רימה זהר אלדין
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

פאדי נטור

ד

אמין כיוף חדש

מאוחדת דאליהסקרפוליטיקה
קנאפה גאלב
"מכתב רפיק מבזה את תושבי עוספיה"
14/09/2017,  מאת: חסין חלבי

עוספיהאחמד והב הציג בפני ראש המועצה והציבור את מכתבו של רפיק חלבי לוועדה המגשרת בעניין בקשת דליה לספח שטחים השייכים לעוספיה, רפיק במכתבו התעלם מוגיה והתייחס לגושים שלא נמצאים.


ביום ראשון תקיים ועדת גבולות ישיבה בעניין הגבולות הגורפים של הישוב עוספיה ובעיקר בבקשת דאלית אל כרמל לספח אדמות מהגושים 17 אלף שמועצת עוספיה מתנגדת לבקשה.

חברי הועדה הציבורית שהיו לא פעם בפגישות עם רפיק חלבי ראש מועצת דאלית אל כרמל בעניין הבקשה, קבלו הבטחות שהעניין יורד מסדר היום, שוב התגלו דברים אחרים.

רגע לפני כינוס הוועדה הגיאוגרפית ברשות עמרם קלעג'י, רפיק חלבי שולח מכתב חדש לעמרם קלעג'י והעתקים למנהל המחוז במשרד הפנים פאיז חנא, והבה והבה ולוועדה הציבורית בעוספיה.

רפיק במכתב מתעלם לחלוטין מראש המועצה המקומית עוספיה וגיה כיוף ומוסיף ומציין במכתבו את הגוש 17500 ו- 17100, שכלל לא קיימים בפועל, הדבר הזה קומם את הציבור ואת וגיה כיוף, שתקפו את ההתנהגות המבזה של רפיק נגד הכפר עוספיה.

שיח' ריאד מרזוק חבר הוועדה הציבורית ניסה להבהיר שחשיבות הדברים זה לסגור את הסוגיה הזו לפני הישיבה עם הוועדה הגיאוגרפית ביום ראשון 17-9-2017 ועוד אמר:"זה מסוכן אם רפיק שיתף פעולה נגד עוספיה עם הועדה המחוזית לתכנון ובניה, בעניין האדמות בגושים 17 אלף ואחרות, שהם בבעלות תושבי עוספיה ויתכן שהם בשטח דאלית אל כרמל".

העיתונאי סלמאן טוויל שהופתע מאופן ההתנהגות של חברי הוועדה מעוספיה ואיך הסכימו להתנהגות הזו של רפיק, סלמאן הוסיף ואמר: "שמעתי הרבה פעמים את וגיה אומר שהוא מוכן להיפגש עם רפיק ולא שמעתי פעם אחת שרפיק מוכן לשבת עם וגיה".

עוספיה

וגיה כיוף: "אני פונה לקול השפוי בדליה להתערב בנעשה בעניין האדמות שרפיק מבקש, אני מזמין את הציבור ביום ראשון 17/9/17 שהציבור יגיע ויהיה שותף בפני ועדת הגבולות, עוספיה לא ביקשה לספח סנטימטר אחד מאדמות דליה".

בדברים שנאמרו התייחסו ליוסף משלב איך הוא הסכים לבקשה הזו של רפיק. הציבור בעוספיה רואה את זה בחומרה רבה.

בנוסף הדיון התייחס לתכנית כביש עוקף מאזור ואדי אלפש עד לשכונת אבו עבדאללה עה"ש בעוספיה בעלות 6 מיליון ש"ח, הציבור מוזמן ל 25/9/17 לראות את התכנית ולהיות חלק בה, זו תכנית שתחבר את הכניסה לעוספיה מכיוון דליה ותבנה את השכונה החדשה במתווה.

הדיון התמקד בעיקר במכתבו של רפיק, אחמד והב לקח על עצמו להפגיש בין וגיה לרפיק לפני יום ראשון.

 

לדברים בסרטוןאולמי שפיק


בני עוספיה
  הוספת תגובה  הוספת תגובה    שתף בפייסבוק  שתף בפייסבוק    הדפסה גירסה להדפסה      שלח לחבר שלח לחבר  

תגובות (11)
 11 זה הוכח יותר מכל רפיק חלש וגיה חזק
מאת אזרח, ב- 15-09-2017, 23:06
מה שעושה וגיה לרפיק זה קרקס מלמד אותו פוליטיקה דרך מה שאים לרפיק אני מציע לך רפיק תתעסק בשלך ואל תתקרב לכפר שלנו
 10 מס 7 צודק
מאת עספאני, ב- 15-09-2017, 13:21
יש רק להוסיף את השמות אחמד ווהב,ריאד חמוד,זידאן עטשי,שהם אינטרסנטים  
ואינם מייצגים שום ציבור. 
נמאס מהמצב הזה.לכאשר יוחזרו נציגי הציבור ניתן לדון בסוגיה גורלית זו. 
עד אז יש להקפיא את ההליך הזה.נקודה.
 9 לרפיק חלבי
מאת אדם שיודע, ב- 14-09-2017, 20:59
רפיק, מדוע אתה מדבר בכלליות ? אם כוונתך טהורה, אם אתה כנה, אם יש לך כבוד, תציין את את מספרי הגושים המדוייקים ! במכתב ששלחת לוועדה הגיאוגרפית ציינת שם מספרי גושים שלא קיימים. 
 
