מותקאל חלבי
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

ד

פאדי נטור

מאוחדת דאליה

אמין כיוף חדש

תעופהסקר
עד כמה אתם סלחנים ?
 


תאונה צילום מדאבחודש אחד 46 הרוגים בתאונות דרכים

חודשי הקיץ גובים מחיר כבד בחיי אדם, משטרת ישראל רשמה בחודש יוני 1,775 נפגעים ב 1,010 תאונות דרכים, מתוכם: 46 הרוגים ב 37 תאונות קטלניות ו-147 פצועים קשה.

לוח ציוד חקלאי המדריך לרוכשים

טרקטורבעוד אבות אבותינו השתמשו בכוח הזרוע ובכוחה של הבהמה על מנת לחרוש את השדה ולבצע את כל הפעולות החקלאיות, הרי שכיום בשל הביקוש הרב והיקפי העבודה הגדולים המכונה מבצעת את רוב רובה של העבודה הקשה.

האם ועדת תכנון רכס הכרמל מתפרקת?

יוסף מישלב, וגיה כיוף, רפיק חלבימי צודק רפיק חלבי או יוסף מישלב?, חשיפת פורטל הכרמל מגלה שועדת תכנון ובניה רכס הכרמל בקשיים כלכליים למרות הבונוס שקבלו העובדים על סך 650 אלף ₪.

משחקית אלואדי
  תוכניות
مصلح الكترونيات
فيلم مقلب من المكسيك
משחקית אלואדי
האייל ז"ל היה אוהד קבוע לטורניר במגאר

טורניר האייל ז"לטורניר הקט רגל בכפר מגאר כפרו של השוטר שנרצח ע"י מחבלים מאום אלפחם בירושלים, בא לעשות שלום בין כל העדות, טליע אברהים אחד המארגנים:"האייל היה שותף לטורניר תמיד הגיע".


מפגינים כי אכפת להם

מפגיניםעשרות רבים של תושבים מיישובי מועצה אזורית מגידו, בת שלמה, דלית אל כרמל, זיכרון יעקב ויקנעם עלית, הפגינו והניפו שלטים בשדות אליקים סמוך לכביש 70.

תושב עוספיה נעצר על גניבה בנמל חיפה

תמונה לדוגמהסוכל עוד ניסיון הברחה של סיגריות דרך נמל חיפה, תושב עוספיא בן 47 (השם שמור במערכת) נעצר בחשד שפרץ את שער נמל חיפה במכונית בה נהג ושבחיפוש נמצאו בה אחר כך 3,500 חפיסות סיגריות.

משחקית אלואדי
מכשיר החייאה המוצב בחדר כושר הציל את חייו של גבר שהתמוטט

דפיברילטורגבר כבן 60 התמוטט במתחם פארק המים ברעות לאחר שעסק בפעילות גופנית, החובש במתחם, יחד עם פאראמדיק מד"א ביצעו בו פעולות החייאה תוך שימוש בדפיברילטור של הפארק והצילו את חייו.

אינעאם לא התקבלה לעבודה כי היא עיוורת

תמונה לדוגמהאישה עם מוגבלות מוחלטת בראייה, בשנות ה-40 לחייה ובעלת תואר שני מאוניברסיטת חיפה, ביקשה להציע את מועמדותה כעובדת המספקת מענה טלפוני בחברת טלאול ונדחתה שוב ושוב, האישה תובעת מהחברה 70 אלף ₪.

חמישה דרוזים נרצחו ע"י הצבא הסורי בכפר רדימת אלווא

רדימה סוריהכעס בקרב בני העדה הדרוזית שנמצאים באירופה ובמיוחד הכעס מופנה כלפי וליד גונבלאט, לאחר שחמישה צעירים נרצחו ע"י הצבא הסורי וארבעה צעירים נחטפו ע"י כנופיות בדואים.

בת שנה סבלה מקשיי נשימה בעקבות קליפת גרעין

הפעוטה בבית חוליםמרוב ההמולה וההתרגשות שהייתה לאחר החתונה, איש לא שם לב שהפעוטה בלעה קליפה של גרעין, בזכות הערנות של ההורים ששמו לב לשיעול המשונה ולצפצופים, לא נגרם נזק בלתי הפיך לפעוטה.

קניון אמין כיוף אמצעי
מג"ד בא"ח העורף סא״ל איתי לוי קרביים אלינו

איתי לויסא״ל איתי לוי אשר יסיים את תפקידו באוגוסט הקרוב, הוביל את הליך הכשרת הלוחמים בחטיבת החילוץ, במהלכה מוכשרים הלוחמים והלוחמות לשלוש כשרויות: חי"ר, חילוץ ואב"כ, לדרוזים יש חלק גדול.

"אני חושבת שהבת שלי עוסקת בדבר אסור"

תמונה לדוגמהשיחה אישית לפורטל הכרמל, של אימא גרושה שמגדלת ילדים ולא מצליחה לקרב אליה את הבת הבכורה, וחושדת שהיא מועסקת כנערת ליווי, הבת חוזרת כל מספר ימים עם סכום כסף גדול. 

מבצע חודש יולי 2017 לבעלי עסקים ומשרדים בכרמל

תמונה לדוגמהמרכז הדיו והטונר דאלית אל כרמל, דיו וטונרים למדפסות, ציוד היקפי למחשב, מבצע חודש יולי 2017 לבעלי עסקים ומשרדים בכרמל.

מחיר המזגן בקניון מותקאל מבטל את החום

מזגניםכהרגלנו בקניון הרהיטים והחשמל חלבי מותקאל ברגע שבחוץ חם ולוהט אנחנו דואגים לכם למיזוג בבית, אצלנו תמצאו את המזגנים והחברות האיכותיות ומותגים בינלאומיים, במחירים שיקררו לכם את הכיס

קניון אמין כיוף אמצעי
חינוך

חברה

משחקית אלואדי
מאבק האדמות

פוליטיקה

משחקית אלואדי
מפגעים

מדור נפטרים

משחקית אלואדי
מבזקי חדשות

גולשים כותבים

משחקית אלואדי
עסקים

שונות

משחקית אלואדי
מודעות פרסום


קניון אמין כיוף אמצעי

סאמר והבה

נדים קבלאןמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
מכבסת המבשם
מכבסת המבשם
מודעות פרסום