אולמי שפיק
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

מאוחדת דאליה

פאדי נטור

ד

אמין כיוף חדש

תעופהסקר
עד כמה אתם סלחנים ?
 שונות
קניון אמין כיוף אמצעי
חיל האוויר הישראלי הציל את חייו של הנשיא סאדאת
23/05/2017,  מאת: פורטל הכרמל

טהא זכיטהא זכי ז"ל מי שהיה מנהל לשכתו של נשיא מצרים המנוח סאדאת מגלה סודות על ניסיונות מפלגת הבעת הסורית להתנקש בחיי סאדאת ואיך שמטוסי חיל האוויר הישראלי הגנו על מטוסו של הנשיא.

גפני במתקפה חריפה על בנק ישראל
24/05/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהבעקבות התייקרות המשכנתאות בשנתיים האחרונות, יו"ר ועדת הכספים גפני, במתקפה חריפה על בנק ישראל: "נכשלתם בהגנה על הלקוחות ובמקום זאת התייצבתם לימין מנהלי הבנקים עם משכורות העתק".

הלוואות המונים גם לעסקים הקטנים
23/05/2017,  מאת: פורטל הכרמל

עוספיההרבה מהעסקים הקטנים בישראל נתקלים בקשיים גדולים וצריכים הרבה כסף לבנייה ראשונית של העסק וכמעט בלתי אפשרית לקבל הלוואה מהבנק, עכשיו מסתמן פתרון הלוואות שיתנו לעסקים הקטנים אוויר לנשימה.

משחקית אלואדי
חיים תמורת חיים
22/05/2017,  מאת: פורטל הכרמל

ניתוח הצלבהביום אחד נכנסו לחדר הניתוח ברמב"ם ארבעה מטופלים. שניים מהם תרמו כליה לקרוביהם,  אך הקרובים שנותחו מיד לאחר מכן קיבלו את הכליה מזרים גמורים סרטון.

תל פחר לשכב על הגדר למען החברים
21/05/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תל פחרכיבוש מוצב תל פחר הסורי גבה את חייהם של 34 חיילים בני 19 מגדוד ברק 12 של גולני, התל הזה השאיר הרבה מורשת קרב השראה כוח ונחישות, מומלץ לבקר בתל, סרטונים

טראמפ התחיל את ביקורו בישראל
22/05/2017,  מאת: פורטל הכרמל

שיך חאתם והנשיא טראמפאחרי הביקור בערב הסעודית, נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ נחת בנתב"ג והתחיל את ביקורו בישראל, בין מקבלי פניו של הנשיא טראמפ שופט בית הדין לערעורים שיח' חאתם חלבי.

קניון אמין כיוף אמצעי
שני שליש מאחיות כללית במחוז חיפה וגליל מערבי הן גם אקדמאיות
21/05/2017,  מאת: פורטל הכרמל

אחים ואחיותבמרפאות כללית במחוז חיפה והגליל 625 אחיות ואחים, מהם ל-329 יש בנוסף להכשרה במקצוע, גם תואר ראשון ו-107 נוספים אוחזים גם בתואר שני. אחות אחת הינה בעלת תואר ד"ר ברפואה.

ישראלים תעזרו לנו להפסיק את הרצח בסוריה
20/05/2017,  מאת: חסין חלבי

משחפחת חמשו ושיח' טריףקריאה של דרוזים סורים שנמצאים באירופה לישראלים ובמיוחד לבני העדה הדרוזית, לפעול ביחד עם עדות אחרות למען הצלת העם בסוריה, הרצח הזה כבר נמשך שש שנים ושלטון בשאר אסד ממשיך.

הדרוזים בעיני האסלאם, סרטון
20/05/2017,  מאת: פורטל הכרמל

דרוזיםמי הם הדרוזים? סוגיה שממשיכה לסקרן רבים, שרוצים לדעת ולהבין על הדת והאמונה הדרוזית, אישה דרוזית שהתאסלמה מספקת תשובות לאיש דת מוסלמי בתכנית דתית אסלמית פופולארית

משחקית אלואדי
מי יצא צדיק בדו"ח מבקר המדינה?
20/05/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמההדוח השנתי 67ב על מכלול 39 פרקי הביקורת שבו, הוא ביטוי מובהק למדיניות שני הדגלים של מבקר המדינה השופט בדימוס יוסף חיים שפירא, אשר מתמקד במאבק בשחיתות הציבורית ובהגנה על זכויות האדם, לדוח

מכון MRI חדש בנצרת
20/05/2017,  מאת: פורטל הכרמל

שר הבריאות יעקב ליצמןבבית החולים המשפחה הקדושה בנצרת טקס חנוכת מכון התהודה המגנטית MRIבהשתתפות שר הבריאות יעקב ליצמן, אנשי דת רבים, בישופים, ראשי ערים ומועצות מקומיות, חברי כנסת ועוד

הגנה על חושפי שחיתויות מהתנכלות
19/05/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהלא מעט אנשים שנתקלים בשחיתות במקום העבודה מפחדים לחשוף אותה מחשש לפיטורים והתנכלות, וחושפי שחיתות רבים אכן הופכים למטרה להתנכלות.

משחקית אלואדי
הקמת המלון הראשון ביקנעם
19/05/2017,  מאת: פורטל הכרמל

יקנעםהוועדה  לתכנון ובנייה אישרה תכנית להקמת מלון ראשון ביקנעם, וזה צפוי להיבנות בצמוד לפארק התעשייה דרום, המלון החדש שזוכה כבר להתעניינות רבה בקרב זכיינים ייבנה על שטח של כארבעה דונמים, ויהיו בו 40 חדרים.

ישראל איראן ירדן והרשות הפלסטינית במיזם משותף
19/05/2017,  מאת: פורטל הכרמל

שותפים במיזם מאיץ החלקיקיםבמעמד המלך עבדאללה השני והנסיכה סומיה בנת אל-חסאן, משלחת ישראלית ומשלחות מרחבי המזרח התיכון והעולם, חנכו מיזם בו ייקחו חלק מדענים מאיראן, טורקיה, ירדן, מצרים, פקיסטן, קפריסין, הרשות הפלסטינית וישראל.

האם ילדים מקשיבים להורים שלהם בנוגע לאלכוהול ?
19/05/2017,  מאת: אמלה חלבי

אלכוהול צילום מד"אהאם גישה מגבילה של ההורים, לגבי שתיית אלכוהול של המתבגרים, היא חלק מההסבר לאפקטיביות החינוך למניעה של שתיית אלכוהול בקרב תלמידים?.

קניון אמין כיוף אמצעי
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 106 - 140 מ 6612

משחקית אלואדי

נדים קבלאן

סאמר והבהמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
פורטל הכרמל
פורטל הכרמל
מודעות פרסום