קנאפה גאלב
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

תעופה

מאוחדת דאליה

פאדי נטור

אמין כיוף חדש

דסקר
מה אתם מעדיפים קולנוע או תיאטרון ?
 עסקים
בני עוספיה
החידושים האחרונים בתחום ניתוחי החזה
03/05/2017,  מאת: פורטל הכרמל

ניתוחים פלסטייםהפלסטיקה בכלל וניתוחי הגדלת חזה בפרט מתעדכנים כל העת ומתאימים את עצמם לצרכים.


להתנתח בטוח

ניתוחי החזה שהפכו להיות נפוצים ומקובלים בתחום הטיפולים הניתוחים הפלסטיים מתעדכנים כל העת. אם בעבר ניתן היה לראות חשש גדול בפני כאלו שנאלצו לגשת לניתוח פלסטי, כמו במקרים של כוויות קשות, או אף במראה חריג, כיום אנשים מוכנים להיכנס תחת אזמל המנתחים בקלות יחסית. יש לכך מספר סיבות שבגינם האנשים חוששים הרבה פחות לגשת לניתוחים.

עדכונים בטוחים

ניתן למנות גם את אזמל המנתחים כאחת הסיבות לכך שהניתוחים הפכו נפוצים יותר, כאשר הוא הפך להיות שימושי הרבה פחות בניתוחים של ימינו. הרבה מאוד מהניתוחים היום, גם כאלו שנעשים תחת הרדמה כללית, הינם ניתוחים שלא נעשים עם חתך רחב, אלא עם חיתוך צר ובעבודה משותפת של מצלמה החודרת פנימה ומעדכנת את המנתחת על הנעשה בפנים ללא צורך בחתך גדול ובתפרים מרובים.

גם היכולת לבחור במינון נמוך יחסית של חומר הרדמה גורמת לכך שאנשים חוששים הרבה פחות להיכנס לחדר הניתוח, כך שמיד עם סיום הניתוח חומר ההרדמה פג והאדם חוזר להיות ערני. זו גם הסיבה שלחץ הדם הנמוך שהיה מנת חלקם של אלו שעברו ניתוחים בעבר כמעט אינו מצוי בימים הללו.

פלסטיקה זמינה

התוצאה היא שאנשים בוחרים בקלות יחסית לעבור טיפולים כירורגיים, גם אם הם לא נאלצים מטבע המציאות. ההטבה במראה היא סיבה מספקת על מנת להזמין תור אצל פלסטיקאי לניתוח. המראה המבוקש והסיכונים הנמוכים גורמים לכך שאנשים ללא התלבטות רבה מבצעים ניתוחים לשיפור המראה. אין ספק שאחד הניתוחים הנפוצים הינו הניתוח להגדלת חזה, כשהמנתחים מבטיחים הצלחה גדולה וההשקעה הינה קטנה באופן יחסי.

תהליך

ניתוח להגדלת חזה הינו ניתוח הנמשך כשעתיים לערך ונעשה תחת הרדמה כללית, כאשר המנותחת מוודאת עוד לפני הניתוח שהיא מתאימה למטרה. הפלסטיקאי יבקש ממנה לערוך בדיקות מקדימות כמו בדיקות דם, צילום חזה, בדיקת אק"ג ולקבל אישור מרופא המשפחה. לאחר התאמת השתל הוא ייגש לבצע את הניתוח.
הגיל, המצב הבריאותי והסיכוי להישאר במבנה הנוכחי שיקולים – כל אלו יהוו גם כן שיקול בדרך להחלטה על ידי הפלסטיקאי אם הוא ימליץ או לא לבצע את הניתוח.

עדכונים וחידושים

שתלי הסיליקון הינם אחד מהחידושים האחרונים בניתוחי חזה. שתלים אלו כבשו את התחום והותירו מאחור מאוד את השתלים העשויים ממי מלח. התוצאות המוצלחות לטווח ארוך של שנים גרמו למנותחות ולמנתחים להמליץ בפה מלא על שתלי הסיליקון לניתוחי חזה. זאת ועוד, העדכונים  השונים בתחום הרפואה בכלל והחידושים האחרונים בניתוחי חזה בפרט גרמו לכך שהם הפכו להיות מהפכניים ממש והמנותחות כיום ניגשות בלב שקט לביצוע הניתוח, תוך ביטחון מלא בהצלחתו.

ניתוחים פלסטיים


  הוספת תגובה  היה הראשון להגיב למאמר זה    שתף בפייסבוק  שתף בפייסבוק    הדפסה גירסה להדפסה      שלח לחבר שלח לחבר  
< קודם   הבא >

קניון אמין כיוף אמצעי

מאוחדת עוספיא

סאמר והבה

נדים קבלאן

עמאר מנסורמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
מרכז הדיו והטונר
מרכז הדיו והטונר
מודעות פרסום