ואולם, בבקשה המקורית שהוגשה לוועדה על ידי דלית אל כרמל, ידעת לציין את מספרי הגושים המדוייקים שאותם אתה רוצה לגזול מאנשי עוספיא. 
 
אתה אומר שאין לך רצון לגזול מעוספיא ?! רק דיבורים לא מעשים. תתכבד ותשלח מכתב, תפרסם את המכתב עם מספרי הגושים האמיתיים תוך הצהרה מחייבת שהם חלק מאדמות עוספיא ואין דלית אל כרמל רוצה בהן. במקום לפזר הצהרות כלליות וחסרות התחייבות, תעשה מעשה של מנהיג אמיתי ותגיד את האמת.
קניון אמין כיוף אמצעי
 8 הכרמל בסכנה
מאת אני, ב- 14-09-2017, 16:58
עם ראשי ראשיות החייבים השגחה של גננת ויור וועדה ממסדי א..זו התוצאה
 7 מי שמבזה עוספיה ?
מאת עספאוי, ב- 14-09-2017, 16:19
מי שמבזה עוספיה אלה שיושבים מסביב לשלחן ומי שמשתף פעולה עם מושחט . 
ומי הסמיך אותכם לדבר בשם עוספיה ? אך ורק נבחרי ציבור מגיע להם לדון בכל הקשור לכפר .זה התקדים המסוכן כאשר המקורבים כמו מסעוד חמדאן והאני עמאשה ןסלמאן טויל יושבים בלי בושה על הכסאות של נבחרי העם שהבוס שלהם והמדינה זרקה אותם על לא עוול רק בגלל שהביעו דעתם .ואתם יא מסכלים יא אנטרסנטים יא תושבי עוספיה קבלתם את זה ללא תגובה .דבר זה קורה רק בכפר המושחת הזה ואתם חלק ממנו .עוספיה יודעת להתחשבן עם כל אחד .כל הדיבורים שלכם לפח האשפה ואתם לא תחליטו בזמן האמת אתם בורחים .
 6 תכנון
מאת עספאוי, ב- 14-09-2017, 10:05
הסוגייה קשה וטוב יעשה אם יהיה מכתב ברור של רפיק . החברי מעוספיא זידאן אחמד שריף וריאד ליד וגיה צוות מצויין ומיצג והוא ינציח אם וגיה עם הצוות הזה לא יצליח לא יהיה משי יוכל לשנות . בהצלחה לעספיא ביום ראשון הקרוב .
קנאפה גאלב
 5 תגובה לסלמאן טוויל ולריאד מרזוק
מאת רפיק חלבי, ב- 14-09-2017, 10:04
הלכתם רחוק מדי והשמצתם וזה לא יאה לאישי ציבור. לא רציתי, אינני רוצה ולא ארצה מילימטר אחד מעוספיא. לא כיתבתי את וג'יה כיוף כי הוא כבר שמע זאת ממני עשרים פעם ולא שמתי לב. אין استهتار ولا كلام فارغ. ריאד מאשים אותי בשיתוף פעולה עם הוועדה המחוזית !! הצחקת אותי . מילה אחת לא החלפתי עם גב' פלד בנושא. הכביש העוקף המוצע הוא תוואי שלא אני קבעתי ולא אני המתכנן ובכלל תפסיקו עם ההתלהמות המיותרת. קמפיין בחירות לא עושים על הגב שלי.
 4 בזה לו
מאת רנא, ב- 14-09-2017, 09:43
רפיק שחצן מדרגה 1 תישאר בפיס שלך
 3 מה יהיה? זה מה שהממסד רוצה
מאת מודאג, ב- 14-09-2017, 08:36
שנמשיך לריב אחד עם השני 
כך אנחנו עושים את העבודה כמו שצריך 
בסופו של יום מי המפסיד העיקרי 
כמובן שרק אנחנו 
קצת הבנה והשכלה לא יזיקו
קנאפה גאלב
 2 אני קנתי 2 דונם
מאת אחמד, ב- 14-09-2017, 08:23
אני קנתי 2 דונם فى المقاذح זה בין דליה לעוספיה فى خله حمزه ועוד כמעט 50 אנשים קנו שם השטח נמצא בעוספיה אבל כל האנשים שקנו הם מדליה גוש 17160
 1 מה זאת אומרת מוכן להפגש...
מאת כרמלאי, ב- 14-09-2017, 08:16
האמת אני מאוכזב עד מאוד משני ראשי הרשויות הם אינם מסוגלים לשבת ביחד ולפתור בעיות משותפות איך נוכל להגן על הבתים והאדמות ממול הממסד אם שני ראשי הרשויות רבים בינהם. 
סלע המחלוקת לטעמי אינן גושים וקרקעות, הבעייה היא שישנם שני ... שהסמכנו אותם לנהל אותנו והם משחקים בגוגלנו ללא כל אחריות ציבורית ולאומית. בעיני מה ששיך לכפר עוספיה יישאר באחריות מועצת עוספיה ומה ששיך לדליה ישאר באחריות מועצת אסור לפגוע בשטחים המונצפליים של הרשויות וצריך לדעת לעזור אחד לשני ולא להריב ולחמוד אדמות הישובים.

  הוספת תגובה  הוספת תגובה    שתף בפייסבוק  שתף בפייסבוק    הדפסה גירסה להדפסה      שלח לחבר שלח לחבר  
< קודם   הבא >

משחקית אלואדי

עמאר מנסור

סאמר והבה

נדים קבלאן

מאוחדת עוספיאמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
משחקיית אלואדי
משחקיית אלואדי
מודעות פרסום