בהיג:"לא מקובל עלי שבכפר שלי יהיה רצח"

ראש מועצת עוספיה בהיג מנסור מזירת הרצח אומר לפורטל הכרמל והצפון "זה יום קשה לעוספיה, אני דורש מהמשטרה לעשות הכל לתפוס את המבצעים, ג'וזף בן למשפחה טובה ומוכרת טוב לכל בני הישוב, זה לא קל להם מה שקרה". המשטרה אספה את הממצאים כולל מזירת הרכב השרוף. סרטון

26.07.2022 מאת: חסין חלבי
בהיג:"לא מקובל עלי שבכפר שלי יהיה רצח"

 

ג'וזף בן 45, תושב עוספיה, נורה בעת שישב ברכבו בשכונה המערבית, הוא טופל ע"י חובש איחוד הצלה חסיין זידאן וחובש בכיר במד"א סאלח בדרייה שהגיעו לזירה, ג'וזף הועבר לבית חולים במצב אנוש, הרופאים נאלצו לקבוע את מותו. זהו מקרה חריג בכפרים, חצי שעה לפני דווח על שריפת רכב בפארק הכרמל קרוב למקום. 

 

ממכבי אש נמסר באמצעות יובל ברק דובר תחנת חיפה על שריפת רכב בפארק הכרמל, שנמצא במרחק ק"מ מזירת הירי על ג'וזף בעוספיה.

 

עוד נמסר כי "בשעה האחרונה פועלים לוחמי האש מתחנת חיפה בפיקודו של רס"ר כוכבי משה בשריפה ביערות הכרמל סמוך לעוספיה, לאחר דיווחים רבים במוקד 102 של מחוז חוף הלוחמים הגיעו במהירות למקום והבחינו בשריפת רכב שהתפשטה לכיוון היער, צוותי הכיבוי באמצעות קצף ופעולה זריזה כיבו את האש ומנעו התפשטות נוספת".

 

לא ברור אם יש קשר בין הרכב השרוף למקרה הירי בג'וזף.

 


חובש בכיר במד"א סאלח בדרייה סיפר:"ראינו את הגבר שוכב מחוסר הכרה כשהוא ללא דופק וללא נשימה וסובל מפציעות חודרות בגופו. העלינו אותו במהירות לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו לבית החולים תוך כדי ביצוע פעולות החייאה כשמצבו קריטי".
 


אדם נורה בביתו בעוספיה, צוותים רפואיים הוזנקו לשכונה המערבית בעוספיה, בעקבות דיווח שהתקבל על ירי לעבר רכבושל בעל עסקים לשעבר בן 45, שנפגע אנוש מהירי, וטופל על ידי צוותי רפואה, אלה פרטים ראשוניים שניתן למסור.

 

זידאן חוסיין חובש באיחוד הצלה מדווח מהזירה: "כשהגענו למקום הצעיר היה ברכבו ללא דופק ונשימה. לדברי השכנים הוא נפצע אנושות כתוצאה מאלימות. הפצוע פונה תוך כדי פעולות החייאה למרכז הרפואי כרמל".

 

רצח ג'וזף רוחאנה בעוספיה יולי 22

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

תגובות

2. זוהר לפני 12 ימים
كل كلب بييجي يومو
1. من الكرمل לפני 12 ימים
يا رب هز عرشك

מומלצים

\