מותקאל חלבי
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

פאדי נטור

מאוחדת דאליה

אמין כיוף חדש

תעופה

דסקר
מה אתם מעדיפים קולנוע או תיאטרון ?
 חברה
קניון אמין כיוף אמצעי
נצ"מ שאול צמח: "מקרה הירי נמצא בחקירה"
16/05/2017,  מאת: חסין חלבי

המפגש במועצת עוספיהמפגש חשוב ביותר עם מפקד תחנת חיפה נצ"מ צמח בעניין האלימות והמקרים האחרונים, וגיה: "הזמנו את כולם כנראה שלחלק מהשיח'ים ואנשי החינוך מפגש כזה לא חשוב", סרטונים


במפגש לקחו חלק מנהלי בתי ספר, שיח'ים, בעלי מקצוע, מנהלי אגפים במועצת עוספיה, ציבור בני נוער, חברי מועצה לשעבר ונציגי ציבור.

ראש מועצת עוספיה וגיה כיוף סקר בפני מפקד משטרת חיפה נצ"מ שאול צמח ורפ"ק רוני כהן והנוכחים את המצב ודיבר על מעבדת הסמים שנמצאה בעוספיה ועל הירי ופציעת הצעירים בליל שבת כולל הפריצה למתנ"ס.

וגיה הודה למנהלי בתי הספר שהגיעו ואמר ש"היו כאלה שלא מצאו לנכון להגיע כנראה שהעניין הזה לא מעניין, וגיה:"הפתרון לא נמצא במקום אחד, הפתרון נמצא אצל כולנו".

בני הנוער שהיו בעיקר בנות דיברו על המצוקה שיש לנוער ועל תחושת הפחד והאי שקט שלהם בכל הקשור למצב שנמצאים בו.

נצ"מ צמח אמר שלא הייתה פריצה ושזה נגרם בגלל אדם שננעל במתנ"ס והמשטרה חילצה אותו.

בהיג' מנסור "חוסר האימון של הציבור גרם למה שקרה בשטח".

נגיב חליל "באירוע האחרון בעוספיה עברנו את כל הקווים האדומים".

נרמין שרוף פעילה במועצת הנוער בעוספיה, דיברה על כך שהיום יש אלימות מסוג אחר, שפורצים לצעירות לחשבונות בפייס ובאינסטגרם ולוקחים את התמונות שלהן ושותלים בכל מני מקומות ושהן מרגישות לא בטוחות.

בת נוער קארין אבו סעדה "אנחנו מרגישות לא בטוח כאן, אנחנו מבקשים הגנה בבקשה".

חיר כיוף "אלימות זה דבר שנמצא בכל מקום, בערים אחרות לא מקיימים אסיפות כאלה, יש חוסר אימון בין התושב למשטרה".

עמאד שחידים "אנחנו מצהירים שהילדים שלנו בסכנה".

המפגש במועצת עוספיה

נצ"מ שאול צמח: "אנחנו תפסנו ותופסים מעבדות סמים ובחודשים האחרונים הגשנו כתבי תביעה נגד צעירים מעוספיה, אנחנו עובדים חזק לשילוב צעירים בעיתיים בחברה המקומית ובעיקר לעשות הסברה שלא לפתוח תיקים לצעירים, אין נקודה שהמשטרה לא מטפלת, כיום יש עליה בתביעות נגד עבריינות נהגיה, היום יש חוקר תורן עד שעה 22.00 כל יום חוץ משבת".

רפ"ק רוני כהן "אני מרוצה מההישגים שלנו בשני הכפרים, 1500 חקירות אלכוהול, יש פחות תאונות מתחילת השנה".

סלמאן טוויל "יש אשמה על המשטרה אבל הרוב זה על כולם, המשטרה החליטה לחסל את הפשע בישראל ולגבי הכפרים שלנו צריך להיות רצון להילחם בפשע".

האב סמיר רוחאנה "אנחנו צריכים לשאול מה עושים יום אחרי מקרה פשיעה".

שיח' אבו סאפי נזיה כיוף "אני הייתי רוצה לראות את כל אנשי הדת שותפים איתנו, היום אני מאוד מודאג מהמצב של האלכוהול, כאשר הפנינו לאנשי הדת את המצב הבעייתי שיש, אמרו שזה לא קשור להם, האם זה נכון? אנחנו כן יכולים להשפיע אם נפעל נכון נגד אלימות, שכל אחד יפתור את הבעיה מהמקום שלו".

