ראמוס סתאווי קיבל את סיכת מחוז ירושלים ממפקד המחוז

ראמוס בנו של השוטר האיל סתאוי ז"ל שנרצח בפיגוע בהר הבית, הגיע לטקס הזיכרון וההתייחדות עם זכרם של חללי משטרת ישראל, עם חולצת שוטר, ואז נרשם רגע מרגש במיוחד כשמפקד המחוז ניצב דורון תורג'מן, העניק לו באופן אישי את סיכת מחוז ירושלים, אותה הוריד ממדיו.

16.06.2022 מאת: פורטל הכרמל והצפון
ראמוס סתאווי קיבל את סיכת מחוז ירושלים ממפקד המחוז

 

רס"מ האיל סיתאוי ז"ל ורס״מ כמיל שנאן ז״ל שירתו במרחב דוד של מחוז ירושלים. בתאריך 14.7.2017 הגיחו 3 מחבלים חמושים ברובי קרל גוסטב מתוך הר הבית ופתחו באש לעבר רס"מ כמיל שנאן ז"ל שנהרג בפיגוע הירי ולעבר שוטר נוסף.

 

רס"מ האיל סיתאוי ז"ל שהיה בנקודת הר הבית באותה העת חש לאירוע, חתר למגע וכשהבחין במחבלים החמושים פתח באש, הרג את אחד המחבלים ונהרג כתוצאה מחילופי הירי. בהמשך אותו קרב יריות בין שוטרי מחוז ירושלים למחבלים - הם נוטרלו.

 

בסוף שנת 2018 הוענק להאיל סיתאוי ז"ל עיטור המופת על הפגנת אומץ לב ונחישות הראויים לשמש מופת וחכמים שנאן צל״ש המפכ״ל. את העיטור קיבלו בני משפחתם בשמם. מאז ועד היום, מחוז ירושלים נמצא בקשר רציף עם בני המשפחות ופועלים להנצחתם של האיל וכמיל זכרם לברכה.

 

השבוע לפני טקס הזיכרון וההתייחדות עם זכרם של חללי משטרת ישראל 2022 במכללה הלאומית לשוטרים, נפגש מפקד מחוז ירושלים ניצב דורון תורג'מן עם משפחותיהם של השוטרים שנפלו בעת מילוי תפקידם ובמהלך שירותם, בהם גם בני משפחתו של האיל סיתאוי ז"ל. 

 

בנו של השוטר האיל סתאוי ז"ל, ראמוס הגיע לטקס הזיכרון וההתייחדות עם זכרם של חללי משטרת ישראל, עם חולצת שוטר, ואז נרשם רגע מרגש במיוחד כשמפקד המחוז העניק לו באופן אישי את סיכת מחוז ירושלים, אותה הוריד ממדיו.

 

מפקד מחוז ירושלים ניצב דורון תורג'מן, שהיה בתקופת ההיא מפקדו הממונה של האיל כשכיהן בתפקיד מפקד מרחב דוד, אמר: "אנחנו עומדים כאן היום בזכות גבורת השוטרים שלנו שנפלו על שמירת ביטחון המדינה ואזרחיה, ובהם האיל סיתאוי וכמיל שנאן ז״ל. האיל וכמיל מייצגים עבורי יותר מכל את הערכים שלאורם אנו פועלים, ובפרט הנחישות, אומץ הלב והחתירה למגע. אני נרגש לפגוש את בני המשפחה כל פעם מחדש ובפרט את ראמוס עם חולצת המשטרה וגאה להעניק לו את סיכת מחוז ירושלים שאנחנו גאים בה ומייצגת את הגבורה של האיל, כמיל חבריהם ויתר שוטרי מחוז ירושלים".

 

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים