אזהאר גן 2
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

פאדי נטור

ד

תעופה

אמין כיוף חדש

מאוחדת דאליהסקר
מה אתם מעדיפים קולנוע או תיאטרון ?
 מאבק האדמות
בני עוספיה
המחסור בדיור בישוב הדרוזי מגיע לשיא
20/01/2016,  מאת: פורטל הכרמל

שכונה בעוספיהעקב אי קידום תכניות מפורטות במשך שנים ואי ניהול תקציבי תקין והסחבת שהעדיפו לנהוג בה האחראים משך שנים שהרשויות המקומיות לא פיתחו וניצלו משאבים, הביאה למצב הקיים של מחסור בדיור ומי שסובל אלה בעיקר הצעירים.

תחקיר שאולי יעיר אתכם לסכנה המידית
15/01/2016,  מאת: פורטל הכרמל

חגיתתחקיר רותם אברוצקי על מה שמתכננים באזור הכרמל וחגית, במאגרי הגז התגלו כמויות אדירות של נפט מסוג קונדנסט חומר מסרטן ונפיץ, חבית אחת שלו מזהמת פי 20 ויותר מחבית של נפט רגיל!, לסרטון

בג"ץ קיבל את עמדת הרשויות בעניין חגית דליה ועוספיה בחוץ
26/12/2015,  מאת: חנן חלבי

אתר חגיתבזמן שבאדמות מנסורה וגלמה עבר קו הגז באדמות הדרוזים, אתר חגית בקו אווירי מדליה ועוספיה פחות מ2 ק"מ, המועצות האזוריות כולל יוקנעם עתרו לבג"ץ, דליה ועוספיה בחוץ, בג"ץ קיבל את עמדת מועצה אזורית מגידו והחזיר לתיקונים את תכנית הפיתוח של מאגרי הגז

קניון אמין כיוף אמצעי
למה פהמי והמרכז הערבי לתכנון אלטרנטיבי מתנגדים לישוב הדרוזי החדש?
23/12/2015,  מאת: חסין חלבי

מפת הישוב שיוקםישיבה במרכז הערבי לתכנון אלטרנטיבי בהשתתפות העמותה להגנה על אדמות הכרמל, סיכמו להתנגד להקמת הישוב הדרוזי בחיטין ושהפתרון נמצא בהרחבת שטחי הכפרים הדרוזים.

וגיה:"שוב האזרח בעוספיה משלם מחיר כבד"
16/12/2015,  מאת: פורטל הכרמל

וגיה כיוףמליאת מועצת עוספיה הייתה אמורה להתכנס לאשר את מכתב משרד הפנים למתן סמכות לועדת הרחבת גבולות שיפוט של עוספיה לפי בקשת המועצה, וגיה:"חברי המועצה לא מבינים את האינטרס הציבורי".

תופעת הפלישות לאדמות מדינה הולכת ומתרחבת
15/12/2015,  מאת: פורטל הכרמל

השתלטות על שטח בטמרהתופעה נפוצה בישובים ובכפרים, אנשים מחליטים ביום בהיר אחד להשתלט על קרקעות האמורות לשרת את תושבי הכפר, בונים עליהם מבנים או מיזמים שונים וגוזלים למעשה את האדמות האלה מהציבור, בטמרה נרשמו 51 פלישות לאדמות מדינה, דבר שמעכב שיווק קרקעות לתושבים.

משחקית אלואדי
הבוקר החלה חפירת מנהרת יקנעם
13/12/2015,  מאת: חסין חלבי

צד אסם מנהרההתחלת חפירת מנהרת אסם התשבי שעוברת בכניסה לאסם ויוצאת בצד השני בצומת התשבי, המנהרה תחבר את כביש 6 למחלף הגדול שהולך ונבנה צפונה, על אדמות דאלית אל כרמל, אורכה של המנהרה יהיה כ-1.9 ק"מ.

