הואדי הלבן חינוך תיאטרון לתלמידים בבתי ספר

מסלול הלימודים האקדמיים במכללה הערבית לחינוך חיפה, שמוביל ראש המכון ללימודי תיאטרון ומשחק סאלח עזאם, יחד עם מרצים מובילים, ביניהם השחקן סעיד סלאמה ואחרים, נשיא ומנהלת המכללה עו"ד זכי כמאל ופרופסור רנדה עבאס תומכים במגמה ומחזקים אותה, כל מסיימי המסלול משולבים בעבודה.

16.06.2022 מאת: פורטל הכרמל והצפון
הואדי הלבן חינוך תיאטרון לתלמידים בבתי ספר

 

כאשר מקשיבים לדברים של הנהלת המכללה הערבית לחינוך ולמה שהם מכוונים, מיד מבינים שהם מסמנים מטרה, הילדים בבתי הספר היסודיים והנוער בישובים, הם רוצים שמסיימי המסלול יגיעו לתרום לחברה.

 

סאלח עזאם ראש המכון ללימודי תיאטרון ומשחק, לא מסתיר את ההתרגשות מהסטודנטים, שמצליחים לרגש גם את המרצים שלהם, סאלח מדבר על ההמשכיות וההצלחה של מסיימי הלימודים בחברה ובמיוחד בבתי ספר ובמרכזי הבמות בישראל ובעולם.

 

השחקן סעיד סלאמה, שמלמד בחוג במכללה הערבית, לוקח את הניסיון שלו לטובת אותם לומדים בחוג, הוא מאמין בהם וגם הוא מכוון לטובת התלמידים בבתי הספר היסודיים.

 

נשיא המכללה עו"ד זכי כמאל מדבר על חשיבות המשחק והתיאטרון במסגרת לימודי במכללה שהוא מוביל ועד כמה התיאטרון יכול לשנות עולמות בחברות ובעיקר להשמיע את המצוקה.

 

 

פרופסור רנדה עבאס מברכת את הסטודנטים והמרצים ומדברת על מגמה של התפתחות להוביל למקום חיובי בחיי החברה ובחיי אותם סטודנטים, שמסיימים לימודים ומשתלבים להדריך וללמד את הדורות הבאים.

 

ההצגה של הסטודנטים שמציגים כוונה במיוחד לתלמידים ביסודי ובחט"ב, הסיפור הוא סביב התנכלות של תלמידים בילד בודד שמרגיש שונה מהשאר, מה שלא מוצא חן בעיני החברים שלו לכיתה שמחליטים להתנכל בו, הדבר הזה גורם לילד להישבר ולנסות לברוח מהכיתה ומבית הספר, את המחזה כתב וביים ראש החוג סאלח עזאם.

 

הצגת הואדי הלבן במכללה הערבית לחינוך חיפה יולי 22

תגובות

1. חבר מעספיא לפני 20 ימים
חינוך תיאטרון לתלמידים

מומלצים