אולמי שפיק
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

מאוחדת דאליה

תעופה

ד

אמין כיוף חדש

פאדי נטורסקר
האם אתם בעד קיצור החופש לילדים?
 

אוזניות נגן MP3

מאבק האדמות
קניון אמין כיוף אמצעי
מיליונים נכנסים לקופת המדינה מבניה לא חוקית בכפר הדרוזי
26/04/2016,  מאת: חסין חלבי

תמונה לדוגמהלא ניתן להסביר את תופעת הבניה הלא חוקית בכפרים הדרוזים ולמה משרד הפנים ושלטונות האכיפה לא עוצרים בניה כשהיא עוד בתחילתה, לשם זה המומחים שלנו מזהים הכנסה של מיליונים בכל שנה מאותם אלה שבונים לא חוקי בכפר הדרוזי.

חשיפה: תכנון כביש עוקף דליה עוספיה
15/04/2016,  מאת: חסין חלבי

אלואנסהפורטל הכרמל חושף את התוואי של כביש המוביל מבית ספר חדשני בדליה עד לכיכר של בית אורן בכניסה לעוספיה, לראשונה חושפים את התכנון והמלחמה על כל אדמה באזור בו עובר הכביש.

בית המשפט קיבל את עתירת המתנגדים בעמק הזיתים
14/04/2016,  מאת: פורטל הכרמל

בעלי אדמותכבוד השופטת ריבי למשלטרייך לטר שופטת בית המשפט המחוזי לעניינים מנהליים, קבעה באמירתה שכאשר מתכננים לא יתכן שחלק נפגע וחלק לא נפגע, תכנית מפורטת חובה שתהיה שוויונית.

משחקית אלואדי
עו"ד כמיל טרודי:"שיגידו את האמת לנפגעי תכנית אלונסה"
18/03/2016,  מאת: חסין חלבי

כמיל טרודיהפקדת תכנית מפורטת 356-0273458 אל ונסה בעייתית שתגרום נזק עתידי לרוב מחזיקי הקרקעות באזור, עו"ד כמיל טרודי שהתבקש לספק לנפגעים תשובות מדבר על אטימות מנהל המחוז משלב והזמן הקצוב להתנגדות. סרטון

גוף אסלאמי מוכן לשלם כל מחיר עבור אדמה בדליה ועוספיה
17/03/2016,  מאת: חסין חלבי

עוספיהככל שנחשפים לעובדות מגלים שזרים מגיעים דרך מקומיים לשלם כל מחיר בשביל לרכוש בעיקר אדמות וחלקם גם מבנים מרוחקים ממרכזי האוכלוסייה המקומית, עדויות שנחשפות בפני פורטל הכרמל.

מועצת דליה מתכננת ללא הסתכלות עתידית
15/03/2016,  מאת: חסין חלבי

שכונת אל ונסהשהציבור לא יגיד לא ידענו, פורטל הכרמל חקר ומביא לכם מה עומד אחרי הפקדת תכנית מפורטת 356-0273458 אל ונסה, והבה והבה, וגיה כיוף, כרמל נסראלדין, סלימאן אבו רוכן, מסכימים שיש בעיה, נואמי ליברמן בתגובה, הנפגעים באים בטענות למהנדסת המועצה.

משחקית אלואדי
חקלאים דרוזים בגלמה מאבדים את פרנסתם
08/03/2016,  מאת: פורטל הכרמל

אדמות גלמהלפני חצי שנה לאור תפיסת הקרקע לצורך הפרויקטים הלאומיים באדמות הדרוזים בגלמה מנסורה בין צומת התשבי לעמקים, נותקה אספקת המים ל3 גושים גדולים, חוצה ישראל: "אנו פועלים כדי לפתור את הבעיה פתרון של קבע וזה לוקח זמן".

