הח"כים אלון שוסטר ומופיד מרעי ביישובי הדרוזים בגולן

ח"כ מרעי מספר: "הבוקר הגעתי ביחד עם חברי, סגן שר הביטחון, ח״כ אלון שוסטר לסיור מקצועי לחיזוק כפרים במגזר הדרוזי. התחלנו את הסיור בכפר עין קניא שבמורדות החרמון במטרה לחנוך את הקמתו של מקלט ציבורי בנוכחות ראש המועצה המקומית, ואיל מוגרבי"

19.06.2022 מאת: פורטל הכרמל והצפון
הח"כים אלון שוסטר ומופיד מרעי ביישובי הדרוזים בגולן

 

בסיור לקחו חלק אנשי ציבור, עובדי המועצה, חניכי תנועת הנוער העובד והלומד ותושבים רבים מהכפר. במהלך הסיור, קיימנו דיון על היישוב והאתגרים העומדים בפניו בדגש על ענייני פיתוח, חינוך ותעסוקה. במרכז הרווחה, נפגשנו עם אזרחיות ותיקות מבית הקשיש המקומי".

 

ח"כ מרעי:"בהמשך הסיור, הגענו למג׳דל שמס והתארחנו לחוג בית אצל רמ״ט כחול-לבן ביישוב, מר הנידי בריק. במפגש נכחו גם ראש מועצת מסעדה, ד״ר מתי אבני, ראש מועצת עין קניא, ראשי מטות של מפלגת כחול-לבן, חקלאים מהאיזור ואנשי ציבור. בהזדמנות זו, מודה להנידי על אירוח למופת"

 

"לאחר מכן, המשכנו לביקור במתפרת מר קנג׳ קבלאן (נוסדה ב-1981) אשר תופרת את מדי צה״ל ומערכת הביטחון ומעסיקה 250 עובדות מבית ג׳ן. במהלך הביקור, דנו במספר נושאים לחיזוק המתפרות העובדות עם משרד הביטחון בדגש על הסרת חסמים וחיזוק שיתוף הפעולה,.


ח"כ מרעי:"חתמנו את הסיור במעלות תרשיחא ב-״עגם תשלובת מפעלים״, מדובר במפעלים שהוקמו בשנת 1972 ומעסיקים כ- 300 עובדים מהפריפריה בפריסה של שלושה סניפים בצפון הארץ. מרבית העובדים מיישובים שלנו בסביבה".

 

 

 

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים