מותקאל חלבי
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

אמין כיוף חדש

פאדי נטור

ד

תעופה

מאוחדת דאליהסקר
האם אתם בעד קיצור החופש לילדים?
 

מטען טלפונים מהיר 3 יציאות

מאבק האדמות
משחקית אלואדי
שוב הרסו בית במגזר הערבי
26/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

הריסת הביתביתו של אזרח ישראלי תושב כפר קאסם נכה, נשוי פלוס שניים, נהרס הבוקר ע"י צוו של שר האוצר כחלון, מהעירייה נמסר שהם לא ידעו על כוונת השלטונות לבצע הריסה והופתעו מהמעשה, סרטון

הנשיא הבטיח לראשי הרשויות הערביות והדרוזיות להקפיא את צווי ההריסה
14/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

מפגש בבית הנשיאמאזן גנאיים יו"ר ועד ראשי הרשויות הערביות וראש עיריית סכנין, בשיחה לפורטל הכרמל, אומר: "ביקשנו את התערבות הנשיא ראובן ריבלין, אנחנו מחכים לבשורה טובה בנושא הקפאת צווי ההריסה".

הסרת חסמים ברישום המקרקעין
13/02/2017,  מאת: חסין חלבי

הכרמלהממשלה דנה בתכנית להפחתת הרגולציה והסרת חסמים בתחום רישום המקרקעין, הקמת צוות בין משרדי, שייתן דעתו למציאת פתרונות לרישום זכויות במקרקעין ובבתים משותפים שלא נרשמו בעבר וכעת ישנם קשיים ברישומם.

קניון אמין כיוף אמצעי
חוק תכנון ובנייה כרשת עכביש
12/02/2017,  מאת: חליל חלבי

הכרמלהמדינה כולה בידי כ30 משפחות, אז מה ייקחו את הרכוש של אותם משפחות ויחלקו לכלל הנצרכים במדינה, בשנה האחרונה נשפטו חיילים משוחררים דרוזים ונקנסו בסכומים גדולים שהגיעו עד 2 שני מיליון ו800 אלף ₪.

צריך שוויון בבניה לפני שוויון בהריסה
11/02/2017,  מאת: כמיל כיוף

אדמותהממשלה טוענת שהיא רוצה לעשות אכיפה שווה בין כלל האזרחים בעניין הבנייה הלא מאושרת במגזר הערבי ובמגזר היהודי כאחד, ועל כן התחילה ליישם את צווי ההריסה בסיטונאות כפי שכולם יודעים.

תכנית מפורטת שכונת אלואנסה לאחר תיקון מתחשבת במקורבים
08/02/2017,  מאת: חסין חלבי

תמונה לדוגמהמפורטת אלואנסה סקעב מספר 356-0273458 המתוקנת שיפרה ומגיע שאפו למועצה אבל מצד שני היא אוכלת את כל האדמות של האנשים שלא מקושרים, מה עם הבטחות רפיק ווהבה?

קניון אמין כיוף אמצעי
גזר דינו של נאשם שבנה בית בשטח של 68 מ"ר על קרקע חקלאית
04/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמההנאשם הורשע בעבירה של ביצוע עבודות בנייה הטעונות היתר ושימוש, ללא היתר, לפי 204 (א) ו- (ג), לחוק התכנון והבנייה.

הפקיעו את האדמות לדרוזים ולא שילמו
01/02/2017,  מאת: אמלה חלבי

כפר דרוזי

ח"כ אבו מערוף מתנגד לחוק הפיצויים עבור הפקעת אדמות, סאלח טריף כבעל אדמה שהופקעה "מסרבים לתת לנו קרקע חלופית למרות שהבטיחו לנו" דיון בהצעת חוק למתן פיצויים לבעלי הקרקעות שאדמותיהם הופקעו, התנגדות מקיר לקיר.

היתה טעות לפנות את מאחז עמונה
01/02/2017,  מאת: חסין חלבי

עמונהכאשר אנו מדברים על חוק והחלטת בג"ץ בעניין עמונה מגלים נימה של אכזבה כולל של ממשלת ישראל שלא יודעת לקחת את התושבים למקום בטוח גם כשמדובר ביהודים.

משחקית אלואדי
נשיא ביהמ"ש המחוזי בת"א איתן אורנשטיין: "מסוכן למסור דירות בלי טופס 4"
29/01/2017,  מאת: פורטל הכרמל

הכרמלנשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב השופט איתן אורנשטיין יוצא נגד התופעה לפיה יזמים וקבלנים מאכלסים דירות טרם קבלת טופס האכלוס הרשמי טופס 4 תוך שהם מנצלים את מצוקת הרוכשים.

אינתיפאדה במגזר הערבי בהנהגת העדה הדרוזית
25/01/2017,  מאת: סמיר חלבי

מג'ארבכפר הדרוזי מג'אר שחיים בו מוסלמים ונוצרים כולם דוברי ערבית, קם עידן חדש של התאחדות והתלכדות למען קיומם במדינת ישראל, הפעם דגל ישראל נעלם מההפגנה.

מתח רב בכפרים הדרוזים בעקבות צווי ההריסה
20/01/2017,  מאת: חסין חלבי

דרוזיםישיבות מתמשכות של ראשי הרשויות הדרוזיות וההנהגה הדתית הדנות איך ניתן להתמודד עם ריבוי מספר צווי ההריסה בזמן שראש היחידה לאכיפת בנייה לא חוקית עו"ד אבי כהן גר בבית לא חוקי. לדברים

ש.א.א 1
הקפאת צו הריסת ביתו של ראמז זיאן בירכא
17/01/2017,  מאת: פורטל הכרמל

ירכאהיועץ המשפטי לממשלה נענה לבקשות שיח' מוופק טריף ווהב חביש והסכים להקפיא את צו ההריסה, שהוציא בית המשפט המחוזי בחיפה, נגד ביתו של ראמז זיאן מירכא.

קבלת ההיתר אינה בהישג יד
17/01/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהדחיית בקשה להארכת מועד לביצוע צו הריסה לבית מגורים בן שתי קומות שנבנה ללא היתר, בקשה להארכת מועד ביצוע צו הריסה בהתאם לסעיף 207 לחוק התכנון והבנייה.

שוב רמאות מקרקעין בכרמל
09/01/2017,  מאת: חסין חלבי

אדמות בכרמלפורטל הכרמל חושף בפני הגולשים את שיטת הרמאות, בה משתמשים מקומיים בחסות אנשי מפתח, שפועלים יחד לנשל ציבור שלם מאדמותיו, שלטונות החוק ובתי משפט מתריעים.

ש.א.א 1
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 36 - 70 מ 701

קניון אמין כיוף אמצעי

סאמר והבה

נדים קבלאן

ש.א.א 2מתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
אלבסאתין סנטר
אלבסאתין סנטר
מודעות פרסום