קוראל עיסמי בת 14 מנכ"לית חברת סייפי

תלמידת חט"ב הריאלי העברי באחוזה, מובילה במיזם יחודי שיכול לאתר קשישים בשעת מצוקה בריאותית בבית, באמצעות שבב שמשדר למרחב הקרוב ומתריע על מצוקת הקשיש, קוראל מכוונת ללימודי רפואה ולמרות הכל לא מתנשאת על חברותיה בנות השכבה מהישוב שלה.

07.06.2022 מאת: חסין חלבי

קוראל עיסמי מנכ"לית חברת סייפי

 

קוראל עיסמי, תלמידת כיתה ח', דרוזית תושבת דאלית אל כרמל, בת למחנכת ולאבא ספורטאי מצליח לשעבר, שהיום עוסק במוגנות בבית ספר תיכון בדליה.

 

קוראל עומדת בראש של מיזם שהוא פרויקט בתכנית היזמים הארצית, שלקחו בה חלק 120 בתי ספר מכל הארץ. החברה שלה הגו ויצרו מוצר מיוחד להצלת חיים, בעיקר לטובת אנשים קשישים ובודדים שנקלעים למצבי מצוקה בשעה שהם נמצאים בבית.

 

קוראל עיסמי זכתה להיות אחת מעשרת התלמידים המצטיינים בפרוייקט מבין 350 התלמידים שהשתתפו בתחרות.

 

למיזם יש שותפים, יחד עם המנכ"לית קוראל, סמנכ״ל בחברה עומר בן אריה, דוברת החברה לילא שאחטמן, מנהל מוצר עידן בורזין, מנהלת שיווק אגם איזיק, מנהל גרפיקה שון קפלן, גרפיקאית נויה טל, גזבר רפאל לביא ייצור עידו גרנית.

 

היום התחרות עוברת למגרש העולמי והמיזם שמובילה החברה של קוראל צריכה להתמודד נגד פרוייקטים לא פחות טובים ויעילים, שהוכנו ע"י גופים אחרים בעולם, מצפים לתוצאות טובות לחברת סייפי הישראלית שמובילה קוראל וחבריה.

 

קוראל בשיחה לפורטל הכרמל והצפון, מפגינה יכולת ביטחון ושליטה מוחלטת בשפה העברית, מה שאין לבנות השכבה שלה בישוב הדרוזי ובפרט בדאלית אל כרמל, אבל כל זה לא מבלבל את קוראל שרואה הצלחות והובלה של מיזמים מוצלחים שיכולים לסייע לשכבות החלשות.

 

קוראל :"למדנו איך להוביל חברה, מה תפקידו של כל אחד ואחד בחברה וכמה זה חשוב לדעת איך מנהלים ומובילים את המיזם שלנו. עד היום אנחנו רק לומדים ובמקביל מתחרים וזוכים, כי יש לנו מיזם טוב שאין כמותו בארץ, יצרנו קשר עם החברות ובדקנו איך אנחנו יכולים לשפר את היכולות לעזור לקשיש אשר ברוב הזמן נמצא לבדו, שנופל ולא מוצא אף אחד לידו, המיזם שלנו יודע לאתר נפילה ולשדר מצוקה לשכנים בעיקר בשלב הזה".

 

פורטל הכרמל

תגובות

6. עלי לפני 28 ימים
על טעם וריח אין מה להתווכח!!
5. رامي לפני 28 ימים
لرقم 1
4. עיסמיה לפני 28 ימים
בהצלחה לקוראל
3. דלאוי לפני 28 ימים
רמה מעל כולם
2. א.ח.ח.מ לפני 28 ימים
התלמידה קוראל
1. גלית לפני 28 ימים
אין מילים בהצלחה

מומלצים