ריאד מרזוק "אנחנו הדתיים מאוחדים, אנחנו רק עשרה אחוז מהאוכלוסייה בעוספיה".

יונס עמאשה "צריך לפני הכל להודות למשטרה ולשתף פעולה ובמיוחד אנשי הדת להכין תוכנית להילחם בתופעת האלימות בקרב בני נוער, אסור כל הזמן להאשים את עצמנו, צריך לפעול נגד כל התופעות הלא רצויות".

אימאן קוזלי דיברה על האלימות הגואה בקרב הצעירים ושצריך למצוא פתרונות.

וגיה כיוף: "צריך גוף שיכלול את כל הפלגים בעוספיה נגד כל תופעה אלימה ובעיקר לשתף פעולה עם המשטרה, אנחנו צריכים שותפים יחד. אני לא רוצה שוטרים מקומיים אני רוצה שוטרים שיעבדו ולא מוכתארים שכל עבודתם להתערב במתן עוד צ'ופר לקרוב משפחה".

 בני עוספיהקניון אמין כיוף אמצעי


משחקית אלואדי
  הוספת תגובה  הוספת תגובה    שתף בפייסבוק  שתף בפייסבוק    הדפסה גירסה להדפסה      שלח לחבר שלח לחבר  

תגובות (7)
 7 לכולכם!!
מאת אכפת לי, ב- 17-05-2017, 11:41
קודם כל משטרת רכס הכרמל מחפשים ילדים נוער ובחורות צעירות לרוב לדוחות תנועה וכל שוטר והמטרה שלו המבין יבין !!! כשמדובר בעבריינים הפרוטקציות של המשפחות הגדולות תעבוד לבד לדוגמא אחד המכובדים(במרחאות) שיח בעבר הבן שלו סחר בנשק אחרי תקופה קטנה הצליח להוציאו אותו לשחרר אותו פרוטקציות כמובן אבל מה יצא יותר מתוחכם ועם הרבה קשרים בעולם התחתון יותר מהעבר !! לא לפני הרבה זמן כל אחד בכפר יכל להתארגן על נשק בכרמל ועוד מה בגרושים מי שנסחף כמובן נסחף ויש כאלה שנעצרו על סחר אבל ייצאוו מתישהו מהכלא וכמובן עם הרבה קשרים בעולם התחתון בקיצור הבית סוהר הופך אותם מעבריינים קטנים לפושעים מקצוענים לאט לאט בעזרת משטרת רכס הכרמל וחיפה יהיה לנו פה בכרמל רציחות על שמאל וימין ומה שמעניין את האוכלסייה לצערי זה משפחת x ומשפחת y בראשות המועצה דיי תתעוררו המשטרה לא תעשה לנו חוץ מכמה מעצרים לכמה צעירים ונחשו מה לאן נגיע!! אבל הסוחרים האמתיים יושבים בביתם ללא כל דאגה יש להם מספיק חיילים ותמיד יהיה להם מחליפים  תדאגו לתעסוקה לצעירים לא משנה מה ולא חייב עבודה כי הרבה משפחות לא חסר להם כסף כל הכבוד לחבורת הצעירים שמנסה לעזור בשיקום חיי הנוער (אמנת חקקת ) סמים ומעבדות חחחחח מי גורר את הצעירים לזה החברה כמובן הלחץ וחוסר התעסוקה לא מחייב רק תנועות נוער ולא רק ספורט אבל חוגים למניהם רישומים יש כאלה צעירים שמצבם בבית לא הכי טוב מבחינה כלכלית איזה עבודה שעושה כסף קל כמובן סמים אם  המועצה דאגה לחוגים לנוער הרבה צעירים לא גנבו לא התעסקו בסמים ולא בנשקים ואל תשכחו שגם חלק מהאלימות בא מהמכוני כושר זריקות וכדורים שעושים את הבנאדם פי 3 עצבני בקיצור תדאגו לחוגים לטובת הנוער והדור הבא עם סכומים סמליים מלא תחומים אפשר להכניס לנוער חבל שאנו רואים קופסה של חמולות ומשפחות תפסיקו לחשוב שעשייה היא בכבישים ובקירות במקום לחזק את המשטרה תתחילו להתעורר
