מותקאל חלבי
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

מאוחדת דאליה

תעופה

פאדי נטור

ד

אמין כיוף חדשסקר
האם יש לכם חרדות ביום יום?
 פוליטיקה
קניון אמין כיוף אמצעי
חבר המועצה עאמר חסיסי רגוע מאוד
16/05/2016,  מאת: חסין חלבי

עאמר חסיסיהחישוק של רפיק מתנועת בוקרא במועצת דליה ממשיך להחזיק מעמד, עאמר חסיסי בראיון לפורטל הכרמל מדבר על מכבי והפועל איכות הסביבה ובני נוער ובעיקר על התרבות שלא הבנו מי מחליט להביא את הלהקות מבחוץ עאמר או רפיק?

מושב הקיץ של הכנסת מתחיל
22/05/2016,  מאת: פורטל הכרמל
תעריפי הביוב שזינקו בדליה בתחילת השנה
15/05/2016,  מאת: חסין חלבי

דאליהתושבים משלמי הארנונה למועצה, שמרגישים עלייה משמעותית בתשלומים למועצה מתחילת השנה, מה שחברי מועצת דליה אישרו מבלי להתחשב במצב הסוציואקונומי הקיים, שבשמונים אחוז מהבתים אין מערכת ביוב, המשלמים משלמים והמתחמקים נהנים, לפרטים

משחקית אלואדי
בית המשפט שיחרר את וחיד זאהר שנחשד באיום על ראש מועצת עוספיה
11/05/2016,  מאת: פורטל הכרמל

מועצת עוספיהבית משפט השלום בחיפה שיחרר בערבות עצמית וערבות קרוב משפחה את וחיד זאהר תושב עוספיה בן 37 שנעצר אמש אחר הצהריים בחשד שמעט קודם לכן איים עם ראש המועצה וג׳יה כיוף, סמוך לבניין המועצה.

הוצאה לפועל ריביות שגויות ורוב החייבים לא מיוצגים
04/05/2016,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהבמקום מערכת שגובה חובות, רשות האכיפה והגביה מצטיירת כמי שמפילה את החייבים לבוץ עמוק יותר, אין-ספור טעויות, ריביות שגויות, החלפת זכאים בחייבים, כמעט 80% מהתובעים הם גופים גדולים כאשר רוב האזרחים כלל לא מיוצגים.

ויסאם סאחלי וכרמי מקלדה בלי התייפייפות
03/05/2016,  מאת: חסין חלבי

כרמי מקלדה וויסאם סאחליראיון מיוחד של יו"ר רשימת אלעין כרמי מקלדה שמדבר על הזגזוג של ביראני, עמדתו בעניין תאגיד המים והביוב והתכנון בואדי אלפאש ואלואנסה וסוגיית הזרים, ויסאם מבקש מסאמר שיכבד את חתימתו ואם יש לו חשד בדבר מה שיפנה למשטרה, סרטון

משחקית אלואדי
יוסף נסראלדין "הגיע הזמן שהתקציב למגזר הדרוזי יהיה בבסיס תקציב המדינה"
02/05/2016,  מאת: פורטל הכרמל

יוסף נסראלדיןיו"ר התנועה הדרוזית ציונית בישראל יוסף נסראלדין, פונה לראש הממשלה בנימין נתניהו ודורש ליישם את החלטת הממשלה משנת 1987 מספר 373 המדברת על שוויון בין הישובים הדרוזים לישובים העבריים הדומים גאוגרפית ודמוגרפית.

רשימת אלעין הגישה את התפטרות סאמר ביראני מהמועצה
02/05/2016,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמה

יו"ר רשימת אלעין כרמי מקלדה וחבר הרשימה ויסאם סאחלי, הגישו למועצה מכתב התחייבות והסכם שמחייב התפטרות כהליך דמוקרטי ולחייב את סאמר ביראני למלא אחרי ההסכם שחתם עליו, לא פעם בדאלית אל כרמל היו הסכמים בעל פה ולא כובדו.

