מותקאל חלבי
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

אמין כיוף חדש

ד

פאדי נטור

מאוחדת דאליה

תעופהסקר
האם אתם בעד קיצור החופש לילדים?
 

מטען טלפונים מהיר 3 יציאות

שונות
קניון אמין כיוף אמצעי
אירועי הפרעות לסדר הציבורי
24/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

ביטחון כרמלצוות הביטחון של כרמל מונה כ 30 מאבטחים בכירים ומוכשרים, כ 180 אירועי הפרעות נרשמו בשנה האחרונה, צעקות, איומים, קללות, סירוב להתפנות מהמחלקה ועוד

איראן השתלטה על אזור סויידה בסוריה
23/06/2017,  מאת: חסין חלבי

סוריההמעוז הגדול של הכפרים הדרוזים בג'בל דרוז בסויידה בגבול עירק ירדן ישראל הפך למחנה גדול של האיראנים שמגייסים את הצעירים שנשארו מציידים אותם בנשק בתמורה לכמה לירות, הרוגים רבים

במה נותר לו לעבוד?
23/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

סמי אבו ורדהועדה רפואית של הביטוח הלאומי קבעה: העובד אינו מסוגל לעבודה פיזית ואיננו מסוגל לעבוד מול מחשב ולמרות זאת נקבע שלא איבד 50% מכושר ההשתכרות, עו"ד סאמי אבו ורדה בערעור שהגיש: במה נותר לו  לעבוד?

קניון אמין כיוף אמצעי
בלוג הטכנולוגיה המוביל בעולם TechCrunch
23/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

יעל מיטלמןמשלחת של TechCrunch, בלוג הטכנולוגיה מס' 1 בעולם, תתארח בהיי סנטר וונצ'רס בחיפה למפגש עם יזמים מקומיים ולהיכרות עם האקו סיסטם היזמי החיפאי

ריאד לודמילה וויסאם הכוח הכירורגי
22/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

ריאד לודמילה וויסאם שדרוג כוח משמעותי ביותר לניתוחים כירורגיים מורכבים, שלושה מנתחים בכירים מהמובילים ביותר שמונו כמנהלי יחידות, שמביאים איתם ניסיון אדיר והצלחות.

"הלוואות השוק האפור צמחו לממדים גדולים ככל שהריבית ירדה"
22/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהרפ"ק אסף וישניה ראש חוליית הלבנת הון ומימון טרור במשטרה: "נושא ההלוואות בשוק האפור שהיום הוא שחור צמח לממדים גדולים מאוד בעשור האחרון ככל שהריבית ירדה.

משחקית אלואדי
עדויות של נשים בדואיות נפגעות פוליגמיה
21/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהקרוב ל- 40 אחוז מן המשפחות הן פוליגמיות כאשר הפוליגמיה נכפית על הנשים הנמצאות באפליה רב תחומית, דוח העדויות של  22 נשים שמספרות את סיפורם.

כך תשמרו על הילדים בחופשה!
21/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהעם תחילתו של הקיץ ויציאת הילדים לחופש הגדול מפרסם מד"א את המדריך המלא להורים על מנת לנקוט את מירב האמצעים למניעת פציעות ופגיעות.

מבצע לתשלום חובות בהנחה ללקוחות בנק הפועלים
20/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

בית המשפטרשות האכיפה והגביה מודיעה כי בפעם הראשונה יתקיים מבצע לתשלום חובות בהנחה ללקוחות בנק הפועלים שנפתחו נגדם תיקים בהוצאה לפועל, לשלם את חובם בהנחה משמעותית של למעלה מ-50%.

משחקית אלואדי
ימ"ר חוף עצר 3 תושבי עוספיה והחרים ציודים
19/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

משטרהפשיטת משטרת ישראל שהוביל ימ"ר חוף על בית בעוספיה בצהרי יום, מסמכים מחשבים ומצלמות הוחרמו מאותו בית, שניים מהעצורים שוחררו המשטרה מבקשת להאריך את מעצרו של עצור נוסף

רוצחים נשים בחסות החברה
19/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

רצח אישהצעירות ונשים שבוחרות להיות עצמאיות ולחיות לפי הדרך שבחרו משלמות מחיר יקר, מה תפקיד הרווחה, המשטרה והחברה שמפשלים שוב ושוב ונשים משלמות את המחיר בחייהן.

פעילות משטרתית בכפרים לאיתור תושבי שטחים
19/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

שוהים בלתי חוקייםהמשטרה פועלת למגר את תופעת השב"חים בכפרים בצפון בעקבות מעצר שב"חים בירכא, המשטרה רואה בחומרה הסעה הלנה או העסקת תושבי שטחים ללא אישורי שהייה בישראל.

ש.א.א 1
זהירות נחשים
19/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

נחש הצפעד"ר יוסף נביה מנהל חדר המיון במרכז הרפואי זיו בצפת "הנחשים בעונה זו מגיחים ממאורותיהם כשם מלאים בארס ולכן יש להזהר בזמן עבודה בשדה , ולהקפיד גם במהלך טיולי הקיץ, על נעלים גבוהות ובגדים ארוכים".

תלמידים מצאו דרך לנצח את החיידקים
19/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תלמידי טחיידקים נמצאים בכל מקום, מקלדת המחשב מזוהמת בחיידקים, בתוכנית לימודי מגמת הרפואה של רמב"ם, לוקחים חלק תלמידי כיתות ט' שמצאו דרך להתמודד עם נוכחות של חיידקים שכיחים הנמצאים בסביבה.

שני האחים רופאים באורתופדיה ופנימית
17/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

ד"ר עלי סלימן עם ד"ר ברנפלד וד"ר ברוסקיןשד"ר עלי סלימן מומחה באורתופדיה מביה"ח כרמל עלה לבמה להסביר על החידושים האחרונים בניתוחי רובוט בעמוד שידרה, אולם האודיטוריום של כרמל היה מלא בעשרות רופאים בכירים וצוות רפואי שהגיעו לשמוע אותו.

קניון אמין כיוף אמצעי
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 6560

קניון אמין כיוף אמצעי

נדים קבלאן

ש.א.א 2

סאמר והבהמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
מרכז הדיו והטונר
מרכז הדיו והטונר
מודעות פרסום