בוגרי תיכון דרכא דליה דור העתיד

מחזור שביעי של בוגרי י"ב לשנת 2021 - 2022 מחזור רחב מלא בבוגרים שגדלו במסגרות של קדמה ואפשרויות רבות להשתלב בחברה הגלובלית בישראל ובחו"ל, הם מדברים בגאווה על מה שהם מובילים ורובם רוצים להגיע להגשים את המטרות שסימנו, טקס סיום בוגרים בסימן העבר כבר לא כאן.

16.06.2022 מאת: פורטל הכרמל והצפון

בוגרי תיכון דרכא דליה לשנת 21 - 22

 

טקס סיום של הבוגרים שלמדו בתיכון במשך שלוש שנים, מהם שנתיים של מגיפת הקורונה והלימודים בזום ובתנאים מוגבלים מאוד שהיו בישראל.

 

היום הם נפרדים מהתיכון לדרך החדשה, לעתיד בו יצטרכו להתמודד באופן עצמאי בחיים מלאים באתגרים ומטרות ויעדים שרוצים להגשים, הצעירים הדרוזים הולכים לשירות הצבאי וחלקם לשנת שירות וחלק לעתודה ומכינות צבאיות, כולם כאחד רוצים מאוד לשרת ולתרום את חלקם למדינה.

 

 

את שלבי הטקס ליווה הצוות החינוכי של בית הספר, המנהלת חוזאמה חלבי, הרכזת יסמין חלבי, המחנכות אזהאר חלבי, למא חלבי, היועצת מהא פחר אלדין, המחנכים לורא מריח, מוסטפא זועבי , ראייה והב חלבי ועזרו מאוד קב"ט מוסדות חינוך רוכן חסון, יחד עם המאבטחים של בית הספר, בנוסף לצוות הבית ספר, מוניר זידאן, ויסאם עיסמי ועוד רבים מאוד, מגיעה מילת תודה למחנך נביל נסר אלדין שהתרוצץ מפינה לפינה, עזר ותמך במהלכי התנועות של התלמידים והצוותים העובדים להצלחת הטקס, כולל התמונות היפות שהצליח להביא לציבור.

 

בין הדברים הבולטים בטקס דברי המנהלת חוזאמה חלבי שדיברה על איכות הבוגרים והציונים שהשיגו ובעיקר נגעה בעבודה הקשה שבית הספר הוביל למען התלמידים בשנים האחרונות, חוזאמה הודתה לצוות החינוכי ואיחלה לבוגרים בהצלחה.

 

רפיק חלבי ראש המועצה, הודה לדרכא ולמנהלת ולצוות החינוכי על העבודה שהם עשו ובעיקר כיוון את דבריו לבוגרים שמדינת ישראל מדינת סטארטאפ ובזכות זה שיש בה צעירים עם ראש פתוח המדינה מובילה ולא בזכות הכסף, "אתם אלופים בנהיגה ובלעשות חרקות ואלופים בטיק טוק אתם דור מוצלח ושאף אחד לא יבלבל לכם את המוח שהדור הישן ידע יותר מכם".

 

 

רויטל לבגורן מרשת דרכא, דיברה על הדור הזה וההישגים המשמעותיים וכמה שהבוגרים מוצלחים ושהרשת תמשיך ללוות ולתת מלגות למי שרוצה להמשיך ללמוד, רויטל הודתה למועצה על שיתוף הפעולה ולמירה יובל ולהורים על שיתוף פעולה פורה ומוצלח.

 

שני התלמידים סיואר אבו זלף וספואן חלבי, שהצטיינו בשנה שעברה, הוזמנו לבמה כאות כבוד על הישגיהם. בנוסף לזינה אבו מופלח שקבלה מצטיינת מרחב.

 

התלמידים הציגו את שמחת החיים שלהם, דרך שירה וריקוד ובלטה אהבתם לעתיד ורצונם להצליח.

 

הטקס התנהל ברוח טובה בהשתתפות מאות הורים שליוו את ילדיהם בגאווה.

 

 

פורטל הכרמל

תגובות

4. עדי חסון לפני 15 ימים
כל הכבוד
3. מואטן לפני 18 ימים
תיכון
2. מן הישוב לפני 19 ימים
אדון רפיק חלבי ואמירה מבישה
1. אימא לפני 19 ימים
בהצלחה לילדים

מומלצים