בעוספיה פונה פולש לאדמת מדינה
09/03/2016,  מאת: חסין חלבי

הקרקעאורווה מכלאת צאן, מחסני קש ומטע זיתים שהוקמו ללא היתר ובניגוד לחוק על אדמות מדינה פונו עצמית ע"י מסיג הגבול שניסה להשתלט על הקרקע בעקבות פעולות אכיפה של מפקחי החטיבה לשמירת הקרקע ברשות מקרקעי ישראל.

.themarker הירדנים מחכים לרכבת העמק
09/03/2016,  מאת: פורטל הכרמל

רכבת העמקמשרד התחבורה, באמצעות חברת נתיבי ישראל, הניח השבוע את פסי הרכבת האחרונים של רכבת העמק המיתולוגית, המחברת בין חיפה לגשר שייח' חוסיין נהר הירדן בעמק בית שאן. רכבת העמק תאפשר הובלת מטענים מעמאן לנמל חיפה

ש.א.א 1
תכנית מפורטת 356-0273458 אל ונסה
07/03/2016,  מאת: פורטל הכרמל

יוסף משלבהממונה על המחוז במשרד הפנים יוסף משלב ומתכננת המחוז ליאת פלד, קיבלו את תכנית מפורטת אל ונסה, משלב: "מדובר בשכונה עם פוטנציאל של 4500 יחידות דיור", תקוותנו שזו לא עוד תוכנית שדומה למפורטת ואדי אלפאש.

התכנון בקרבנו מהפכה ממסדית או שינוי מינורי
07/03/2016,  מאת: חליל חלבי

חליל חלביבהמשך למחאה החברתית בשנת 2011 ובעקבות מצוקת הדיור מתנהל בשנים האחרונות ניסיון להוביל שינוי חברתי לסגירת פערים אשר יקל על כל אזרח השגת קורת גג במחיר סביר, החברה הערבית ואתה הדרוזית, סובלים במתכוון מהעדר תכנון

עשרות תושבים מורשעים בבנייה לא חוקית בכפרי הכרמל
03/03/2016,  מאת: פורטל הכרמל

רכס הכרמלבחודשים האחרונים בכל יום מורשע אחר באשמת בנייה ללא היתר בכפרי הדרוזים בכרמל, בין המורשעים בעלי עסקים שבית המשפט מטיל עליהם קנסות כבדים ופינוי השטח בפרק זמן קצר

משחקית אלואדי
שוב דחייה בהצבעה על רפורמה במיסוי מקרקעין
29/02/2016,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהפעם נוספת ועדת הכספים דחתה הצבעה על רפורמה במיסוי מקרקעין שנועדה לקצר את פרק הזמן הפוטר ממס שבח משנתיים לשנה אחת בלבד, יו"ר ועדת הכספים גפני דרש מאנשי אגף האוצר להגיע לרכך את החוק.

דרוזים מפגינים בירושלים כנגד צווי ההריסה
28/02/2016,  מאת: פורטל הכרמל

ארכיוןעשרות בני העדה הדרוזית הפגינו מחוץ ללשכת ראש הממשלה בירושלים, בדרישה לבטל את צווי הריסת הבתים שהוצאו כנגד צעירים שבנו בכפרים הדרוזים.

ועדת הכספים נרתמת לקדם את הפיצויים לדרוזים במפער הקישון
24/02/2016,  מאת: פורטל הכרמל

מפער הקישוןדיון סוער בוועדת הכספים שניסתה לשאול מדוע המדינה לא מכבדת הסכם עם בעלי האדמות שאדמותיהם הופקעו לפרויקטים לאומיים, מערכת פורטל הכרמל מלווה את המאבק מיומו הראשון, לסרטונים.

ש.א.א 1
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 106 - 140 מ 700

קניון אמין כיוף אמצעי

נדים קבלאן

סאמר והבה

ש.א.א 2מתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
טרביה ענק המזון עוספיה
טרביה ענק המזון עוספיה
מודעות פרסום