רימה זהר אלדין
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

פאדי נטור

ד

אמין כיוף חדש

מאוחדת דאליהסקרפוליטיקה
קנאפה גאלב
רפיק בין רשת עתיד לכביש 672 שום דבר לא נכון
11/01/2017,  מאת: חסין חלבי

תמונה לדוגמההאופוזיציה ביקשה תשובות הקשורות לרשת עתיד וכביש 672, רפיק שוב התחכם בתשובות, שלפנו מהארכיון שרפיק לא הביא שום פרויקט תשתיתי חדש וכל הככרות תוכננו במועצה הקודמת.


למה הציבור בחר נציגי ציבור, שייצגו אותו במליאת המועצה? חברי האופוזיציה, חמישה במספר, מרזוק קדור, חסיב והבה, סאמר ביראני, האני חדיד, שמס חסון, העבירו דרישה לכנס את מליאת המועצה לישיבה לא מהמניין לקבלת תשובות בעניין רשת עתיד הפועלת בדליה ומדוע המועצה הסכימה להעביר את אחזקת כביש ראשי 672 לאחריות הרשות, תמורת סכום זוטר שקיבלה המועצה לבניית ככרות שכבר תוכננו ב2010.

תזכורת לדיווח מתאריך 1.1.2010 ממלא מקום ראש המועצה כרמי מקלדה יזם פגישה עם שר התחבורה שהגיע למליאת מועצת דליה, במפגש סוכם שיבנו ארבע ככרות חדשים ויושקע סכום של  10 מליון ש"ח בתשתיות הכביש הראשי 672, יפתח המכרז לתחבורה ציבורית בכרמל.

איוב קרא, ישראל כץ, כרמל נסר אלדיןדאז כבר הוחלט לבנות 4 ככרות ליד המועצה, ליד בית הקברות, ובכביש הראשי ואדי אלפש 2 ככרות. לינק לכתבה הנ"ל בקישור הכחול: 1-1-2010

רפיק בתשובה הלילה לחברי המועצה אמר, שהוא לא חתם שום הסכם ושבכוונתו ללכת לערכאות משפטיות, גזבר המועצה עדואן עדואן טען במליאה שהמועצה הקודמת היא זו שהסכימה להעביר את הכביש לשליטתה, לפי מה שאנחנו רואים בארכיון פורטל הכרמל שזה לא נכון.

מרזוק קדור יחד עם שאר החברים באופוזיציה ביקשו לקבל הסבר לגבי רשת עתיד שהפרה אימונים ולא עמדה בתנאי חוזה ההתקשרות עם המועצה, הפרת אימונים לגבי רישום תלמידים לא תושבי דאלית אל כרמל שבאו מכפרים אחרים, והפרת הסכם שהיה אם הבגרות יורדת בשני אחוזים מהמצב הקיים זה יחשב כהפרת חוזה.

רפיק למליאה הלילה בעניין רשת עתיד, "רישום התלמידים שהופיעו לא עבר דרך אגף חינוך, אני אבקש לזמן ישיבה עם הנהלת עתיד במליאת המועצה".

נתבי ישראלבעניין העברת כביש 672 לאחריות המועצה המקומית, רפיק טען בפני המליאה שהוא לא חתם עם נתיבי ישראל על שום הסכם ושבכוונתו ללכת לערכאות משפטיות .

מרזוק "אני אמרתי שרפיק מזלזל באינטלגנציה של חברי המועצה, מאז שנכנס למועצה אומר שילך לערכאות משפטיות ולא עשה דבר, בעניין רישום התלמידים (לא של דליה) ברשת עתיד אם זה נכון מה שאמר רפיק זו עבירה חמורה, אנחנו נמשיך לדאוג לאינטרס הציבורי בדאלית אל כרמל".

מרזוק: "דליה הפסידה הרבה כסף בגלל עתיד, יש דברים חמורים והרשאות תקציביות שלא מומשו ועוד, הם לא עושים כלום בכסף שמקבלים ולא עומדים בהתחייבויות שלהם, אני רוצה לעורר את האנשים בדליה לסוגיה כי מדובר בילדים של כולנו".

חסיב והבה הציג בפני המועצה התכתבות עם נתיבי ישראל בה מצוין שאין קשר בין נתיבי ישראל לקטע כביש 672 העובר בדאלית אל כרמל

מישיבת המליאה נעדרו והבה והבה, מועין חלבי והיועץ המשפטי של המועצה.

