רימה זהר אלדין
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

פאדי נטור

מאוחדת דאליה

ד

אמין כיוף חדשסקרפוליטיקה
קניון אמין כיוף אמצעי
מועצת דליה מעקלת למשלמים ועוזבת את החייבים הגדולים
20/04/2017,  מאת: חסין חלבי

עיקולהניצול הבלתי מוסבר של מועצת דאלית אל כרמל לתושבים, ששולחת להם עיקולים על החשבון השוטף שלא חייבים, המועצה גורמת עוגמת נפש לציבור, מה עם החייבים הכבדים?

עוספיה רגע אחרי פירוק האיחוד, סרטונים
20/04/2017,  מאת: פורטל הכרמל

מהחגיגה בעוספיהעוספיה חוגגת ורוקדת דאז, שוחחנו  עם חכ"ל שכיב שנאן, וג'יה כיוף, עמאד שכידם, סאבו סקר, שבל עזאם, סמירה עזאם, פרג' זאהר, פהמי חלבי ועוד.

كتاب عاجل ومفتوح للسيد وجيه كيوف
18/04/2017,  מאת: المحامي كميل منصور

المحامي كميل منصورتحية عسفاوية وبعد, الموضوع : مجمع المياه, على أثر اهمية الموضوع, قررت التوجه اليك بكتابي هذا العاجل والمفتوح.

קנאפה גאלב
ח"כ עמאר:"אני לא אחד שברח בזמן הצבעה"
13/04/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהח"כ חמד עמאר שנמצא עדיין בטיפולים בבית חולים מאז נפגע בראשו, היחיד שניסה לעורר את השטח נגד אישור חוק קמיניץ,"אני לא אצהיר הצהרות ריקות מתוכן אצהיר הצהרות שאני יכול לעמוד בהן".

רפיק: "אני אומר לתושבים אני לא מאושר מהתקציב הזה"
12/04/2017,  מאת: חסין חלבי

רפיק חלביראש מועצת דאלית אל כרמל רפיק חלבי מתייחס לאישור התקציב וללחץ משרד הפנים, לדברים של כרמל נסר אלדין, לדברי ח"כ סמוטריץ' ולחובות התושבים למועצה, רפיק:"תן לי 50% מחובות התושבים ואני أبو زيد خالي". סרטון

"מה שקורה במועצת דליה אומר דרשני"
12/04/2017,  מאת: חסין חלבי

תמונה לדוגמהבעקבות אישור תקציב מועצת דאלית אל כרמל בנסיבות שהובאו למליאה מרזוק קדור מבין שהתקציב הזה הוא פגיעה בזכות הציבור ואומר:"אני חושב שהחברה חסרי ניסיון, בהמשך לא נוכל להתמודד עם בעיות שנוצרו"

משחקית אלואדי
ח"כ סמוטריץ' בצלאל בראיון לפורטל הכרמל
11/04/2017,  מאת: פורטל הכרמל

חבר הכנסת סמוטריץ בצלאלח"כ בצלאל סמוטריץ' מסביר את הדברים שאמר בכנסת בעניין התכנון והבנייה בדאלית אל כרמל, ח"כ סמוטריץ':"את החוק הוביל משרד האוצר של כחלון חבר מפלגתו של חסון" סרטון

האדי חלבי ויוסף חדיד נמנעו מלהצביע על תקציב מועצת דליה 2017
11/04/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהמועצת דליה אישרה תקציב ברוב של חמישה, שלושה הצביעו נגד ושניים נמנעו, חוק העזר לא עלה, רפיק בסיס וסאמר ביראני נעדרו מההצבעה.

כרמל: "למה נרדמנו בשמירה?"
10/04/2017,  מאת: חסין חלבי

כרמל נסראלדיןכבר ב2015 כרמל נסר אלדין במכתב לרפיק הזהיר "אל תכנס לתכנית מתאר" כרמל אחרי אישור חוק קמיניץ מביא פתרון וקורא לראשי המועצות לא להיות מצורעים ולהסתכל לתושבים בעיניים.

קנאפה גאלב
מועצת דליה מגישה תקציב וחוק עזר הזוי לשנת 2017
11/04/2017,  מאת: חסין חלבי

מועצת דלית אל כרמלמליאת מועצת דאלית אל כרמל הולכת לאשר תקציב שיקרע את כיסו של התושב ויגדיל את הגירעון הכללי, בתקציב 2017 יש גירעון של 15 מיליון ₪, בנוסף החברים מתבקשים לאשר חוק עזר איכות סביבה שלא עונה על המצב.

וגיה כיוף לתושבים למתנגדים ולשיח'ים להקשיב
06/04/2017,  מאת: חסין חלבי

וגיה כיוףראש מועצת עוספיה וגיה כיוף בין הבודדים שהבין והתייחס בראיון לפורטל הכרמל לאן מוביל חוק קמיניץ לאכיפת בניה שאושר בכנסת בהצבעה שניה ושלישית, וגיה:"אני שואב את הכוח מהבוחר שנתן בי אימון ולא מאלו שמנסים לעלות טרמפ פוליטי על חשבון בריאות הציבור".

נתניהו מברך "מדינה אחת, חוק אחד ואכיפה אחת"
05/04/2017,  מאת: פורטל הכרמל

בנימין נתניהו ראש הממשלה בנימין נתניהו רגע אחרי אישור חוק קמיניץ להגברת האכיפה, הודה לח"כ דוד אמסלם יו"ר ועדת הפנים בכנסת ומנכ"ל משרדו אלי גרוניר, על זה שסייעו בהעברת החוק.

אולמי שפיק
חוק קמיניץ אכיפת הבנייה עולה להצבעה
05/04/2017,  מאת: פורטל הכרמל

הרסלא משנה מה יצביעו הח"כים הדרוזים, זה כבר מאוחר, חוק אכיפת הבנייה שמוביל השר כחלון וקמיניץ עולה להצבעה בעיצומה של הפגרה, הדרוזים נרדמו ומובילי החוק רושמים הצלחות.

איפה היו איוב אכרם וחמד?
03/04/2017,  מאת: חסין חלבי

הדיון בוועדת הפניםמישהו עשה מחטף בועדת הפנים בעניין התכנון והבניה בכפרים, היחידים שהגיעו לדיון אנשי דליה וח"כ אבו מערוף, היום יפגשו שיח' מוופק טריף ווגיה כיוף עם קמיניץ, חליל: "מי שצריך להרים את היד לא הגיע".

ועדת הפנים אישרה אכיפת חוקי התכנון והבניה
02/04/2017,  מאת: פורטל הכרמל

הכרמלועדת הפנים אישרה לקריאה שניה ושלישית את הרפורמה באכיפת חוקי התכנון והבניה חוק 109 במטרה לבלום תופעת הבניה הבלתי חוקית בכפרים, החוק יאפשר הטלת קנסות כספיים מנהליים במקום הליך משפטי.

קנאפה גאלב
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 71 - 105 מ 3715

קנאפה גאלב

מאוחדת עוספיא

סאמר והבה

נדים קבלאן

עמאר מנסורמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
קניון אמין כיוף
קניון אמין כיוף
מודעות פרסום