ד"ר גאזי פארס מונה לתפקיד חדש

ראש מועצת פקיעין לשעבר ד"ר גאזי פארס נכנס החודש לתפקיד חדש, במסגרת תפקידו יהיה אחראי ד"ר פארס על כל תחום האבחון של סרטן הערמונית הכולל ביופסיות רגילות, ביופסיות מתקדמות בהכוונת MRI - ביופסיית פיוז'ן, וטיפולים כירורגיים בסרטן הערמונית.

25.05.2022 מאת: פורטל הכרמל והצפון
ד"ר גאזי פארס מונה לתפקיד חדש

צילום אלי דדון

 

ד"ר גאזי פארס נכנס החודש לתפקידו החדש כמנהל שירות אבחון מחלות הערמונית במחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל.

 

את המינוי העניקו לו בטקס מכובד בהנהלת בית החולים, מנהל ביה"ח כרמל ד"ר אבי גולדברג ומנהל המחלקה האורולוגית ד"ר יורם דקל .

 

באירוע השתתפו וברכו את ד"ר פארס על המינוי המכובד גם יו"ר ועד הרופאים בכרמל ד"ר אריה ביטרמן, סגן מנהל ביה"ח ד"ר בני רביב ומנהלת משאבי אנוש של כרמל הגב' אינה שקליאר אמסלם.

 

ד"ר גאזי פארס נמנה על בכירי וותיקי המחלקה האורולוגית בכרמל .

 

ד"ר פארס הגיע למחלקה בשנת 1989 אז התחיל התמחות באורולוגיה.

 

בשנת 1993 סיים ד"ר פארס "השתלמות-על" באבחון סרטן הערמונית וביופסיות טראנסרקטליות בביה"ח קליבלנד באוהיו ארה"ב.

 

עם סיום ההתמחות בכרמל עבד ד"ר פארס בביה"ח כרופא בכיר במחלקה ושילב עבודה בקהילה כאורולוג בכיר במרפאה המקצועית בעכו.

 

בשנת 2012 חזר ד"ר פארס לעבוד במשרה מלאה בביה"ח וב 2015 מונה לתפקיד סגן מנהל המחלקה האורולוגית בכרמל.

 

ד"ר פארס סיים "השתלמות-על"  מקצועית בהשתלות פרוטזות פניליות בברצלונה בספרד.

 

וב 2015 סיים השתלמות בכירורגיה פריטוניאלית ורובוטית בביה"ח היידלברג שבגרמניה.

 

בין לבין תפקידיו הרפואיים בבית החולים, נבחר גם  ד"ר פארס בשנת 2013 בבחירות המוניציפליות לראשיות המקומיות, לתפקיד ראש מועצת פקיעין, תפקיד מיוחד אותו מילא בהצלחה רבה.

 

בשנת 2004 קיבל ד"ר פארס גם את פרס מנכ"ל הכללית כמצטיין מנכ"ל מטעם מחוז חיפה וג"מ של כללית .

 

המחלקה האורולוגית בכרמל נחשבת לאחת המחלקות המצטיינות והמובילות בצפון. המחלקה מציעה מגוון רחב של שירותים רפואיים ואבחונים מתקדמים לכלל תושבי חיפה והצפון. בין שירותי המחלקה – ניתוחים חדשניים באמצעות רובוט הדה וינצ'י המתקדם, ניתוחים לפרוסקופיים, שיטות מתקדמות לטיפול באבנים בדרכי השתן, ניתוחים וטיפולים באין אונות. ניתוחים וטיפולים בבעיות אורולוגיות בנשים כולל טיפולים באי שליטה בשתן. ניתוחי אורולוגיית ילדים ועוד.

 

ד"ר פארס: " אני מאמין כי באמצעות השירות החדש אוכל לקדם את השירות באבחון והטיפול בסרטן הערמונית. וגם לקדם ולשפר את השירות בשאר התחומים באמצעות עבודה משותפת עם שאר רופאי המחלקה ובשיתוף והנחיית מנהל המחלקה ד"ר דקל.

ביה"ח כרמל מבחינתי הוא הבית הראשון שלי אומר ד"ר פארס כאן גדלתי והתפתחתי ואני מאמין בהצלחת המחלקה והצוות הסיעודי והרפואי שלנו".

 

מנהל המחלקה ד"ר יורם דקל אומר כי, " ד"ר פארס הוא מאבני היסוד של המחלקה. הוא ישר אמין ומקצועי בצורה בלתי רגילה. הנוכחות של ד"ר פארס במחלקה משרה אוירה נעימה על כל הצוות ובמיוחד על המטופלים שלנו. ד"ר פארס הוא האדם הנכון במקום הנכון ואני בטוח כי המינוי שלו יוסיף ויתרום רבות להצלחת המחלקה".

 

ד"ר פארס נשוי לורד מורה בכפר פקיעין ואב ל 4 ילדים. אחמד מהנדס מחשבים, חנין לומדת לדוקטורט במעבדות אוניברסיטת בר אילן, פאתן בוגרת לימודי כלכלה, ורנא מסיימת כעת את לימודי הסיעוד של בבר אילן .

 

פורטל הכרמל

תגובות

2. בחורה לפני 1 חודש
ד"ר מקצועי עם הרבה כבוד
1. عسفيا לפני 1 חודש
د فارس

מומלצים