ח"כ איימן עודה המשטרה מתעלמת כשמדובר בהרוגים ערבים
27/04/2016,  מאת: פורטל הכרמל

אקדחבעקבות הקטטה בה נהרגו שני תושבי אעבלין בשנות ה35 ו ה 40, חבר הכנסת איימן עודה מתקומם ומגנה את תופעת האלימות הגואה בכפרים הערביים בישראל, שקשה להתעלם ממנה, רק לפני מספר ימים נהרג עוד אדם במשולש.

משחקית אלואדי
וגיה כיוף ימלא את מקומו של גבר חמוד זמנית
24/04/2016,  מאת: פורטל הכרמל

חמוד גברבעקבות התפטרותו של ג׳בר חמוד ראש מועצת סאג׳ור ויו״ר הפורום לראשי רשויות הדרוזיות והצ׳רקסיות מתפקידו כיושב ראש הפורום, התקיימה ישיבה דחופה הלילה ביישוב מגאר אשר נכחו בה רוב חברי הפורום.

הנזק הכספי שגרם ד"ר רמזי חלבי לרשות
22/04/2016,  מאת: פורטל הכרמל

יוגב שרביט, תומר אביטלתומר אביטל עורך מאה ימים של שקיפות ויוגב שרביט עורך המדד המוניציפלי, חושפים את רשימת ראשי הרשויות שגרמו נזק כספי גדול לרשות בראשה עמדו, ד"ר רמזי חלבי גרם לנזק של 14,580,000, לתחקיר הנמלה, הפיל והכיס הציבורי.

ירכא ואבו סנאן בין החותמות לשוויון נשים
24/04/2016,  מאת: פורטל הכרמל

 

כנס ראשי רשויותעמותת "נשים נגד אלימות" ועמותת "אלזהראא" יזמו לכינוס בהשתתפות ראשי רשויות במטרה לחזק את מעמד הנשים בחברה הערבית לקדם אותן ולהשליט שוויון בהקשר לקבלת נשים לעבודה ברשויות המקומיות.

קניון אמין כיוף אמצעי
מה שבר את גבר חמוד שריפת הרכב או החקירות?
24/04/2016,  מאת: פורטל הכרמל

הפורוםמאז פוצל פורום ראשי הרשויות הדרוזיות בעכו באוקטובר 2015, גבר נמצא בלחץ ובעצם הדברים לא מתקדמים בכפר הדרוזי בכל מה שקשור לתקציבים שהיו אמורים להגיע מלשכת ראש הממשלה, היום גבר הודיע על התפטרותו מיו"ר חצי הפורום.

רשימת אלעין הדיחה את חבר המועצה סאמר ביראני
23/04/2016,  מאת: פורטל הכרמל

רשימת אלעיןבישיבה של חברי רשימת אלעין שהוביל כרמי מקלדה, רשימה שזכתה במנדט אחד בבחירות האחרונות למועצת דאלית אל כרמל, החליטה פה אחד לבקש מסאמר ביראני לפנות את מקומו, במקומו יכנס ויסאם סאחלי.

הקשר בין גביית הארנונה לגובה מענק האיזון ברשויות
23/04/2016,  מאת: פורטל הכרמל

הכרמלמענקי האיזון שניתנו לרשויות מקומיות ביחס להכנסות מארנונה מחדדים את התלות של חלק גדול מהרשויות במענקי איזון, בחלק מהרשויות שיעור מענקי האיזון גבוה ב- 200% ומעלה מההכנסות מארנונה.

משחקית אלואדי
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 281 - 315 מ 3700

קניון אמין כיוף אמצעי

סאמר והבה

נדים קבלאן

עמאר מנסור

מאוחדת עוספיאמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
טרביה ענק המזון עוספיה
טרביה ענק המזון עוספיה
מודעות פרסום