אולמי שפיק
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

ד

אמין כיוף חדשסקר
האם תקחו חלק במאבק נגד תאגיד המים והביוב?
 

צמיד שעון חכם
תמונה לדוגמה 58% מהסובלים מכאב כרוני מתמודדים עם פגיעה בתפקוד המיני

כאבים כרוניים יכולים להשפיע על אספקטים שונים ומגוונים בחיינו, לפי מחקר חדש ברמב"ם השלכות הבעיה יכולות להגיע גם לחדר המיטות ולהשפיע על חיי המין של אלו הסובלים מכאבים כמו כאבי גב תחתון, מיגרנות וכאבי שלד.

איך שומרים על שיווי משקל בגיל השלישי?

שמירה על יציבותאיזון טוב משמעו היכולת לשמור על יציבה נכונה של הגוף הן בתנועה והן במנוחה, בקרב הקשישים שכיחה בעיית חוסר היציבות והנפילות שגורמות לשברים וסבל רב, בנות הגיל השלישי זכו בהדרכה איך לשמור על היציבה והתנועה.

סיגריות במקום כוסות זכוכית

תמונה לדוגמהשלושה חשודים נעצרו בהברחת ענק, המכולה, בהתאם למסמכי היבוא שהשלושה הצהירו עליהם, אמורה הייתה להכיל כוסות זכוכית, אולם, לא כך היו פני הדברים.

משחקית אלואדי
  תוכניות
תגובת וגיה כיוף
نصري شمس الدين
בית בני מערוף עוספיה
קניון אמין כיוף אמצעי
תגובת הוועדה העממית בעוספיה לדברי וגיה כיוף

תמונה לדוגמהשיח' גהאד קבלאן מעביר בשם הוועדה העממית למניעת כניסת תאגיד המים והביוב תגובה לדברי ראש המועצה וגיה כיוף "אנו טוענים שמי שכל חייו היה פוליטיקאי כנראה נדבק במחלת הרדיפה".


כתב אישום נגד תושב יפיע בגין העברת כספים ללוחם בארגון דאע"ש

כלאהנאשם עמד בקשר עם לוחם בארגון דאע"ש אותו הכיר בטרם הסתנן מישראל לסוריה והעביר לו סכום של 5000 ₪ באמצעות חלפן כספים בג'נין.

בני ובנות נוער מרוצים רותמים את האימהות לקן

בני נוער דליהלהגיע לבית חם שבו בני ובנות נוער מדאלית אל כרמל מחובקים ומודרכים ע"י היבה ביראני ויסמין קרא בעיקר לשמוע את בני הנוער ומה שהם באמת מרגישים, סרטון

משחקית אלואדי
שני תושבי עוספיה וירכא נעצרו בחשד לסחר בנשק

הנשק שנתפסבמהלך פעילות משטרתית במחסום בטול כרם, נעצרו שני חברי חולייה מעוספיה ומירכא שחשודים בהברחה ובסחר בנשק שהבריחו משטחי הרשות הפלסטינית לישראל.

יחס החברה לאנשים עם מוגבלות שכלית

אקיםמה עמדות הציבור הישראלי ויחסם כלפי אנשים עם מוגבלות שכלית, בתחומים שונים ומה מידת העשייה של הערים בישראל להכללתם בכלל המקומות והשירותים בקהילה.

וגיה כיוף בתגובה לכינוס מתנגדי התאגיד

וגיה כיוףוגיה: "בשמי ובשם רפיק חלבי אני אומר שאנחנו לא חתמנו ואנחנו צריכים לקבל את ההחלטות של היועצים המשפטיים, אני שקוף עם הציבור, תאגיד המים הוא שירות ואני לא אתן שנושא התאגיד יהפוך לנושא בחירות".

