מסעדת הכבש
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

אמין כיוף חדש

דסקר
המצב הכלכלי היום?
 

אוזניות ספורט לסמארטפון בלוטוס
תמונה לדוגמהכתב אישום בשל השלכת בדל סיגריה מרכב

נאשם שהשליך סיגריה מרכב הורשע בעבירה לפי חוק שמירת הניקיון וזאת לאחר שביקש להישפט תחת תשלום סכום הקנס של 250 ש"ח שנקבע בעניינו.

החוק שפוגע בנכי צה"ל והמשטרה

צפוןהמדינה מפקירה את חייליה ושוטריה, ביום חמישי ייכנס לתוקפו חוק גורן לפיו אנשי קבע שלא חלו או נפצעו בשירותם כתוצאה מתנאי השירות לא יטופלו יותר ע"י משרד הביטחון אלא ע"י הביטוח הלאומי. 

יש על מי לסמוך

המומחים עימאד ואמיןאת הלשון שחזרו על ידי לקיחת מתלה מהירך, כשבועיים לאחר הניתוח שארך 12 שעות, החולה מרגישה יותר טוב, מצליחה לאכול ולדבר ומודה לצוות המומחים ובעיקר לד"ר עימאד אבו אל נעאג' וד"ר אמין אבו ג'בל.

הכבש2
  תוכניות
صباح فخري
שיח' מופאק טריף ו ראובן רובי ריבלין
وديع الصافي
קניון אמין כיוף אמצעי
בסיסי צה"ל הפתוחים לציבור ביום העצמאות

עצמאותביום העצמאות ה 69 למדינת ישראל שיחול ב 2/5/17 יהיו שפע של אטרקציות ופעילות הפנינג לציבור הרחב, שכולן בסימן הצדעה למדינת ישראל, הבסיסים והאתרים שפתוחים לקהל בעצמאות


איך לבחור קורס פסיכומטרי שיתאים לכם?

קורס פסיכומטריהגעתם לשלב הזה שאתם כבר לא תלמידי תיכון, כבר לא חיילים ואפילו כבר חזרתם מהטיול הגדול של אחרי הצבא? אם כך, עכשיו זה הזמן הנכון להתחיל לקחת את החיים שלכם בידיים ולהתייחס לכל מה שקורה לכם יותר ברצינות.

תיכון דאלית אל כרמל מקום אחרון בכפרים הדרוזים

עתיד דליהמפרסום בלעדי של Themarker על דירוג בתי הספר התיכוניים בישראל עולה שתיכון דלית אל כרמל מדורג אחרון בטבלאות במגזר הדרוזי, לרשימה הכוללת, רשת דרכא מובילה בכל המגזרים

קניון אמין כיוף אמצעי
נחשפה רשת להברחת חלקי חילוף לרכבים

הברחת חלקי חילוףבפעילות משותפת של יס"מ (סמים ומכס) בית המכס נהר הירדן הסמוך לבית שאן, ויחידת אתגר בלהב 433 של משטרת ישראל, נחשפה רשת הברחה של חלקי כלי רכב גנובים לירדן.

עלייה דרמטית במספר מקבלי תואר שני בעדה הדרוזית

דרוזיםבסוף שנת 2016 מנתה אוכלוסיית הדרוזים בישראל כ 139 אלף נפש,שיעור הפריון בקרב הנשים הדרוזיות נמצא בירידה,המקצועות הכי נלמדים באקדמיה הנדסה ומערכות ניהול.

נשיא המדינה בנביא שועיב עה"ש

מבקרים במתחםאלפים כבר הגיעו למתחם נביא שועיב עה"ש לחגיגות החג, דגל המדינה והדרוזים מתנופף בכל פינה במתחם, צעירים הגיעו כבר הבוקר בצעדות שהתקיימו מהגליל והמפרץ, התחברות לשורשים, סרטון

איך בוחרים קבלן איטום ומה כדאי לקחת בחשבון?

איטוםאיטום גגות הוא מושג המתאר שיטות ודרכים שונות ליצירת מבנה אטום למשקעים (בעיקר גשם) ומבודד היטב מבחינת טמפרטורות.

משחקית אלואדי
היועצת לא הזכירה בדיקה גנטית בשל עלותה הגבוהה והילד נולד נכה

תמונה לדוגמההורים לילד נכה תובעים בית חולים כרמל במיליונים וטוענים כי היועצת הגנטית לא יידעה אותם על בדיקה שהייתה מאתרת את נכות בנם בשל עלותה הכספית הגבוהה.

פניה לרשויות למניעת מפגעים

יתושבשבועות האחרונים החלה הופעתם של יתושים, המשרד להגנת הסביבה בפניה לרשויות המקומיות בישראל: מחובתכן למנוע מפגעי יתושים, לבדוק את חצרות הבתים, לייבש ולרסס מקווי מים.

3 סיבות להשקיע במגרשים למכירה בצפון

להשקיע במגרשיםאין ספק כי שוק הנדל"ן הישראלי חווה בשנים האחרונות טלטלות עזות, אבל כרגע, המצב טוב, ולפי התחזיות המומחים, הוא עתיד להישאר כך לאורך זמן.

"להחרים את הבחירות של ההסתדרות בדליה ועוספיה ועוד"

חלבי פואדמשבר אימון בין עב.ס (עובד בלתי קבוע) לאיגוד המקצועי בהסתדרות, בישראל כ 108 עובדי משטרת ישראל שאין להם את התנאים של שום איגוד, לטענתם ההסתדרות מורחת אותם, לפרטים

משחקית אלואדי
עמאר: "למה ליהודי מותר ולדרוזי אסור?"

משפחת מקלדהבעיות התכנון והבניה בכפרים הדרוזים נפוצות, לגבי שיח' עמאר מקלדה שבנה בית מעץ כמרכז מורשת בשטח הביוספרי רגע אחרי שסיים את הבניה, קיבל צו הריסה מחוזי, סרטון

שרה כיוף ואחרים קבלו דן 2

 סמינר האביב בקראטה עוספיה ארחה את סמינר האביב בקראטה עם סנסאי יושינובו אוטה מיפן, נסר כיוף שמוביל את מועדון הקראטה בכרמל עם הסנסאי והבה חסון, מפגש של כל העדות המינים והגילאים, סרטון

הסוד החבוי של סרן נ. מהצפון

סרן נקצין דרוזי ביחידת מודיעין סודית שנחשף למראות מחנות ההשמדה בפולין לא נשאר אדיש לכאב, נ. מאחד הכפרים בצפון היה רוצה לראות את הצבא מעורב יותר בהסברה בתיכון הדרוזי.

מבצעים מטורפים בקניון הרהיטים והחשמל חלבי מותקאל

תמונה לדוגמהמי אמר שלא ידע, אם לא ידעתם אז עכשיו תדעו, מבצעים מטורפים בקניון הרהיטים והחשמל חלבי מותקאל, קראתם נכון, מבצעים חסרי תקדים במיוחד עבורכם.

קניון אמין כיוף אמצעי
חינוך

חברה

משחקית אלואדי
מאבק האדמות

פוליטיקה

משחקית אלואדי
מפגעים

מדור נפטרים

הכבש2
מבזקי חדשות

גולשים כותבים

קניון אמין כיוף אמצעי
עסקים

שונות

קניון אמין כיוף אמצעי
מודעות פרסום

משחקית אלואדי

נדים קבלאן

סאמר והבהמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
קופת חולים מאוחדת
קופת חולים מאוחדת
מודעות פרסום