אזהאר גן 2
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

מאוחדת דאליה

ד

פאדי נטור

תעופה

אמין כיוף חדשסקר
מה אתם מעדיפים קולנוע או תיאטרון ?
 מאבק האדמות
קניון אמין כיוף אמצעי
הנשיא הבטיח לראשי הרשויות הערביות והדרוזיות להקפיא את צווי ההריסה
14/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

מפגש בבית הנשיאמאזן גנאיים יו"ר ועד ראשי הרשויות הערביות וראש עיריית סכנין, בשיחה לפורטל הכרמל, אומר: "ביקשנו את התערבות הנשיא ראובן ריבלין, אנחנו מחכים לבשורה טובה בנושא הקפאת צווי ההריסה".


מאזן גנאיים: "התכנסנו אצל נשיא המדינה לדון בבעיה הבוערת של הריסת בתים במגזר, אחינו הדרוזים הם חלק בלתי נפרד, כשמדברים על הריסת בתים אז אין הבדל בין קלנסאווה אום אלחיראן וחורפיש וכל ישוב ערבי אחר בישראל לכן הכאב הוא לכולם".

"בנושא הריסת הבתים לא מבדילים בין דרוזי בדואי מוסלמי אלא כולם באותה קלחת, לכן אני באופן אישי ביקשתי מכבוד נשיא המדינה ראובן ריבלין, לקיים פגישה בנדון ואני מודה לו על ההיענות שלו, הפגישה התקיימה בבית הנשיא בהשתתפות ראשי הרשויות".

בפגישה נכחו רפיק חלבי ראש מועצת דאלית אל כרמל, והיב חביש ראש מועצת ירכא, מאזן גנאיים ראש מועצת סכנין, שועאע מנסור ראש מועצת טייבה, טלאל קרינאוי ראש מועצת רהט, מודר יונס ראש מועצת ערערה, עאדל בדיר ראש מועצת כפר קאסם, חכ"ל חנא סוויד ראש מועצת עילבון, מחמד וותד ראש מועצת ג'ת, שיח' עבדאלבאסט ראש מועצת קלנסוואה.

מפגש בבית הנשיא

מאזן גנאיים: "הסברנו לכבוד הנשיא שביקשנו גם מראש הממשלה וגם משר הפנים ומשר האוצר להקפיא את ההריסות לתקופת שנתיים ואחרי זה אנחנו נקח על עצמנו את נושא האכיפה, כמובן הבקשה הזו לצערי לא יצאה לאור, לכן ביקשנו את התערבותו של כבוד הנשיא, הנשיא הבטיח שהוא יעזור כמה שהוא יכול, וב 27 לחודש יש לנו עוד ישיבה עם הנשיא".
 
מאזן גנאיים: "הנשיא אמר שהוא יעשה הכל ואני מקווה שבימים הקרובים ייתן לנו בשורה טובה, אמר שהוא הולך לדבר עם ראש הממשלה, שר הפנים ושר האוצר ולעזור להקפאת נושא ההריסות בחברה הערבי"ת.

הריסת הבית בחורפיש

בני עוספיה
  הוספת תגובה  הוספת תגובה    שתף בפייסבוק  שתף בפייסבוק    הדפסה גירסה להדפסה      שלח לחבר שלח לחבר  

תגובות (5)
 5 الكذب
מאת دلواني, ב- 14-02-2017, 18:17
قر يهل كذب /// بيكتب انو اكرم هوا الي اوقف الهدم وين الحقيقه
 4 תשובה לפרשן לענין ( מס 2)
מאת ירקאוי, ב- 14-02-2017, 13:53
קצת בושה !! הערבים ושני ראשי הרשויות שהיו לא עשו רע לאף אחד. הם ישבו עם הנשיא וישבו עם ראש הממשלה בשקט בלי רעש וצלצולים והודעות לאתרים. אקרם חסון אמר לפני חודש שהקפיא אז מה קרה עכשיו ששוב הקפיא...הוא אמר שהגיש הצעת חוק .איפה היא?? הוא אמר ואמר ואמר ואמר ואמר ואמר ואתרים כתבו וכתבו וכתבו וכתבו אז מה באמת עשה?? נכון הוא מביע דעות טובות וכולנו מעריכים אותו ומכבדים אותו על עמדות שלו אבל הוא יודע שהשר שלו נרדם בשמירה. 
תודה למאזן גאניים שידע להגיע לנשיא בלי פוליטיקה ובלי שופוני יא נאס...תודה לראשי הרשויות שמקדמים מה שהחפוליטיקאים קלקלו הרבה שנים...מדוע הביקורת מתוך קנאה ואגו...ממש מצחיק הפרשן לענין
 3 הבעיה השקרנים בעדה שלנו
מאת תושב, ב- 14-02-2017, 12:02
כל עוד בני העדה נותנים במה לשקרנים ולגנבים ולמושחתים בבתיםשלהם אין שום התקדמות חברים כולם שקרנים
משחקית אלואדי
 2 יש לי שאלה???
מאת פרשן לעניין, ב- 14-02-2017, 11:47
אם כל ראשי הרשויות ונבחרי הציבור יודעים וכולם פעלו ועמלו כדי להקפיא את ההריסות, למה לא דאגו מההתחלה לכך שלא יהיו הריסות ולא משפטים ולא קנסות והיו חוסכים מאתנו את כל ההפגנות, הכאב, הפגיעה, והמרירות שיש בקרב התושבים?? 
אם ראשי הרשויות גיבורים, וענאתר וטובים למען התושבים היו צרכים לדאוג שהתושבים לא יפגעו. 
אין ספק שרק ההפגנות והפעילות המחאתית של הציבור הערבי והעמותה להגנה על האדמות והמשכן בדרוזים הביאו למפנה במשרדי הממשלה השונים, גיבוש הכוחות בציבור הערבי והדרוזי הוא בעיני הממסד קו אדום ולכן כדי למנוע חיבור הלכו לקראת הקפאה. 
אני כתושב שצופה מהצד אומר לראשי רשויות הדרוזיות די לנצל זכויות של אחרים למטרות הפוליטיות שלכם. בגללכם הרסו בתים, בגללכם, קנסו תושבים, ובגללכם חיים בחרדה ובתחושת רדיפה, אתם לא יצאתם להפגנה אחת והעדפתם כנס על הצטרפותכם בהפגנת כפר מע'אר, אז תבינו אנחנו מאסנו בהצגות שלכם ובניסיון להרשים אותנו בתמונות עם נציגי הממסד. די נשבר מכם.
 1 למה להיות חלק מהערבים
מאת אני, ב- 14-02-2017, 09:50
הבעיות שלנו נפתרות בשקט ע"י השיח מואפק טריף ולא ע"י גנאיים רפיק ווהיב הגיע הזמן שכולם ידעו ללא השיח שום דבר לא זז

  הוספת תגובה  הוספת תגובה    שתף בפייסבוק  שתף בפייסבוק    הדפסה גירסה להדפסה      שלח לחבר שלח לחבר  
< קודם   הבא >

משחקית אלואדי

סאמר והבה

מאוחדת עוספיא

נדים קבלאן

עמאר מנסורמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
פלטיניום
פלטיניום
מודעות פרסום