בואו להיות חלק מחברת התחבורה דן

שמס חסון בשיחה לפורטל הכרמל והצפון, על המפעל הגדול שבו חברתו הוביליה בעלי משפחות למקום פרנסה מכובד וטוב שבו הם בונים עתיד מצליח חברתי וכלכלי, שמס:"עד היום גייסנו נהגים שכבר משולבים בעבודה ומכשירים חדשים לנהגים לעבוד בדן".

19.07.2022 מאת: פורטל הכרמל והצפון

שמס חסון 0542572215

 

הצעה שקשה לסרב לה, כלכלה בטוחה בחברת תחבורה מובילה בתנאים שלא תמצאו בשום חברה.

 

נציג חברת דן תחבורה שמס חסון מזמין אתכם להצטרף להצלחה הכלכלית ולהפוך לנהגים ועובדים בחברת דן תחבורה, שמס מלווה אתכם מהתחלה עד הסוף, נהגים משתלבים מיידית, כל נקלט לעבודה מקבל 30 אלף ש"ח בונוס. לעבוד באווירה טובה ובחברה מובילה ולקבל את כל ההטבות. לפרטים

 

הניסיון שהוביל שמס חסון יחד עם חבריו לגיוס עובדים לחברת דן תחבורה לפני 8 שנים, היום מתבטא בעשרות עובדים שמגיעים מכפרי הכרמל והצפון, לעבוד כנהגים בחברת דן תחבורה.

 

לאחר שנתיים של קורונה, חברת דן חוזרת ומגייסת נהגים לאוטובוסים החדשים שרכשה החברה בשנה האחרונה. עובד שנקלט בחברה מקבל את כל התנאים שלו, כולל תגמול זמן נסיעה, קרן השתלמות ושכר, בנוסף להטבות נוספות.

 

שמס חסון : "אני מזמין כל מי שמעוניין להתחיל או לשנות קריירה ולהפוך להיות נהג בתחבורה הציבורית של דן במרכז הארץ, לפנות אלי, אני אלווה אותו בכל מה שצריך, רק להתקשר 0542572215 ".

תגובות

מומלצים

\