מותקאל חלבי
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

פאדי נטור

מאוחדת דאליה

תעופה

אמין כיוף חדש

דסקר
מה דעתכם על התוכנית המפורטת האחרונה של אלוונסה?
 

אוזניות נגן MP3

מאבק האדמות
משחקית אלואדי
הדרוזים לא שותפים במאבק חגית
13/01/2014,  מאת: חסין חלבי

חגיתהבוקר מתחילים הדיונים בועדה המחוזית לתכנון ובנייה בחיפה בשתי התנגדויות של המפעלים הפטרוכימיים וצינור הגז, במגישי ההתנגדויות אין אף דרוזי, מי השתיק את הדרוזים בדליה עוספיה וראשי הרשויות

הדיון בועדה המחוזית בחיפה הסתיים
13/01/2014,  מאת: חסין חלבי, סמיר חלבי

תמונה לדוגמההדיון בועדה המחוזית בחיפה הסתיים, נציגי כל הערים הגיעו מסודרים ומצוידים בהמלצות בעלי מקצוע בנושא הגז והמפעלים הפטרוכימיים. מדאלית אל כרמל הגיעו בשביל ההצגה, עוספיה למרות האיחור בהגעה וגיה קיבל במה לדבר, בועדה עלה שהיום אתר חגית מזהם ופולט אוויר מסרטן.

תושבי הכרמל שימו לב כי נציגים במועצה אין לכם
08/01/2014,  מאת: חסין חלבי

חנה קופרמן ואיציק קיזמכר במועצת דליה ועוספיה חוץ מלדבר לא עשו דבר להיות שותפים מלאים במאבק אתר חגית, חנה קופרמן ואיציק קיזמכר הגיעו בדקה ה90 להסביר לרפיק מה מחכה לאזור, עוספיה יושנת.

קניון אמין כיוף אמצעי
"תשובה שהדליקה בפני נורה אדומה ותמונה מחרידה ומפחידה"
08/01/2014,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהאמין במכתב למהנדסת ועדת רכס הכרמל אזדהאר חביש, בעניין התנהלות התכנון והטענות שמפנה לועדה ובין היתר מציין עובדות חד משמעיות נתמכות בהצהרות שני עורכי דין ובדברי הממונה על המחוז.

נדחה: זכויות במקרקעין שהופקעו לייעוד ציבורי שלא מומש יוחזרו לבעליהן לאחר 15 שנים
08/01/2014,  מאת: יוסף חלבי

תמונה לדוגמההצעת החוק שנדחתה, נועדה לקבוע כי במקרה שבו לא נעשה שימוש במקרקעין בפועל לייעוד שנקבע בתכנית, או לצורך ציבורי אחר שאושר כדין, במשך 15 שנים מיום מתן תוקף לתכנית, יראו את ההפקעה כמבוטלת בתום 15 שנים

מי מנסה להכפיש את שמו של עו"ד וגדי כעביה?
05/01/2014,  מאת: יוסף חלבי

וגדי כעביהמכתב אנונימי שנשלח לראשי המועצות המקומיות ולאנשי ציבור בערבית בגנותו של עורך דין וגדי כעביה שמגיב ואומר:"רכס הכרמל מעולם לא יזמה ו/או מימנה תוכנית לשינוי ייעוד ולצערנו גם המועצות המקומיות אינן עושות כן".

