מאוחדת עוספיה
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

ד

פאדי נטור

מאוחדת דאליה

אמין כיוף חדש

תעופהסקר
מה אתם מעדיפים קולנוע או תיאטרון ?
 שונות
משחקית אלואדי
שמס עאמר שאבד את אישתו הילה ז"ל
16/08/2017,  מאת: פורטל הכרמל

שמס וצוות מרפאת חורפישרגע של נחת, נדירים המקרים בהם כאשר אדם מאבד את בן משפחתו, הוא מוצא את הכוחות הנפשיים והזמן כדי לבוא ולהודות לצוות, רגע מכונן כזה היה כאשר למרפאת חורפיש הגיע שמס עאמר.

תוספת 400 אחיות חדשות למדינת ישראל החל משנת הלימודים
16/08/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהמשרד הבריאות, משרד האוצר, והמועצה להשכלה גבוהה הגיעו להסכמה כי תהיה תוספת מיידית של 400 מקומות חדשים להכשרת אחיות אקדמאיות בכל רחבי המדינה. כיום יש כ-2500 בוגרות אחיות והמטרה של משרד הבריאות היא להגיע לכ-3500 אחיות.

מוסלמים, נוצרים ודרוזים נלחמים בסוכר
16/08/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהבמלחמה; כמו במלחמה! כדי לבלום את מגפת ההשמנה, שמתפשטת ומתרחבת בממדים עצומים במגזר הערבי, נדרשות פעולות מנע משמעותיות ויוצאות דופן.

קניון אמין כיוף אמצעי
תחמושת ונשק נמצאו בבית בחיפה
15/08/2017,  מאת: פורטל הכרמל

נשקבפעילות של משטרת ישראל לחשיפת אמצעי לחימה בחיפה נתפסו בבית, אקדח ומחסניות, רימון הלם וחמישה ק"ג של חומר החשוד כסם מסוג נייס גיא.

מענקי התמדה של עד 75 אלף ₪ לקציני המבחן
15/08/2017,  מאת: פורטל הכרמל

להמחשהלראשונה בתולדות משרד העבודה והרווחה זוכים העובדים להכרה בחשיבות עבודותם ולשיפור בתנאי העסקתם, בנוסף הוקצאו תקני רכב לכ-70% מקציני המבחן, שעד כה נאלצו לנסוע ברכבם הפרטי ולממן את הנסיעות בעצמם.

החלטה חדשה של נציב תלונות הציבור על שופטים
15/08/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהבעקבות ​תלונה שהוגשה בנוגע להתערבות פסולה של דיין בהליך בחירה של מועמד לנושא משרה ציבורית, נציב תלונות הציבור אליעזר ריבלין קבע כי כללי האתיקה לדיינים מחייבים נושא משרה שיפוטית להימנע מלהביע דעה. 

קניון אמין כיוף אמצעי
תושבת דליה נתפסה נוהגת ברכב כשמעולם לא הוציאה רישיון
14/08/2017,  מאת: פורטל הכרמל

שוטרים בדליהמשטרת ישראל ממשיכה בפעילות האכיפה הממוקדת בכפרי רכס הכרמל דאלית אל כרמל ועוספיה, במהלך פעילות האכיפה שהתמקדה בעבירות המסכנות חיים, נרשמו לנהגים עברייני תנועה  20 דוחות.

אחד מתוך שלושה בתי העסק שנבדקו מפקיע מחירים
13/08/2017,  מאת: פורטל הכרמל

הכרמלהרשעה פלילית של בעלי עסקים ומנהליהם והטלת קנסות עונשים מרתיעים, במהלך המחצית הראשונה של 2017 התגלו 183 מקרים של הפקעות מחירים של מוצרי יסוד כמו חלב, גבינה, לחם ושמנת.

רצו לבנות אולם ספורט וגילו מחצבה מתקופת בית שני
13/08/2017,  מאת: פורטל הכרמל

התגלית בגלילתגלית נדירה בגליל, האתר העתיק נחשף במהלך עבודות פיתוח של המועצה המקומית ריינה לקראת הקמת אולם ספורט בכפר, כאשר גרעיני אבן הגיר החצובים צצו על פני השטח.

קניון אמין כיוף אמצעי
לא לנשים ולהימורים !
13/08/2017,  מאת: פורטל הכרמל

הימוריםמשטרת ישראל ביצעה במהלך סוף השבוע פעילות ענפה לשמירת ביטחון הציבור נגד אתרים בהם עפ"י החשד ניתנו שרותי מין והימורים אסורים

מהפכת המזון הבריא בצהרונים יוצאת לדרך
12/08/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהשרי הבריאות והאוצר חתמו על התקנות שיחייבו הגשת אוכל בריא בצהרונים, הרב יעקב ליצמן:״המלחמה בג׳אנק פוד נמשכת בכל הגילאים, גם בצהרונים",כחלון: ״ דואגים למזון בריא בגיל צעיר לכל ילדי ישראל״

קצין המשטרה הפריע לשוטר התנועה
10/08/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהקצין בדרגת סגן ניצב מואשם כי בחודש דצמבר 2016 נהג ברכב משטרתי במהירות העולה על המותר, שוטר תנועה עצר את הרכב, ניגש אל הרכב ועם פתיחת החלון הריח ריח חריף של אלכוהול.

קניון אמין כיוף אמצעי
מוסד סיעודי שלא יהיו בו מצלמות בהתאם לחוק שיעבור לא יקבל רישיון וייסגר
10/08/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהבעקבות מספר אירועים בהם תועדו מקרי התעללות קשים ואכזריים מצד צוות מטפל במאושפזים קשישים בבתי חולים סיעודיים, הוביל שר הבריאות הרב יעקב ליצמן מהלך להתקנת מצלמות בבתי אבות.

הנציב אברמי טורם הנגשה למוגבלים במקומות קדושים
09/08/2017,  מאת: פורטל הכרמל

אברמי טורםשיתוף פעולה מסוג אחר בין מנהיגות העדה הדרוזית לנציב שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות אברמי טורם, בנושא נגישות במקומות קדושים ותעסוקת אנשים עם מוגבלות וחשיבות ערך השוויון בין בני האדם.

עו"ד מהגולן מתמחה בעבירות תנועה נתפס באין כניסה
09/08/2017,  מאת: פורטל הכרמל

גולןבמסגרת פעילות משטרתית בכביש שמחבר בין קריית שמונה לכפר בלום, נתפס נהג רכב פרטי כשהוא נוסע בנתיב שהוכן להולכי רגל, בבירור פרטיו התברר כי מדובר בעו"ד דרוזי מכפרי הגולן, בן 57 שמתמחה בעבירות תנועה.

משחקית אלואדי
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 6654

קניון אמין כיוף אמצעי

סאמר והבה

עמאר מנסור

נדים קבלאן

מאוחדת עוספיאמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
פורטל הכרמל
פורטל הכרמל
מודעות פרסום