אמין כיוף אמצעי
רס"ן אדם ואילן האחים המסווגים מריחאניה
25/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

אילן ואדםשני הקצינים הצ'רקסים אילן ואדם בדרגת רס"ן ממלאים תפקידים סודיים בחיל האוויר, נשואים לנטלי ונעמת, ההורים הלכו לעולמם ואילן הפך להיות אב המשפחה למרות התפקיד.

בג"ץ דחה את העתירה נגד שיח' טריף
25/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמההעתירה למתן צו על תנאי ובקשה למתן צו ביניים שהגיש שיח' ריאד טאפש נדחתה ע"י בג"ץ, בטענה שהעותר לא צירף לעתירתו נספחים כלשהם פרט למכתב ששלח ליועץ המשפטי לממשלה

עוספיה חוגגת עיד אלפיטר בריקודים
25/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

חגיגות בעוספיהאף אחד מהנוכחים לא נשאר אדיש למסיבה הגדולה שהתקיימה בשכונה המערבית בעוספיה עם הזמר האהוב עסאם אלעומר ובנו סוהייב, שהגיעו לחגוג עם תושבי עוספיה. סרטון

משחקית אלואדי
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 36 - 70 מ 2846

משחקית אלואדי

עמאר מנסור

מאוחדת עוספיא

סאמר והבה

נדים קבלאןמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
קופת חולים מאוחדת
קופת חולים מאוחדת
מודעות פרסום