קניון אמין כיוף אמצעי
חליל:"ראשי המועצות בכרמל לא לישון על זרי הדפנה"
03/01/2014,  מאת: חסין חלבי

צוות המאבקחליל חלבי מראשי העמותה להגנה על אדמות הכרמל שותף מלא למטה המאבק באתר חגית והפיכתו למפעלי זיקוק שיסכנו את כל האזור בכרמל הדרומי, חליל:"יש פה עניין שעלול לפגוע בנו ובאיכות חיינו"

נפתרה תעלומת מכתב הדרישה לרכישת קרקע
30/12/2013,  מאת: פורטל הכרמל

דליהבתחילת דצמבר חשפנו מכתב של הפארק הלאומי וחברה פרטית שהגיע לבעל קרקע בדליה, תופיק הפנה את העניין לראש המועצה שלא נשאר אדיש, ענת יציב:"הצעתנו אינה תקפה"

חשיפה: ברשויות מסתירים מידע מהציבור
18/12/2013,  מאת: חסין חלבי

חגיתמשמעות של פרטי תכנית תמ"א 37/ 2 מאפשרת להקים מפעלים פטרוכימיים בדלת האחורית של כל אזור הכרמל וחוף כרמל, צו השעה מחייב את תושבי האזור להתעורר ולהגיש התנגדויות מיד, לחשיפה.

ש.א.א 1
מי עומד מאחורי המכתב עם הלוגו של הפארק שנשלח לבעלי קרקעות מהכרמל?
08/12/2013,  מאת: חסין חלבי

תופיקאיש הציבור תופיק אחד המכירים טוב את נושא האדמות בכרמל ובעמק נחשף למכתב של חברה פרטית ולוגו של הפארק הלאומי שמציע לבעל חלקה באלואנסה לרכוש את האדמה שלו, עכשיו כולם מתנערים מהמכתב.

מדוע וגיה ורפיק לא השתתפו במחאת חגית בירושלים? סרטונים
12/11/2013,  מאת: סמיר חלבי

תמונה לדוגמההמועצה הארצית לתכנון ובנייה דנה בהקמת מפעל פטרוכימי באזור חגית, מעל אלף משתתפים הפגינו מחוץ לועדה, הדרוזים היחידים שלקחו חלק חליל, זוהדי, אחמד, כאמל, סלימאן ופורטל הכרמל. לכתבה

האם וגיה ורפיק יקחו חלק במאבק הגז בחגית?
10/11/2013,  מאת: פורטל הכרמל

חוות חגיתביום ג' 12/11/2013צפויה המועצה הארצית לדון בתכנית המתאר ההרסנית להקים מתקני הגז בחגית, במשך כל התקופה הרבה דיברו ולא עשו כלום, חוץ מחברי העמותה להגנה על האדמות, זה הזמן להתגייס למען הכרמל שלנו.

קניון אמין כיוף אמצעי
חדשות טובות בעניין אתר חגית
06/11/2013,  מאת: פורטל הכרמל

מהדיוןועדת הפנים: "לא לאשר את תוכנית הקמת מתקני הגז היבשתיים, אלא אך ורק לאחר אישור הכנסת ודיון בחלופות הים והיבשה באופן מעמיק ומפורט, ואם לא יעשו כך נשנה את החקיקה", חליל חלבי היה שם.

מטה מאבק כרמל מנשה בתגובה להחלטת בג"ץ
16/10/2013,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהמטה מאבק כרמל מנשה: "בג"צ קבע שהעתירה מוקדמת והוגשה קודם זמנה, נערכים למאבק במועצה הארצית לתכנון ולבניה, מטה מאבק כרמל מנשה קורא לתושבים ולרשויות להתגייס במשנה מרץ במאבק להצלת הכרמל".

אכזבה למטה המאבק בחגית
15/10/2013,  מאת: פורטל הכרמל

ההפגנהבג"צ דחה על הסף עתירות נגד החלטת המועצה הארצית לתכנון ולבניה לבחור באתר "חגית" שבצפון כאחד מהמתחמים היבשתיים להמשך הליכי התכנון להקמת מתקני הטיפול בגז הטבעי שהתגלה מול חופי ישראל.

משחקית אלואדי
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 211 - 245 מ 702

ש.א.א 1

נדים קבלאן

סאמר והבה

ש.א.א 2מתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
אלבסאתין סנטר
אלבסאתין סנטר
מודעות פרסום