בחצור נערכים לפתיחת שנה הלימודים

התכנית האסטרטגית החדשה תפעל השנה בבתי הספר בחצור הגלילית ומטרתה לשים דגש על קהילתיות, מצוינות וחדשנות. בחצור הגלילית מבטיחים:"נשקיע משאבים רבים במטרה להמשיך במגמת שיפור ההישגים הלימודיים והעשרת התלמידים בתכנים רחבים ומגוונים"

30.07.2022 מאת: פורטל הכרמל והצפון
בחצור נערכים לפתיחת שנה הלימודים

צילום: מועצת חצור הגלילית

 

תוכניות לימוד חדשות, שיפוצים והגדלת השקעות!

 

בעוד קצת יותר מחודש תיפתח שנת הלימודים תשפ"ג בגנים ובבתי הספר ובמועצת חצור הגלילית כבר נערכים לפתיחתה, גם מבחינה פדגוגית.

 

לצד עבודות נרחבות של שיפוצי קיץ וטיפוח המרחבים במוסדות החינוך עמלים גם על מנת להערך לרפורמה החדשה והכנסתה של תכנית גפ"ן כשבאגף החינוך בוחנים ובוחרים את התוכנית הלימודית והחינוכית המתאימה לבתי הספר, היסודיים והעל יסודיים. 

 

זאת כמובן בהתאם לתוכנית האסטרטגית החדשה שתפעל השנה ושמה לנגד עיניה דגש על קהילתיות, מצוינות וחדשנות. 

 

במסגרת התוכנית, הרשות המקומית תשקיע משאבים רבים בשיפור ההישגים הלימודיים והעשרת התלמידים בתכנים רחבים ומגוונים.

 

מודל גפ"ן של משרד החינוך נולד מהצורך וההבנה הבסיסית, כי על מנת לבצע שינוי מהותי בכיתה, אצל התלמיד ואצל הצוות החינוכי והחברתי יש להתייחס למכלול - התנהגות, הבנה הקוגניטיבית ורגש. רק כך השינוי יהיה מעמיק, איכותי ולאורך זמן.

 

מנהל אגף החינוך במועצת חצור הגלילית, איתן בר-דרור, ציין כי "כפי שאבי תורת הניהול המודרנית, פיטר דרוקר, אמר בזמנו: 'הדרך הטובה לחזות את העתיד הוא לייצר אותו'. גם בחצור הגלילית התכונית האסטרטגית שמה לה למטרה לעצב את העתיד לילדי חצור".

 

ראש המועצה שמעון סויסה הוסיף ואמר: "לצד הזינוק המרשים בנתוני הזכאות לבגרות, מצויינות וחדשנות בחצור הגלילית, השלמנו את התוכנית האסטרטגית שתצעיד את מערכת החינוך בשנים הבאות להישגים ויעדים חדשים. השנה נגדיל השקעות במערכת החינוך, נכניס תוכניות חדשניות ונאיץ את ההתפתחות של מערכת החינוך תוך שאיפה למצוינות וערכים".

 

 

תגובות

מומלצים

\