תיכון עתיד

לדיווח דאזבני עוספיהקנאפה גאלב


משחקית אלואדי
  הוספת תגובה  הוספת תגובה    שתף בפייסבוק  שתף בפייסבוק    הדפסה גירסה להדפסה      שלח לחבר שלח לחבר  

תגובות (13)
 13 דלואני
מאת דלואני, ב- 14-01-2017, 18:19
כל מי שכתב תגובה כאן ממשפחת קדור או משתייך אליה מה נכתב זה לא נכון רפיק לא בא לעשות בשבילו אלא לעשות למען כולם אין קשר למשפחתו תרגיעו בבקשה .
 12 די למשחקים
מאת עניין רפיק, ב- 12-01-2017, 15:34
הגיע הזמן שתנוח בבית אדון רפיק חלבי אתה רק פוגיע בתושבים של הכפר הזה  
נמאס לאנשים ..כל אחד יושב על הכסא הזה חושה שהוא אלוהים הגיע הזמן לגיד  
לך אדון רפיק להתראות
 11 תגידו לרפיק די
מאת תושב, ב- 12-01-2017, 10:03
תפסיק לזלזל בתושבים תפסיק לזלזל בתושבים  
תפסיק לזלזל בנציגי התושבים 
יש גבול יש גבול  
ואתה עברת כל גבול
אולמי שפיק
 10 אכזבה בגדול
מאת חלבי, ב- 11-01-2017, 21:37
המציאות כואבת מאוד
 9 تحياتي لمرزوق قدور والمعارضه
מאת وهباني, ב- 11-01-2017, 17:59
اصبح المجلس ملك رفيق وعائلته لا يهم مصالح الناس للاسف وضع مزري
 8 מרזוק
מאת משפ. חה קט ה, ב- 11-01-2017, 17:42
מרזוק קדור ממשיך לגלות את הלוקשים של רפיק .רפיק לא עניני בתשובות שלו
בני עוספיה
 7 פיסבוק
מאת חלבי שריף, ב- 11-01-2017, 17:38
רפיק תם ונשלם הביתה ביזיון אחד גדול פורטל הכרמל מפרסם תגובה סימו לב איך רפיק מתחיל לצחק בפספוק ורלהביץ סרטונים אני עוקב תנסו גם אתם
 6 هيك بلد بدها هيك
מאת عيسمي, ב- 11-01-2017, 17:20
هذا ما يلائم ضمائر الناس في كرملنا الأشم هيك لمره تناسبنا
 5 המצב מדאיג
מאת פואד, ב- 11-01-2017, 15:01
יש חנו ראש מועצה תכנן גדול ויש לא איגו שעוד יחסל את הכפר הזה
קניון אמין כיוף אמצעי
 4 רפיק אשליה חלבית
מאת ג'ודי, ב- 11-01-2017, 14:28
רפיק הפך לבדיחה לא מצחיקה, מצד אחד מנסה להרשים אותנו בפרויקט האספלט-הכיכרות ומנגד מכריז שהכפר שלנו אידיליה חברתית דוגמא ומופת בעולם. נו באמת שכח את ההפגנות הצבעוניות נגד מנהלת אולטימטיבית כהגדרתו, שכח כמה רכבים נשרפו בכפר וכמה נזרקו רימונים על בתים וכמה יריות ירו על בתים, שכח לילה לבן והלשנה על ידידו סלמאן ושכח הבטחותיו להכניס אדמות הכפר לשטח השיפוט של הכפר ואת ה370 דונם טרם אושרו סופית. רפיק די נמאסת אם נתחיל להזכיר לך נשכחות תגלה כמה אשליה מכרת וכמה את כלומניק. נמאסת///.
 3 המצב מדאיג ביותר
מאת תושב, ב- 11-01-2017, 13:37
איך אפשר ככפר להתנהל בצורה הזו?
 2 רפיק מוכר לנו לוקשים
מאת מגדי, ב- 11-01-2017, 12:24
מתברר שרפיק רק מסבן אותנו בדרך העבודה שלא ובתקשורת שלמד ממנה כל החיים שלא למעשה עלפי ישיבת מליאת הרשות מאתמול רפיק הסכים כמעט עם כל מילה של מרזוק איך זה ומה קרה היום ולמה ניסה לעבוד על האנשים במשך כל התקופה הזאת אני מבין שסוף סוף נכנע והבין ששקרים דרכם קצרה והאמת בסוף יוצאת לאור מוריד קובעלחבר המועצה המבריק מרזוק קדור שמקיים תפקיד נבחר בצורה המקצועית ביותר ומעבר לכך כולנו מרזוק קדור קדימה לעבודה
אולמי שפיק
 1 כל הכבוד מרזוק
מאת מועין, ב- 11-01-2017, 08:45
מעמיד דברים על דיוקם נבחר שמכבד את עצמו נלחם למען כולנו כאשר כולנו רדומים כפר העוסק מסביב לשעון בפוליטיקה משפחתית ותו לו הגיע הזמן לפתוח עיניים ושהאינטגרל הציבורי ינחה אותנו מה שקורה היום מביש לגמרי תראו איך אנחנו נראים ביחס לכפרים האחרים בתחתית התחתית בלי אזורי תעשייה אשר מפתחים אזורי תעשיה בכפרים אחרים ועוד ועוד ועוד כל הכבוד מרזוק קדור אני תומך בך איש יקר

  הוספת תגובה  הוספת תגובה    שתף בפייסבוק  שתף בפייסבוק    הדפסה גירסה להדפסה      שלח לחבר שלח לחבר  
< קודם   הבא >

אולמי שפיק

עמאר מנסור

נדים קבלאן

מאוחדת עוספיא

סאמר והבהמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
קניון מנסור סנטר
קניון מנסור סנטר
מודעות פרסום