קנאפה גאלב
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

אמין כיוף חדש

מאוחדת דאליה

ד

תעופה

פאדי נטורסקר
מה אתם מעדיפים קולנוע או תיאטרון ?
 מאבק האדמות
משחקית אלואדי
وقفة احتجاج ضد المحاكمة المُجحفة بحقّ المشايخ الدروز
20/03/2014,  מאת: פורטל הכרמל

دفاعا عن حقّ مشايخنا في زيارة الأماكن المقدّسة والتواصل مع أهلنا في الدول المجاورة نجتمع للتعبير عن  احتجاجنا على المحاكمة وعن تضامننا مع المشايخ وتأييدا لحقهم وحقنا

ראשי הרשויות ומטה המאבק מחריפים את המאבק
19/02/2014,  מאת: חסין חלבי

הפגנהבמועצה האזורית מגידו התקיימה ישיבה בה לקחו ראשי הרשויות באזור בעניין המאבק באתר הפטרוכימי בחגית, רפיק חלבי ווגיה כיוף נרתמים כחלוצים ראשיים במאבק. לפרטים

מטה המאבק כרמל מנשה הגיש 3000 השגות נגד מתקן הגז בחגית
04/02/2014,  מאת: פורטל הכרמל

החתמותכ-3,000 השגות אישיות של תושבי האזור וישראל הוגשו למועצה הארצית לתכנון ובניה נגד הקמת מתקן לטיפול בגז באתר חגית (תמ"א 37/2 ו- 37/ח)

משחקית אלואדי
נציגת משרד האנרגיה "האתר חגית הוא האתר המועדף"
01/02/2014,  מאת: פורטל הכרמל

דורית הוכנרהועדה המחוזית מרכז בדיוני תמ"א 37/ ח בנושא צנרת הקונדנסייט המזהמת, גדעון לרמן המתכנן הראשי ודורית הוכנר "אתר חגית הוא המועדף", חשוב לשים לב ל להחלטה 37/ 2 העברת עוד צנרת גז באותן אדמות.

ממשיכים להתנגד ומחתימים במרכז דליה
25/01/2014,  מאת: סמיר חלבי

תמונה לדוגמהבשבת הוקם דוכן מרכזי בצמוד לקונדיטוריה שפיק בדאלית אל כרמל, שרשרת בכירים ומומחים שהגיעו במיוחד להסביר לציבור משמעות ההתנגדות כנגד אישור הקמת מפעל פטרוכימי באזור חגית

ועדת הפנים של הכנסת תומכת בעמדת הרשויות ומטות המאבק
22/01/2014,  מאת: סמיר חלבי

ועדת הפניםבדיון על מתקני הגז שהתקיים בועדת הפנים בראשות ח"כ מירי רגב בפעם השלישית, השתתפו חברי מטה המאבק מישובי הכרמל, חברי ועדת הפנים של הכנסת תומכים בעמדת הרשויות ומטה המאבק הציבורי למצות את הטיפול המלא של הגז הטבעי בים.

קניון אמין כיוף אמצעי
וגיה:"לדרוש מאונסקו לבטל את השטח הביוספרי בכרמל"
20/01/2014,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהראש מועצת עוספיה וגיה כיוף אומר שהקמת הפרויקט המסוכן באתר חגית זה לבטל את הכרת אונסקו בהכרזתו על מתחם הכרמל הדרומי כשטח ביוספרי. לפרטים

לא צריך לחכות לפצצה אטומית,סרטון
18/01/2014,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהביוזמת פורטל הכרמל, העמותה הציבורית להגנה על האדמות והמועצות באזור, מומחים ובעלי מקצוע בעניין הגז, מפעלים פטרוכימיים וסביבה הגיעו למרכז תרבות בדליה להרצות בפני הציבור על הסכנות הכרוכות ולהחתים על ההתנגדויות.

בשבת מגיעים לשמוע על הסכנות של הקמת אתר חגית
17/01/2014,  מאת: פורטל הכרמל

מאבק בחוות הגזתושבי הכרמל לא לשכוח, מתכנסים בשבת 18-1-2014 בשעה 17:00 בבניין מרכז תרבות בדליה לשמוע על המורכבות והסכנה העתידית ולחתום על התנגדויות שצריכים להיות מוגשים עד אמצע חודש ינואר למועצה הארצית לתכנון ובנייה.

קניון אמין כיוף אמצעי
תושבי דליה עוספיה באים להסביר לכם על הגז
15/01/2014,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמההמועצות המקומיות והעמותה הציבורית להגנה על אדמות הכרמל ומטה המאבק מתכנסים בשבת 18-1-2014 בשעה 17:00 בבניין מרכז תרבות בדליה לתת רגע על המורכבות והסכנה העתידית, הגעתכם חשובה ביותר.

האנשים שעושים יותר מכל גוף אחר
14/01/2014,  מאת: פורטל הכרמל

חברי העמותההעמותה הציבורת להגנה על אדמות הכרמל פועלת נושמת וממשיכה להשתתף בלימוד והכרת מצב התכנון הקיים בישראל ובכפרים הדרוזים, בעניין חגית העמותה היחידה שהתנגדה.

בדליה משחקים בבריאות הציבור
13/01/2014,  מאת: חסין חלבי, סמיר חלבי

ועדהעל ראש מועצת דליה רפיק להגיד לתושבים את כל האמת ולא לשקר אותם, לאחר דיון מרתוני בועדה המחוזית בעניין הגז בחגית וגיה כיוף מצליח להגיד את משפט המפתח, הציבור בכרמל נדרש עכשיו ליותר עירנות כי הנציג שלכם עכשיו עסוק בפיסבוק

קניון אמין כיוף אמצעי
"אני מתכוון להוביל את המאבק נגד מסוף הגז בחגית"
15/01/2014,  מאת: חסין חלבי

תמונה לדוגמהמועצה אזורית מגידו וראש המועצה הנכנס מובילים התנגדות נחרצת לחלופה המוצעת בחגית, איציק חולבסקי  הקים ועדת היגוי של בעלי תפקידים במועצה להוביל את המאבק בשיתוף עם מטה המאבק הציבורי של תושבי מגידו והרשויות הנוספות.

הדרוזים לא שותפים במאבק חגית
13/01/2014,  מאת: חסין חלבי

חגיתהבוקר מתחילים הדיונים בועדה המחוזית לתכנון ובנייה בחיפה בשתי התנגדויות של המפעלים הפטרוכימיים וצינור הגז, במגישי ההתנגדויות אין אף דרוזי, מי השתיק את הדרוזים בדליה עוספיה וראשי הרשויות

הדיון בועדה המחוזית בחיפה הסתיים
13/01/2014,  מאת: חסין חלבי, סמיר חלבי

תמונה לדוגמההדיון בועדה המחוזית בחיפה הסתיים, נציגי כל הערים הגיעו מסודרים ומצוידים בהמלצות בעלי מקצוע בנושא הגז והמפעלים הפטרוכימיים. מדאלית אל כרמל הגיעו בשביל ההצגה, עוספיה למרות האיחור בהגעה וגיה קיבל במה לדבר, בועדה עלה שהיום אתר חגית מזהם ופולט אוויר מסרטן.

משחקית אלואדי
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 211 - 245 מ 715

משחקית אלואדי

מאוחדת עוספיא

נדים קבלאן

סאמר והבה

עמאר מנסורמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
קניון מנסור סנטר
קניון מנסור סנטר
מודעות פרסום