ד"ר נור ח'ריס מיוחדת כולם מתגאים בה

החלום שרצתה להגשים מגיל קטן להיות רופאה, ד"ר נור ח'ריס סיימה את מסלול לימודי הרפואה ועכשיו היא הולכת להיות מנתחת בבית חולים מרכזי באיטליה, נור היא הבת של ד"ר שריף מהעיר מגאר וחכאם חמדאן כריס מעוספיה, אין גבול להתרגשות ולאושר.

20.07.2022 מאת: פורטל הכרמל והצפון
ד"ר נור ח'ריס מיוחדת כולם מתגאים בה

 

ד"ר נור אחת הבחורות הדרוזיות הבודדות שמסיימת לימודי רפואה במדינת איטליה, היא עצמה גדלה במדינה ומכירה היטב את התרבות, החברה והכלכלה, כדי להשתלב ולהצליח בלימודי הרפואה זה הליך לא קל, מדובר בתקופת לימודים ארוכה של שנים, להשקיע בלימודים ולהתמחות בעבודה פיזית בבתי חולים של האוניברסיטה.

 

 

נור ח'ריס היא הבת השניה במשפחת ח'ריס, שמתגוררת במרכז איטליה מזה הרבה שנים, מאז שד"ר שריף הגיע להשלים את הלימודים שלו ונשאר עם משפחתו באיטליה.

 

 

כל מי שמכיר את ד"ר נור מבין שזו לא הפתעה, כי מאז שהייתה קטנה בגיל בית ספר יסודי היא סימנה לה דרך ורצתה ללמוד רפואה, משפחתה מספרת על נור שמעולם לא הייתה צריכה הכוונה או לשמוע דעה על מה שהיא מחליטה, היא אמרה לכולם שהיא רוצה להיות רופאה ולשם היא מכוונת.

 

 

מה שמייחד את ד"ר נור זה הצניעות הנתינה והיכולת לתקשר עם הסביבה והאחרים, ד"ר נור מאוד עוזרת לכל מי שזקוק, מבלי להסתכל מאיזה דת הוא, או איזה צבע יש לו, וזה לא רק ברפואה אלא בדברים נוספים רבים, דבר שמשאיר לה זכות גדולה בחברה הקרובה, ואלה שמכירים אותה יודעים עד כמה יש לה לב רחב.

 

 

 

הסגל האקדמי באוניברסיטה בה למדה ד"ר נור, מעיד על אישיות מיוחדת, שיש לה עתיד גדול ברפואה, הם ציינו במסיבת הסיום שד"ר נור תעשה דברים שהרפואה זקוקה להם מאוד בתחומים רבים.

 

 

ד"ר נור נתמכה ע"י אחותה הבוגרת עביר, שגם לה יש סיפור לימודים מוצלח לא פחות, עביר תמכה ועזרה מאוד לד"ר נור לאורך מסלול הלימודים במשך כל השנים שעברו.

 

 

מערכת פורטל הכרמל והצפון מאחלת לד"ר נור בהצלחה בהמשך דרכה, ולמשפחה המאושרת שתמשיכו להוביל חינוך ותרבות ותהוו השראה לצעירים ולצעירות בחברה הדרוזית.

 

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים

\