ראסם נטור: "כן לתאגיד ועכשיו"

ראסם נטורמאמר דעה של ראסם נטור שסוקר את המצב והנתונים בהם נמצאים שני הישובים דאלית אל כרמל ועוספיה, ראסם: "מזה עשרים שנה הקו הראשי של הביוב של שני היישובים הונח אין לו יכולת קיבולת ובכל זמן נתון עלול להתפוצץ".

הכבש2
כל שינוי בהסכם מחייב חתימת הממונה על התאגידים

תיקון צנרת מיםפורטל הכרמל ממשיך לפרסם את החוזים והחוקים הכרוכים בחתימת הסכמים לכניסה לתאגיד המים והביוב, חשוב שהציבור יבין שמה שמוצג היום הוא כלל לא נכון אלא אם הממונה על התאגידים אישר.

ذاكرتان في آذار لا تُنسيان في تاريخ الطائفة والامة
سلطان باشا الاطرشتعجز الكلمات عن مدح من كان بطلا في الواغات، من كان شجاعا لا يخاف الموت والآهات، ولا يطلب الموت إلا بكرامة، ولا يهمه كثرة الأعداء ورهبة سلاحهم.
המדד הסוציואקונומי בדליה עלה בהעדר אזור תעשייה

עוניהעלאת הדרג הסוציואקונומי של דאלית אל כרמל משמעותה שמענק האיזון יירד בחצי, היה צריך להילחם למעמד סוציואקונומי 2 שעכשיו עלה ל 4, האבטלה בקרב הנשים מהגבוהה בארץ כי לא נרשמים בלשכות התעסוקה.

התכנסות גדולה בעוספיה נגד כניסת תאגיד המים והביוב

בית בני מערוףאיחוד כוחות משולב בין הציבור של עוספיה ודאלית אל כרמל כמחאה נגד החלטת ראשי המועצות וגיה כיוף ורפיק חלבי להכניס את שני הישובים לתאגיד מוצקין בעת שאין תכניות בנייה מאושרות.

הכבש2
הצעירים של הפועל דליה עושים עבודה טובה

הפועל דליהבליגה א' צפון מכבי דליה שוב הפסד 0-3 בבית, בליגה ב' צפון ב' הפועל דליה ניצחון נוסף 0-2 , הפועל עוספיה הפסד בבית 1-3, במגרש בדליה הייתה הרבה שמחה בסוף המשחק.

לירן חסן התכניתן הדרוזי הראשון בצה"ל

לירן חסןלירן חסן בן 21 מכפר ג'וליס בצפון, לאחר שסיים תיכון בכפרו, עשה את הבחירה להצטרף לתכנית פעמי עתידים ועלה על דרך המלך, תואר אקדמי במקצוע טכנולוגי הכי נחשק.

האם שיזוף בהתזה זו בחירה נכונה עבורכם?

שיזוף בהתזהכל אחד מאיתנו יכול להעיד על עצמו שחשובה לו הופעתו החיצונית. אנחנו רואים להיראות טוב כי אז אנחנו גם מרגישים הרבה יותר טוב ולכן ברור מדוע לא מעט אנרגיות ומשאבים מושקעים בנושא הזה.

קניון אמין כיוף עוספיה מבצע משתלם

קניון אמין כיוףהמבצעים ממשיכים בקניון אמין כיוף, מבצעים טריים ומבצעים מתחדשים לטובת הלקוחות, קניון אמין כיוף מזמין את הציבור להגיע ליהנות ממחירים מפתים על המוצרים במבצע.

הכבש2
חינוך

חברה

קניון אמין כיוף אמצעי
מאבק האדמות

פוליטיקה

קניון אמין כיוף אמצעי
מפגעים

מבזקי חדשות

קניון אמין כיוף אמצעי
גולשים כותבים

עסקים

קניון אמין כיוף אמצעי
שונות

מודעות פרסום

משחקית אלואדי

נדים קבלאן

סאמר והבהמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
קניון אמין כיוף
קניון אמין כיוף
מודעות פרסום