רימה זהר אלדין
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

מאוחדת דאליה

ד

אמין כיוף חדש

פאדי נטורסקר


הנשק שנתפסמרדף רגלי עם אקדחים שלופים

החשוד החל להימלט בריצה תוך שהוא שולף את אקדחו לעבר השוטרים שהחלו במרדף אחריו עם אקדחים שלופים, המרדף הסתיים במעצרו של החשוד שניסה להימלט עם שלושה כלי נשק חמושים, אקדח, קרל גוסטב ורוס"ר M-16.

מדוע לבחור בשרון כאזור לחתונה

אזור השרוןכאשר אנשים שומעים על אופציה על חתונה באזור השרון, לרבים נוצר חשש שהיא תהיה יקרה יותר מאשר חתונה באזורים אחרים.

עיקר האמונה והאידיאולוגיה הדתית רוחנית של הדרוזים

תמונה להמחשהלדעת את המקורות העתיקים של אלמוחדון ואלתוחיד,לפי האמונה הדרוזית בגלגול נשמות, אלמוחדון שהדרוזים חלק קטן מהם חיו בכל התרבויות העתיקות והנשמות שלהם התגלגלו עד עצם היום הזה.

משחקית אלואדי
  תוכניות
מכבי דאלית אל כרמל מגדל העמק
ועדת גבולות רפיק חלבי
קניון אמין כיוף אמצעי
10,514 מפוטרים בקיץ 2017

תמונה לדוגמהירידה דרסטית של כ-33% במספר מפוטרי הקיץ בשנת 2017, תחום האבטחה מוביל את הירידה עם ירידה של כ- 91%, בתחום ההוראה קיימת ירידה נמוכה יותר של 27.8%, בתחום הניקיון ירידה צנועה הרבה יותר של 9% בלבד.


אין פיקוח על האשפה הביוב והזיהום בדליה ועוספיה

אשפהמפגעי האשפה ודליפות הביוב בשני הכפרים דאלית אל כרמל ועוספיה מגיעים לזמנים קשים, מאז שהרשויות בגלל אינטרס אישי העבירו את הפיקוח לאיגוד ערים, אין כתובת לתלונות הציבור.

מכבי דליה נחלצה מהפסד הפועל הפסידה

מכבי דליה נגד מגדל העמקערב חג ראש השנה הפועל דאלית אל כרמל הפסידה לרמות מנשה, מכבי דליה הצליחה להשוות 3 פעמים, ההרגשה של עמאד אבו רוכן אביו של חסיב מדליה ועינאד ביראני אביו של שוקי ממגדל העמק, הנדיבות של ענאן נסר אלדין, סרטון

בני עוספיה
عصابة خطيرة
תמונה לדוגמהتعمل في الآونة الأخيرة في بلدتيّ الكرمل, وحتى على نطاق أوسع, عصابة خطيرة ترأسها فتاة, شغلها الشاغل الدخول إلى البيوت العامرة ومحاولة تدميرها
5 יתרונות של החלקת שיער OXO על פני החלקות שיער אחרות

החלקת OXOשוק המוצרים לטיפוח שיער הולך וגדל מדי יום אך לפעמים חשוב להתעלם מהמגוון הרחב ולהתמקד דווקא על המוצרים האיכותיים שיש.

תושבי כפרי הכרמל בואו להתנדב במד"א

מד"א כרמלנפתח קורס 60 המיועד לאנשים מעל גיל 18 ולאחר סיום בית ספר, המעוניינים להתנדב במד"א, הקורס יתחיל ביום ראשון הקרוב 24.9.17 וימשיך כשבועיים, הקורס יתקיים במתנ"ס עוספיה.

"בחיים אני לא אעשה שום דיל נגד דליה ועוספיה"

רפיק חלבירפיק חלבי יום אחרי ועדת הגבולות "והבה והבה אחלה גבר, אנחנו נשיג עוד אלפי דונמים לדליה, בעוד שבועיים נקיים הצבעה בעניין התאגיד, נתעקש גם אם יעלה לנו במחיר פירוק המועצה".

קניון אמין כיוף אמצעי
משרד החינוך יתקצב חוגים לדליה ועוספיה

בית ספר בעוספיההבקשה של ראשי הרשויות הגיעה לתוצאות, לראשונה משרד החינוך נענה לראשי הרשויות ומאשר סכום 1,745,370ש"ח לשנה, דאלית אל כרמל ועוספיה, שני הישובים היחידים שמקבלים את הפרויקט בפריפרייה.

להציל את האלמנות בסווידה בסוריה

פליטים סורים באירופהעדות של אזרח דרוזי סורי פליט שהגיע לאירופה לפורטל הכרמל, על מגפת הרעב שמכה במחוז סווידה והנפגעות העיקריות הן האלמנות והילדים, מפגש הבנות והבנים הדרוזים באירופה מקרב אותם לישראל ולמדינות שעוזרות.

חינוך

חברה

אולמי שפיק
מאבק האדמות

פוליטיקה

משחקית אלואדי
ספורט

מפגעים

משחקית אלואדי
מדור נפטרים

מבזקי חדשות

אולמי שפיק
גולשים כותבים

עסקים

בני עוספיה
שונות

מודעות פרסום

בני עוספיה

קנאפה גאלב

מאוחדת עוספיא

סאמר והבה

נדים קבלאן

עמאר מנסורמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
ראוי לבניין ותעשייה
ראוי לבניין ותעשייה
מודעות פרסום