 6 לודיע עזאם
מאת עוספיה, ב- 17-05-2017, 08:49
אנחנו נגד וגיה כיוף וכל החבורה שאיתו אתמול היה כנס בבית העם איפה כולם למה לא הגיעו יש תאגיד יש עבריינות
 5 מקרה הירי
מאת ודיע עזאם, ב- 16-05-2017, 20:46
למגיב מ"ס 1 הנכבד  
הדתיים מואחדים גם בענייני עבריינות ופשע הגיע הזמן להתחיל לדאוג לכפר שלנו .  
זה אומר שנשים את המריבות בין אחד לשני ולהתחיל לעבוד קשה למען הילדים שלנו טוב לעשות מעשה כרגע מאשר לאבד את הכפר לתמיד
משחקית אלואדי
 4 صاقط ومطبه
מאת عسفاوي, ב- 16-05-2017, 19:16
يا رقم 3 ابين من كلامك انك من العصابه لخراب عسفيا بدي اذكرك انكو اخسرتو جميع المحاكم ضد وجيه الكيوف وجيه رايس خسبن عن انفك رايس المجلس وذى مشعاجبك بتغدر ترحل يا صاقط
 3 المجلس الحالي = ديماغوغية رخيصة
מאת موحد كرملي - عسفيا, ב- 16-05-2017, 12:06
ما هذه الديماغوغية الرخيصة التي اثارها رئيس اللجنة المعينة في هذا الاجتماع الارعن ’ بدل البحث في ما آلت اليه الجريمة في العشر سنوات الاخيرة , يتكلم رئيس اللجنة المعينة سياسة وبغمز ولمز متهماً المشايخ الشرفاء وكانهم السبب في ماحدث , لانهم لم يحضروا الى الاجتماع في بناية المجلس ؟؟!! 
ليس من حق احد شيخ او متمشيخ ان يضع اللوم على المشايخ لعدم حضورهم , ولعلمكم يا سادة ان المشايخ الغير متحيزين اثاروا هذه القضايا في اجتماعاتهم الدينية ؟!!  
المخدرات والمشروبات الروحية في عسفيا اصبحت منتشرة كانتشار النار في الهشيم في العشر سنوات الاخيرة , واصحاب الحل والربط في سباتهم غافلون ...اتحداك يا رئيس اللجنة المعينة ان تمنع من احدى الخمارات العسفاوية اغلاقها اوحتى مراقبة ما يجري داخلها ؟؟! كفاكم تزوير للحقائق واصدار واسماع خطابات الديماغوغية المزورة!!  
لقد صرح (الرئيس) ان المتناس اقتحمه لصوص؟!! بعدها بلحظة صرح ظابط الشرطة انه لم يكن اقتحام وانما احد الموظفين علق داخل البناية ؟!! يا سلام علي يقظة المجلس وعامليه ..يا سلام سلم . 
تعبت اصابعي من تفنيد كل الاكاذيب التي جاءت في هذا الاجتماع الهزيل والسلام.
 2 כל מילה נוספת מיותרת
מאת עיספאוי, ב- 16-05-2017, 11:07
כל עוד יש אנשים קטנים שרק רואים את הרע ועושים את עצמם מבנים ומתחת לשולחן הולכים לתמוך בעברינים זו התוצאה בושה להם ושפו גדול לוגיה וכל המכובדים שהיו שם
משחקית אלואדי
 1 אנחנו הדתיים מאוחדים
מאת עוספיה, ב- 16-05-2017, 06:58
אנחנו מאוחדים רק נגד התאגיד נגד אלימות או סמים יש משטרה שתטפל

  הוספת תגובה  הוספת תגובה    שתף בפייסבוק  שתף בפייסבוק    הדפסה גירסה להדפסה      שלח לחבר שלח לחבר  
< קודם   הבא >

משחקית אלואדי

עמאר מנסור

מאוחדת עוספיא

נדים קבלאן

סאמר והבהמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
טרביה ענק המזון עוספיה
טרביה ענק המזון עוספיה
מודעות פרסום