מקלים על מבצעי עסקאות נדל"ן
01/12/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהאם עד היום רכישת מקרקעין, דירה או כל נכס אחר, היתה כרוכה בהגעה פיזית ללשכות הרישום של משרד המשפטים על מנת לקבל עותקים של נסח טאבו בתקליטור וכדומה, כעת ניתן יהיה לקבלם באמצעות האינטרנט מבלי לצאת מהבית.

מדוע תושבי דליה ועוספיה מוכרים אדמות לזרים?
25/11/2015,  מאת: חסין חלבי

עוספיהלפני קום המדינה בדאלית אל כרמל ועוספיה התגוררו דרוזים ומיעוט נוצרי בעוספיה, הדרוזים החזיקו קרוב ל 49 אלף דונם בכרמל ובעמק מפער הקישון, ככל שהשנים חולפות הדרוזים מאבדים את האדמות שלהם, יותר ויותר זרים מחזיקים באדמות בכרמל.

בני עוספיה
מדברים על תוכנית מתאר לדאלית אל כרמל
12/11/2015,  מאת: חסין חלבי, סמיר חלבי

תוכנית מתארמשרד מתכננים טובי אלפנדארי בשם מועצת דלית אל כרמל הציג מצגת שהציבור לא כל כך אהב, לסגור את התוכנית במצב הקיים, הצגה טובה, חבל שרק חלק קטן מהציבור הגיע לשמוע ולהשמיע, סרטונים

הטבה למוכרי קרקע פרטית מס שבח אחיד בשיעור 25%
08/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

הכרמלועדת הכספים אישרה הפחתת שיעור מס השבח שישולם ע"י בעלי קרקע פרטית שיוציאו אותה למכירה, שיעור המס יהיה אחיד ויעמוד על 25% מערך העסקה, לגבי קרקע שקיימת לגביה תכנית בנייה המתירה בנייה על הקרקע של 8 יחידות דיור לפחות ובפרקי זמן מוגדרים.

תגובת חוצה ישראל לדברי אמין ועמאר מנסור
03/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

מפער הקישוןחוצה ישראל: "לצערנו, הפרטים שנמסרו לכם אינם מדויקים, בלשון המעטה, ואלה הן העובדות, המשטרה שהגיעה למקום רצתה להרגיע את הרוחות וביקשה להפסיק את העבודות והחברה נענתה לבקשה, לדברי הזכיין, בהעתקת העצים, יש לו את כל האישורים הנדרשים".

משחקית אלואדי
אמין: "עבריינות בחסות המדינה"
02/11/2015,  מאת: חסין חלבי

עמאר ואמין מנסוראמין מנסור בעל חלקה 17 גוש 17172 בג'למה, מגדל באדמה עצי זית וצמחייה ירוקה, הוזעק הבוקר לצפות באחד המראות הבלתי נשכחים, איך קבלן הרס ועקר עשרות עצי זית בני עשרות שנים, הוגשה תלונה במשטרה, תגובת חוצה ישראל, סרטון

שוב דנים בהתנגדויות התושבים בתוכנית ואדי אלפאש
27/10/2015,  מאת: חסין חלבי

ואדי אלפאשתוכנית 356-0144261 חוזרת עם התנגדויות חדשות שלטענת המתנגדים התוכנית פוגעת בהם, הועדה שמעה את נציגי המתנגדים ובקרוב יוחלט אם לקבל את ההתנגדות או לדחותה, מסמך מפורט בהתנגדות.

לראשונה: מסד מידע גיאוגרפי לצרכי תכנון לרשויות המקומיות
19/09/2015,  מאת: פורטל הכרמל

כפרלרשות הועדות המקומיות יעמוד לראשונה מסד המרוכז במאות שכבות מידע גיאוגרפי נרחב לשימושן העצמאי לצרכי תכנון, תיאום תשתיות, שמירה על שטחים מוגנים, בדיקת תכניות ועוד.

משחקית אלואדי
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 141 - 175 מ 715

בני עוספיה

נדים קבלאן

עמאר מנסור

מאוחדת עוספיא

סאמר והבהמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
פלטיניום
פלטיניום
מודעות פרסום