אמל שהין מחייה את השירים הקלאסיים

אין גבול לאהבה של המוסיקה, מתוך השירים הקלאסיים בערבית של ענקי הזמר של שנות ה60 וה-50, הזמרת אמל שאהין יודעת לקחת את המילים יחד עם הלהקה האיכותית שלה הישר ללב של אוהבי הזמר הערבי הקלאסי. מביאים לכם עוד קטע מיוחד מהקונצרט של אמל.

18.06.2022 מאת: פורטל הכרמל והצפון

فرقة امل شاهين 4

 

להנעים את הנשמה במוזיקה מיוחדת ונעימה של הזמרת המיוחדת אמל שאהין ולהקתה, קטע נוסף מהופעת הקונצרט בדליה בתחילת החודש, שירי עבד אלוהאב, פריד אלאטרש, אום כולתום, נור אלהודא ועוד, מוזיקה של פעם שלא נעלמת מחיי החברה ואמל יודעת להוביל ולהחיות אותה מחדש.

 

הבאנו לכם קטע קטן מההופעה, בכל כמה ימים נפרסם לכם קטע נוסף בו תוכלו לצפות באמנית הזמר הערבי הצעירה אמל שאהין, תושבת דאלית אל כרמל, בת למשפחה של זמר ואבא מאמן ומלמד מוזיקה ונגינה.


למוזיקה יש פנים רבות, לקחת את המוזיקה הקלאסית ולשיר אותה בפני ציבור צעירים, הזמרת הצעירה אמל שאהין יחד עם הלהקה שלה, אביה אסואן והנגנים אמין נאטור, פרח חדיד, ראוי שאהין, מאהר שאהין, מרזוק חרב, ואחרים, הובילו הופעה מרתקת ברמה לא מביישת כל במה מרכזית אחרת בעולם, וזה היה במסגרת קונצרט בכרמל.

 

אמל שאהין שאוהבת מוזיקה מילדות, למרות גילה הצעיר כבר הספיקה להופיע בבמות מרכזיות ובתחרויות בארץ ובחו"ל, את אמל מחבקים ההורים סמירה ואסואן שהין, שנותנים את כל יכולתם לקדם את אמל, שמצליחה להביא מוזיקה קלאסית נעימה לבמה ובהופעות שלה הצעירים מתחברים והקהל הופך להיות חלק מהלהקה.

 

המוזיקה שמביאה אמל שאהין בנוסף לשני קטעים  בקישור  עוד בנושא: אמל מעוררת השראה לזמר הערבי הקלאסי

 

תגובות

מומלצים