רימה זהר אלדין
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

אמין כיוף חדש

פאדי נטור

ד

מאוחדת דאליהסקרחינוך
אולמי שפיק
הפרופ' דן שכטמן:"איני מרוצה מהחינוך בישראל"
11/01/2017,  מאת: פורטל הכרמל

דן שכטמןזוכה פרס נובל פרופ׳ דן שכטמן אינני מרוצה משדה החינוך בארץ. משנה לשנה סף הקבלה למורים יורד. קיים הבדל משמעותי בתנאי הקבלה למורים ביננו לבין שאר העולם, בישראל כמעט כל אחד יכול להפוך למורה


מבחני פיזה לא בודקים את מערכת החינוך אלא את הידע של הילדים.

אם היו בודקים את רמת החינוך בארץ מצב היה בכי רע. במקום לסגור את הפער בין מצטיינים לבין החלשים יש להשקיע יותר בלהשאיר את המצטיינים. אני פועל כיום לקיום שיעורי מדע כבר בגני הילדים.

כלת פרס ישראל הרבנית עדינה בר שלום: "אני חושבת שיותר חרדים גברים ונשים, צריכים ללכת ללמוד במוסדות אקדמאיים. חלק מהחרדים אכן עושים זאת כבר כיום וזו מגמה שמתפתחת ואולי משם יצמח מנהיג חדש. חלק גדול מהרבנים עדיין, לצערי, מתנגדים להכנסת מחשבים לביהס דבר שגורם להידרדרות בהשכלה ובחינוך. אפשר לקבל את הקידמה ולסנן תכנים לא רצויים".

מושיק וולף, ראש המכינה הקדם צבאית ״אשר רוח בו״: למרבה הצער, איכות הלומדים הוראה כבר לא מספיק גבוהה, כבר אין ניצוץ בעיניים. מי שמגיעים ללמוד הוראה, במקרים רבים, הם כאלה שמגיעים מכורח הנסיבות".

דן שכטמן

צילום ראובן כהן  הוספת תגובה  היה הראשון להגיב למאמר זה    שתף בפייסבוק  שתף בפייסבוק    הדפסה גירסה להדפסה      שלח לחבר שלח לחבר  
< קודם   הבא >

משחקית אלואדי

נדים קבלאן

סאמר והבה

מאוחדת עוספיא

עמאר מנסורמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
מינימרקט מוניר פרו
מינימרקט מוניר פרו
מודעות פרסום